Přejít na obsah

AUX vstup


Doporučené příspěvky

...asi se jedná o KDC-308 :)

...musím tě zklamat...tento model nedisponuje vstupem pro CD měnič takže nejde využít pro externí zdroj signálu.Budeš si muset zakoupit jiný model a za použití tohoto kabelu...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...RCA/5/722-aiken

...můžeš připojit DVD player nebo jiný zdroj signálu

Z autorádií Kenwood to může být...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...ood-KDC-W5644UY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj fancarhifi.

dakujem za radu.

Mam doma este jedno autoradio SONY CDX- GT23 toto ma aux vstup na radiu ked to prepojim z DVD pojde mi zvuk z reproduktorov??? ako mam zapojit toto radio do auta??Raz som to uz skusal ale dako mi nepasuju kable na koncovke. Koncovka do radia na repro tu dam v pohode ale kooncovka na napajanie radia ta mi nepasuje asi bude treba len prehodit kabel nevedel by si mi poradit aky kabel z napajania na radio mam prehodit a kde??

Editováno: , autor: kapo1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to podle toho jaký má Sony AUX...

..zapojení do auta by mělo jít v pohodě...protože má stejné ISO konektory jako každé jiné autorádio vybavené ISO konektory.Pokud buide potřeba přehodi napájecí kabely kvůli paměti tak to jsou piny č.4 a 7...a nebo jen přehodit kabely mezi sebou (žlutý a červený) aby jsi nemusel přepinovat ISO konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to podle toho jaký má Sony AUX...

..zapojení do auta by mělo jít v pohodě...protože má stejné ISO konektory jako každé jiné autorádio vybavené ISO konektory.Pokud buide potřeba přehodi napájecí kabely kvůli paměti tak to jsou piny č.4 a 7...a nebo jen přehodit kabely mezi sebou (žlutý a červený) aby jsi nemusel přepinovat ISO konektor.

ahha dakujem fancarhifi hnet zajtra to vyskusam dam potom vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...