Jump to content

Karel Bůna

Uživatel
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

About Karel Bůna

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karel Bůna

  Barva

  Pokud by někoho zajímalo, TADY jsou k němu podrobnosti. EDIT: 21:00 odkaz už bohužel nefunguje
 2. Verva 100. Do obou aut. Pro mě nejdostupnější, dobrá zkušenost, dlouhodobě přijatelná cena.
 3. Mně vydržela 3 roky a teď v listopadu, přesně po těch 3 letech, jsem ji nechal vyměnit z preventivních důvodů. Nikoliv proto, že by hlásila nízké napětí. Najeto mám 62 tisíc.
 4. Tak jsem to dnes vyzkoušel a je to tak, řadí mně to úplně hladce. Najeto mám 61 tisíc.
 5. Karel Bůna

  Mirrorlink

  Mám to udělané podle postupu popsaného tady: https://drive.google.com/drive/folders/1lATmd-ixP5GsFfE2AStXDx9snYRqt0yP , ale stejně to nepoužívám, Waze mně přijde jako lepší navigace. Navíc mám držák na mobil od Broditu hned vedle displeje rádia a je takřka stejně velký, takže to pro mě nakonec ani nemělo logiku.
 6. Kupuj aditivovaný benzín a nemusíš mít strach o karbonizaci. Jezdí tady u nás Rapid se stejným motorem a manuální převodovkou, má najeto přes 200 tisíc, bez jediného problému.
 7. Vzhledem k tomu, že ho nenalezneš tady: Seznam podporovaných telefonů pro MirrorLink tak se obávám, že ta možnost neexistuje. Ale z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že vlastně není o co stát. K plné spokojenosti používám AndroidAuto, přestože teda poslední verze začala číst zprávy hotentotštinou.. :) Mobil mám v držáku od Broditu hned vedle rádia a přijde mně to lepší kombinace než všechno přes MirrorLink. Displej mobilu je vlastně skoro stejně velký, takže jsem měl pocit, že nic moc navíc nezískám.
 8. Dnes jsem natankoval asi 5. nádrž v řadě Vervou 100 a spotřeba klesla už na 5,90. Manželka jezdí 10 km do a z práce a jinak jen couračky po městě. Takže maximální spokojenost. Najeto 5400 km.
 9. Karel Bůna

  Fabia - Kamiq

  Proti krátké Fabii je kufr větší, bydlíme v Krkonoších, manželka s tím jezdí v zimě běžně po horách a stejně jako s Fabií nemá problém. Nejvíc stejně záleží na pneumatikách.
 10. Karel Bůna

  Fabia - Kamiq

  No, měl jsem podobný názor, pak jsem ale nějaký čas jezdil v zahraničí s automatem a naprosto jsem ten názor změnil. Od té doby považuji řazení v autě za úplně zbytečnou činnost. Ale na to můžeme mít každý úplně jiný názor, to je jasný. Doporučuji vyzkoušet, je-li ta možnost.
 11. Karel Bůna

  Fabia - Kamiq

  Loni na podzim jsem pro manželku řešil stejný problém, vyhrál Kamiq a jsme z něj nadšení. Je to jiné auto. Hlučnost proti předcházející Fabii je srovnatelná, zdá se mně, že máme hlučnější pneumatiky, ale komfort jízdy úplně jinde. Kamiq, přestože je vyšší, má skvělé jízdní vlastnosti. Jen na příčných nerovnostech je asi tak stejný, nezatížený je trošku koza.. A už jsem to psal jinde, motor 1.0 TSI ve spojení s DSG převodovkou je skvělý.
 12. Jsi si opravdu jistý, že ty jsi ten,kdo to dokáže posoudit? Zatím jen svoje vědomosti balíš do trapných urážek. Na to nic umět nemusíš,to je pravda. Konkrétní argument jsi nenapsal jediný.
 13. Zkus si ještě jednou, radši pomaleji, přečíst, co jsem napsal. Vůbec jsi totiž nepochopil o čem píšu.
 14. Jo jasně, všechno to je spiknutí :))) A já jsem agent Mosadu. Najdi si ty testy u SGS, pokud víš, co to je. A najdi si, co je olejový separátor.a k čemu u těchto motorů slouží.
×
×
 • Create New...