Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

a copak ti kdo napsal??

nenapsal, sdelil :D prcek me trosku vyvedl z miry, kdyz se optal z ceho se rodi Zuzanka?? :D ja nevedela ktera byje a kdyz se optal jestli z jazyku nebo z briska, tak uz sem fakt malem curala smichy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu najit zmenu pozadi, nemam to tu! :disgust:

kliknes nahoru na svoje jmeno, pak nahore polozka upravit profil, na levem boku mas nabidka, dolejc pak moznosti a nasledne vzhled a jazyk - na to kliknes a pak si snad uz poradis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu najit zmenu pozadi, nemam to tu! :disgust:

kliknes nahoru na svoje jmeno, pak nahore polozka upravit profil, na levem boku mas nabidka, dolejc pak moznosti a nasledne vzhled a jazyk - na to kliknes a pak si snad uz poradis :D

Ja si toho nevsiml... jsi hvezda, diky! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek Jirbe byly tady nejaky pripominky k tvý jízdě. :D

sem si prave vsim no :smich:

asi se mi libila ta cerna, ci co :p:D

Jaká černá davon má červenou nebo spíš vínovou teda-...

Tak se asi vlek no, to vis ja kdyz rozhycuju ten svuj turbodehet tak valim :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže děláš přerod v Andílka?

o ten jsem se snazila uz dlouhou dobu, ale asi uz to necham tak jak to je - katka se jeste dodela jedna a andilek zustane vzdy vzadu na plate - proste uz to tak trochu ke mne patri, i kdyz spise jen jako provokace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže děláš přerod v Andílka?

o ten jsem se snazila uz dlouhou dobu, ale asi uz to necham tak jak to je - katka se jeste dodela jedna a andilek zustane vzdy vzadu na plate - proste uz to tak trochu ke mne patri, i kdyz spise jen jako provokace :)

???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže děláš přerod v Andílka?

o ten jsem se snazila uz dlouhou dobu, ale asi uz to necham tak jak to je - katka se jeste dodela jedna a andilek zustane vzdy vzadu na plate - proste uz to tak trochu ke mne patri, i kdyz spise jen jako provokace :)

Nic neni jak to vypadá, do Borga by taky nikdo nerekl že je el Diablo.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek Jirbe byly tady nejaky pripominky k tvý jízdě. :D

sem si prave vsim no :smich:

asi se mi libila ta cerna, ci co :p:D

Jaká černá davon má červenou nebo spíš vínovou teda-...

Tak se asi vlek no, to vis ja kdyz rozhycuju ten svuj turbodehet tak valim :smich::smich:

My nejeli zavody, jeli jsme spanilou jizdu! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...