Přejít na obsah

bažant


TomasB

Doporučené příspěvky

tak si dneska jedu domů, něco přes 90km/h a najednou ze škarpy u cesty vylítnul bažant(ten s peřím :smich: ) a mrd ho do čelního skla :angry::o Mrda jak prase, ještě jsem slyšel jak mi obouchal střechu, ale při pohledu do zrcátka jsem neobjevil kde skončil B) Doma jsem ohledával, ale jediný co jsem našel byl drobnej škrábaneček na gumě mezi oknem a střechou. Uf -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, tak to jsi mel stesti v nestesti co........ ;)

no to Porshe co chodilo po netu takové štěstí nemělo :D

Někdo mi ukazoval jak dopadl střet srny a A-sloupku off-roadu, to byl masakr. Ta srna se o ten sloupek rozsekla.

Já se s bažantem potkal v létě, nabral jsem ho asi v 80Km-h náklaďákem, jenom jsem zahlídl jak zpod auta vylítlo peří. A půl roku před tím ten pes taky nedopadl nejlíp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen by mně zajímalo, kam zmizel, protože jsem ho v zrcátkách nikde nezahlídl :D

No v 90ti jsi ho musel pěkně vykopnout do vzduchu :D

Když si vezmeš, jaký šikmý náběh tvoří čelní sklo a k tomu těch 90 na tachecu, tak asi chudák malej vyletěl pěkně vysoko jako koroptvička a zabořil to nejspíš zobákem rovnou někde vedle silnice do pole. No a zřejmě tím i definitivně ukončil svoji leteckou kariéru :wacko::wacko::wacko::p

Jednou jsem ve Felicii nabral na kapotu zajíce. Vzal to taky přes sklo nahoru...no, ani bych nevěřil, že zající umí taky lítat a jak dlouho vydrží ve vzduchu, než dopadnou :t Akorát, že ten zajoch po dopadu na asfalt chvíli zmateně kličkoval po silnici a pak si klidně zmizel do pole, jakoby se nic nestalo. Asi měl holt tužší kořínek než Tvůj bažant :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se ve středu vracel z Lipska, tak si takhle jedu po dálnici asi 150 km/h v pravém pruhu a najednou se těsně před autem z příkopu vzneslo káně (nebo nějaký podobný dravec) a rozhodlo se překřížit dálnici. Na nějaký prudký vyhýbací manévr jsem v téhle rychlosti neměl odvahu, takže jsem ho podjel tak, že jsem si říkal, že jsem ho musel polechtat anténou na břiše. Trefit ho na čelní sklo, tak by to asi nebylo pěkné. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Tak to já předevčírem před Bakovem trefil vlčáka, takovej pěknej (snad to přežil, poslal jsem tam městskou policii). :angry: Ještě jsem se z toho ani nevzpamatoval a po 500 metrech divočák. Ten neměl šanci, zůstal v kolejích. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se ve středu vracel z Lipska, tak si takhle jedu po dálnici asi 150 km/h v pravém pruhu a najednou se těsně před autem z příkopu vzneslo káně (nebo nějaký podobný dravec) a rozhodlo se překřížit dálnici. Na nějaký prudký vyhýbací manévr jsem v téhle rychlosti neměl odvahu, takže jsem ho podjel tak, že jsem si říkal, že jsem ho musel polechtat anténou na břiše. Trefit ho na čelní sklo, tak by to asi nebylo pěkné. :wacko:

Toto sa stalo aj mne.Tiez daky dravec krizoval dialnicu a ja s 150km/h na tachaci,skusil som mysicku ,ale vzapeti som si uvedomil rychlost a nebezpecenstvo s tym spojene a dorovnal som to..Chudak mal stastie,pocechral som mu iba vajka antenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...