Přejít na obsah

Prasklé čelní sklo


myty

Doporučené příspěvky

Zdar. Nevím jaká je pravděpodobnost že vám někdo ťukne sklo, ale já před 14 dny dostal první kamen (odkud netuším) a včera po cestě do Prahy další, tentokrát už pořádnej o 10 cm vedle. Mno a než jsem dorazil dom mám pavoučka kolem 10 cm. Vím že jsou firmy které na pojistky svých zaměstnaců mění skla zdarma, ale nemám na ně štěstí. Neporadíte někdo? Teplice-Most max 100 km odsud???? Díííky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRAHA - AUTOSKLOKALFAS

byl jsem tam nekolikrat (jednou svoje + par sluzebnich aut- cca 7 aut) a byl jsem velice spokojen , trvalo to asi pul dne. po telefonu se objednas. Jen to nedelaj na svoji pojistku ale bud pripojisteni anebo to na nekoho napis no. Napriklad nekdo s firemnim autem nebo tak. to myslim neni az takovej problem ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripomenu, ze to nestaci na nekoho napsat, ale ten dotycny s tim musi souhlasit a podat to na sve pojistovne :)

no jasne , kdyz jsem rikal napis to na nekoho, je mysleno ze ten druhy je s tim obeznamen, souhlasi s tim a nahlasi to jako udalost na pojistovne :-)

omlouvam se za nepresne vyjadreni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...