Přejít na obsah

OI - navigace DX


Doporučené příspěvky

Ahoj poradí mi někdo co vše potřebuju k navigaci DX do Octavie I rok 2000 aby šla navigace bez problému v češtině, nějaké mapy, cd měnič a taky aby to fungovalo jako DVD?Nebo jestli lze k tomu nějak přifařit i digi TV. Nevyznám se v tom tak pokud by byly nějaké odkazy přímo na tyto díly, které jsou k tomu potřeba bylo by super.

Teď tam mám jen rádio na euro konektor jinak nic takže i nějaká kabeláž a přechodky či co je k tomu potřeba.

Díky moc všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigace jsou 3 typy A,B,C první je Necanová,když budeš chtít připojit maxidot ,stačí k tomu natáhnout 3 dráty. U této navigace ale nebyla offiko čeština,když koupíš Flashnutou tak to česky mluvit bude (tak to mám já) Pak jsou B a C Canový.....to si nejsem jistej jestli by bez problémů chodilo s autem r2000,kjaždopádně by jsi k ťemto verzím potřeboval ještě TMC modul.....cca 2,5 tis kč. Co se týče DVD,tak je potřeba dokoupit RGB převodník a nejlepší řešení je k tomu píchnout DVD přehrávač kterej dáš třeba do kastlíku spolujezdce. Pokud nemáš multifunkční volant,tak scháněj verzi A.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...