Přejít na obsah

Jsem ted videl na krizovatce...


Crake

Doporučené příspěvky

Mě se to nějak nelíbí - hlavně to křídlo se podle mě na passata vůbec nehodí. Stejně tak ty výdechy na kapotě. Jinak ta černá střecha by možná nemusela vypadat špatně, kdyby to měl udělaný komplet i okolo čelního skla. Takhle si, jak říká Jeff, hraje na cabrio a to se mi nelíbí (nemám moc rád, když si něco hraje na něco co není). Podle si majitel na tento druh tuningu vybral špatné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V realu to neni zase tak strasny.Docela casto stava bud na Vaclavaku,nebo ve Francouzsky.Nez by to byl nejakej uchvatnej a hustej tuning,tak je to spis zajimavy.Je fakt,ze takovyho pasika jen tak videt neni.Pamatuju ho jeste s bilou strechou a myslim,ze takhle je to lepsi...Jinak jsou na nem treba bile lakovany kola a nektry casti,jako terba paprsky ma rozlesteny...je to fakt napadity a celkem zajimavy a co ho obcas vidam tak to vypada i kvalitne zpracovany..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...