Přejít na obsah

predni lozisko


lubann

Doporučené příspěvky

Mam problem na octavii 19 tdi mi při točeni volantu do leva vychazel od kol divný zvuk a ve volantu jsem cítil jemne brneni ve dvou znackových servisech Jarov,Nh Car mi rekli vse je ok dela to zimni pneu, ale po přezuti to pokračovalo dále tak jsem v znackovem servise v nachode nechal auto prohlednout a tam mi rekli je treba nove lozisko (vymena stoji 3800)ale samotne stoji 1500kč mam nabídku kuopit z bouračky starsi lozisko ale nekdo tvrdi ze se starsi loziska nevyplati kupovat že kdyz je vicekrat meneno tak brzi odejde?Slysel jsem ze to muze byt i homokinetcky kloub.Nevíte kolik asi stoji i ten kloub?Díiky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem na octavii 19 tdi mi při točeni volantu do leva vychazel od kol divný zvuk a ve volantu jsem cítil jemne brneni ve dvou znackových servisech Jarov,Nh Car mi rekli vse je ok dela to zimni pneu, ale po přezuti to pokračovalo dále tak jsem v znackovem servise v nachode nechal auto prohlednout a tam mi rekli je treba nove lozisko (vymena stoji 3800)ale samotne stoji 1500kč mam nabídku kuopit z bouračky starsi lozisko ale nekdo tvrdi ze se starsi loziska nevyplati kupovat že kdyz je vicekrat meneno tak brzi odejde?Slisel jsem ze to muze byt i homokinetcky klob.Nevíte kolik asi stoji i ten kloub?Díiky za odpoved.

Nebuď blázen.................

Už jsi to ložisko někdy sundaval? Sudat přední ložisko aniž bys mu nedal čočku není prakticky možné. Většinou sedí vnitřní kroužek ložiska na náboji tak, že se to musí lechce nahřát, abys ho dostal dolů <_<

Kup nové ;)

Ohledně klobu. Životnost kloubu je vysoká ( odhadem 3-5 vetší než u předního ložiska ). Pokud jsou manžety OK, tak tam to nebude........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té ceně toho ložiska 1500,- za jedno bych se vyjádřil negativně ... Není to tak dlouho co jsem kupoval právě přední ložiska a dal jsem za obě nové kolem 1450,-... značka FAG

Jinak jestli budeš měnit jedno, tak zrovna vyměn i to druhé ... budeš mít pokoj

Editováno: , autor: Dimi-Dimi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té ceně toho ložiska 1500,- za jedno bych se vyjádřil negativně ... Není to tak dlouho co jsem kupoval právě přední ložiska a dal jsem za obě nové kolem 1450,-... značka FAG

Jinak jestli budeš měnit jedno, tak zrovna vyměn i to druhé ... budeš mít pokoj

jj to je pravda, za pár měsíců počítej, že i to druhé pujde do kopru

post-27-1146229722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, otec mi vymenil leve predni lozisko.. znackovej FAG za 450!!!!! kc... u Elitu ho maj z a 1000, ale sehnal jsem ho v praze za 450... vymena je silena prasarna.. kdyz uz jsme ho sundali, otec to odvezl vylisovat a vrazit tam nove.. tohle neni prdel, ale do servisu bych to nedaval, po me chteli ve Fematu neco pres 3500 az 4500 myslim... za JEDNO! takze si spis sezen nekoho, kdo to zmakne.. nicmene urcite znackove a NOVE lozisko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...