Přejít na obsah

TomTom a Bluetooth handsfree ?


Doporučené příspěvky

Zdarec.

mám dotaz: mám nokii N73, original NOKIA GPS modul a rádio Sony MEX-BT2600-Bluetooth handsfree.Vše je ok, ale když jsem v autě a připojí se mi mobil na bluetooth handsfree tak Tomtom nemluví.Pokud,ale vypnu handsfree Tomtomu jede hlas normálně.

jde to nějak nastavit,aby mluvil tomtom i když je zapnuta handsfree.

Ještě přidám obrázek rádia,kde v červeném kroužku je označena ikonka co mi asi ruší Tomtoma.Telefon se k rádiu přihlašuje i jako hudební přehrávač.

post-2132-1241095697_thumb.jpg

Editováno: , autor: galaher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chápu tak používáš TOM TOM aplikaci v telefonu. Jestli je to tak a máš externí modul nemužeš chtít po tom nebohém telefonu, aby dělal dvě veci najdenou. Budˇ umí BT připojení s modulem nebo s HF.

Ano Tomtom je v telefonu.Špatně si to pochopil.Telefon je spárovaný jak s Gps modulem,tak i s autorádiem.Vše fungovalo (Tomtom kecal přes telefon a handsfree jela normálně přes rádio) poté co jsem aktualizoval firmware telefonu,tak to nemohu rozjet jak dříve,protože telefon se k rádiu přihlásí jako další audiozařízení a tím blokuje hlas navigace v telefonu.Než jsem aktualizoval telefon tak jsem měl v telefonu složce bluetooth při spárování s rádiem možnost vybrat zda to bude jen jako HF nebo i jako jiné audio přehrávač.Ale už tento výběr nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chápu tak používáš TOM TOM aplikaci v telefonu. Jestli je to tak a máš externí modul nemužeš chtít po tom nebohém telefonu, aby dělal dvě veci najdenou. Budˇ umí BT připojení s modulem nebo s HF.

To nemáš pravdu!!! Jde navigovat a zároven používat HF!! Dokonce jde aby tomtom mluvil třeba do sluchátka bluetooth HF!!! Vyzkoušeno!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...