Publikováno Duben 20, 200916 r Ahoj lidičky, potřebuji přezout a nedokážu se pořádně rozhodnou jaké disky koupit na léto a hlavně co zvolit ať to na bíle OII zjevu RS moc nebije. Mám možnost za rozumnou cenu koupit nové OZ Michelangela 10, ale pořád dráž jak se dají sehnat originální kola Zenith, nebo Sputnik. Jaká by byla vaše volba? Upraveno Duben 20, 200916 r od indet
Duben 21, 200916 r Autor Jinak zde přikládám obrázek OII s OZ Michelangelo 10 v barvě titan dle elektrony.cz
Duben 21, 200916 r Dle me tam jdou, ale jsou utopeny (vizazove) Na bilou budu resit jinak.. Muzu se zeptat, proc nemaji kola na aute vinikat, ci byt do oci? Vzdyt je to to, co dela auto.. (ciste teoreticky se ptam) Dal jsem moznost 2 z tohoto vyberu...
Duben 22, 200916 r Autor Dle me tam jdou, ale jsou utopeny (vizazove) Na bilou budu resit jinak.. Muzu se zeptat, proc nemaji kola na aute vinikat, ci byt do oci? Vzdyt je to to, co dela auto.. (ciste teoreticky se ptam) Dal jsem moznost 2 z tohoto vyberu... Na rovinu mě taky nejprve zaujali ty černo leštěné, ale zas mám právě strach jak to bude vypadat na bílem autě. Davone děkuji, zase mě lámeš na moje prvotní rozhodnutí. Já si snad nevyberu
Duben 22, 200916 r No ja nyni rozhoduji na bilou barvu z techto... Ale vicemene mam asi jasno Dle me spise vice cerne na tu bilou, ale je to tva vec, ty v tom budes chodit
Duben 24, 200916 r A hlavně na té stříbrné Octě nahoře máš úplně jiné kola než máš ve výběru pro hlasování
Duben 24, 200916 r Autor A hlavně na té stříbrné Octě nahoře máš úplně jiné kola než máš ve výběru pro hlasování Proto je taky v popisu obrázku označeno jako podobné, jak by to mohlo vypadat.
Duben 24, 200916 r Autor Proto je taky v popisu obrázku označeno jako podobné, jak by to mohlo vypadat. Jo aha on se origo popis u obrázku neukládá.
Duben 29, 200916 r Autor Tak jsem nakonec objednal ty cerné ] a u pneu přemýšlím o Michelin Primacy HP. Má s nima někdo zkušenosti v rozměru 225/45 R17?
Duben 30, 200916 r Dobre jsi udelal, urcite v kombinaci s cernou! Me osobne by nevadili OZ Michalangelo, ale 8 (dark - silver)... Muzu se zeptat, na kolik te vyjdou ty 10ky?
Květen 5, 200916 r Autor Tak dnes mi volal známý že ten co mu je měl dodat chce mnohem více peněz (původně měli být za 18000Kč) a jiný dealer za ně chce přes 22000Kč. Za ty peníze seženu nové origo kola i s gumama v 17". Tak jsem zase na začátku.
Květen 5, 200916 r Tak to je i pres muj rozpocet, ale kdyby za podobnou cenu byly OZ Canova, asi bych nevahal...
Květen 13, 200916 r Autor Tak dnes jsem koupil nové 17" Zenithy v sadě s Duplopama, tak snad ty gumy alespoň něco vydrží.
Květen 14, 200916 r Autor OK, takze anketku asi zamkneme, ne, kdyz jsi to jiz vyresil Tak tady jsou fotky se Zenithy na autě, ty 17" jsou vcelku v pohodě (myslel jsem že to bude ještě tvrdší) http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;#entry1161234
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.