Přejít na obsah

Rada


mesr

Doporučené příspěvky

Podle mého je rozteč u každé OI stejná a to 5x100.

Jakou přesně má tu 1.6? Dla bych tam nějaké 15" nebo 16". Škodovka má na výběr z dost velkého množství koncernových kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,kamarád má Octavii LX 1.6.r.v. 1998 a má to na 14 kolách.Chce tam dát nějaké ALU,nejsou na tuhle rozteč origo kola od škodovky???Popřípadě co mi doporučíte

Diki mesr

rozteč je tam nějak 80mm

koukni do bazaru, tusim ze jich tam par je :) jestli nechce nic extra tak keny zrovna prod. 15" elegance za slusnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se to pak měří???Když mezi dvěma šrouby bylo nějakých 7,5 cm??Je to napsáno ve velkém TP???Ta rozteč???Je to octa z 98 LX je ůplně holá

Cau, no pokud má 5 šroubů jako že 100pro tak by měl mít 5x100, jinak se to měří asi tak že si zapíchneš kružítko do středu kola, ke středu jednoho šroubu a vynásobíš dvěma a máš to.. samo měříš v mm. je to samo shruba. To by musel mít fabii tam se tuším u levnejch dávaly 4x100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite je tam 5x100

pokud chce origo kola,tak kdyz zajde do skodovky a rekne na jaky auto to chce tak mu urcite spatny nedaj :)

to bych neveril kolik je potreba prizpevku na urceni roztece kol u octavie :D

Pokud tě ten člověk tím sere, tak mu neodpovídej a je to. Nevím proč se divíš, někdo rozumí autům jinej baletu a daší dělá do astronomie. Prostě každej není tak chytrej jako ty. Raději se 5krát zeptá, než aby udělal chybu za 2OT Kč

Když já nevím, tak se taky ptám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite je tam 5x100

pokud chce origo kola,tak kdyz zajde do skodovky a rekne na jaky auto to chce tak mu urcite spatny nedaj  :)

to bych neveril kolik je potreba prizpevku na urceni roztece kol u octavie  :D

Pokud tě ten člověk tím sere, tak mu neodpovídej a je to. Nevím proč se divíš, někdo rozumí autům jinej baletu a daší dělá do astronomie. Prostě každej není tak chytrej jako ty. Raději se 5krát zeptá, než aby udělal chybu za 2OT Kč

Když já nevím, tak se taky ptám

no jo ale kdyz tady je ze je to pro vsechny octavie I proste 5*100 tak nevim co je na tom za nejasnost... ;)

ja mel GLX a mel jsem povoleny max. 15ky, takze to bude od toho jestli ma sdi nebo 55kw nebo 74 jestli je to davalo do lx

neprecetl jsem si to tady pozorne tak nevim ten motor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite je tam 5x100

pokud chce origo kola,tak kdyz zajde do skodovky a rekne na jaky auto to chce tak mu urcite spatny nedaj  :)

to bych neveril kolik je potreba prizpevku na urceni roztece kol u octavie  :D

Pokud tě ten člověk tím sere, tak mu neodpovídej a je to. Nevím proč se divíš, někdo rozumí autům jinej baletu a daší dělá do astronomie. Prostě každej není tak chytrej jako ty. Raději se 5krát zeptá, než aby udělal chybu za 2OT Kč

Když já nevím, tak se taky ptám

nikdo me nestve tim,ze se na neco zepta,od toho to tady je

jen jsem se pozastavil nad tim,ze mu nekolik lidi odpovi to same a on porad neveri a pta se znova

Editováno: , autor: Lasse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...