Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak kluci jestli to dobře dopadne a bude dobré rozpoložení hvězd tak nás přijede natočit TV Nova a to konkrétně zatím nechci rozvádět kdo a za jakých podminek.

takže chystáš, aby niekto niekoho zrazil hej, lebo Nova chodí autá kamerovať iba vtedy, bohužial :feve: :feve: :feve: viď. Pražsky rallysprint a Rally Valašské Meziřičí...... :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jestli přijede Evička Chaloupkůj přijdu, viděl jsem ji na vlastní oči a je to luxuska

2. Vlezný 200,-Kč je málo, jestli to má bejt na celej den, viděl bych kolem 400-500, přece to nebudou platit oslavenci, ti max nějakou specialitku co vymyslej, ale hoodně velkej kus nákladů společně!!

3. Pivo, sakra chlapi vyberte něco pořádnýho vod Plzně

4. Dal jsem hlas kýtě, u toho selete bych měl strach aby na mne nezbylo ucho nebo rypák a kopejtka :-))

Editováno: , autor: Miles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže chystáš, aby niekto niekoho zrazil hej, lebo Nova chodí autá kamerovať iba vtedy, bohužial :feve: :feve: :feve: viď. Pražsky rallysprint a Rally Valašské Meziřičí...... :feve: :feve:

Asi tak nějak, to si můžem pozvat rovnou Blesk a budem na tom ještě líp :rolleyes: ...ale jako samozřejmě je mi to jedno, neberte to nějak vážně. To, že novu nesleduju neznamená, že mám něco proti tomu plánu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...