Přejít na obsah

elektronické zabezpečení octavia tour


markyn

Doporučené příspěvky

Všechny zdravím,objednal jsem tourku s alarmem /hlídání vnitřního prostoru se zálohovou sirénou-PDB/. Nevím ale, jak vlastně tenhle originál alarm funguje. Na staré octávce jsem měl JABLOTRON alarm s ultrazvukový čidlem CA-320 Akcent. Zajímalo by mne jestli je to srovnatelné nebo jestli by nebylo lepší nechat tam nainstalovat třeba zase ten JABLOTRON. Moc se v tom nevyznám, a tak díky za kadou fundovanou reakci. Prvně v životě kupuju nové auto a nerad bych oněj přišel. Takže bych do toho zabezpečení klidně ještě pár kaček investoval. Jenom si říkám , když už to má ten originál alarm, jestli to má smysl, cpát tam něco jiného. Díky za reakce :) /krom toho jsem tam nechal dát construct/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem před časem řešil, co udělat proti ukradení auta. Pročetl jsem mnohé a doporučuji (sám mám):

- tajný vypínač

- zámek pedálů

- zaslepit zámky

- bezpečnostní fólie na skla

- vypískované VIN

- autoalarm Athos 1803 s palivovým ventilem ja-pv2 a minimálně náklonovým čidlem (zapojil jsem si to sám a trochu jinak... lol )

- nálepky na skla (s kamarádem jsme si vyměnily typy, takže každý oznamujeme to zabezpečení, které tam ve skutečnosti není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...