Přejít na obsah

Soutěž: O MP4, MP3 Transmitter FM 1GB


sejvi

Ankety  

30 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Děkuji Sejvimu za uspořádání soutěže a za výhru, děkuji soupeřům, někdo vyhrát musel, děkuji všem upřímným gratulantům, děkuji závistivcům kteří mi byli motorem, děkuji učitelce že mě naučila psát čísla, děkuji manželce že mě uvolnila od domácích prací abych mohl napsat 3 čísla denně, děkuji dceři že mě pustila k PC a ČEZU který mi k němu přivedl elektrický proud, děkuji všem Svatým kteří při mě stáli, děkuji štěstímu že si konečně sedlo na .... :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak k ikarusu: jeste jezdi...

ve skole me zeny obcas pouzivaji soukromnika prave s timto autobusem. pro nej je to srdecni zalezitost, pro nas vzpominka na mladi a pro decka neuveritelny zazitek. je jedno kam se jede, ale vsichni jsou z toho fakt hotovi. a ze to romanticky jede pomalu? no ale o tom to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...