Přejít na obsah

TUZING aneb jak se dá zprasit Octávka


reddy

Doporučené příspěvky

no coment :angry:

Nějak nemohu přijít na to, co to tam má? To je radlice na sníh, věšák na prádlo, anténa na příjem signálu z vesmíru a nebo píčovina prvního kalibru?

Jestli se tohle někomu líbí, pak dobře, ale asi by měl dělat minimálně zástupce Knižákovi v Národní Galerii.

No a co se týká toho předku, tak to si myslím, že někde projížděl stavbou a pod nárazníkem mu uvíz kus IPY nebo dehtové lepenky nebo ne? :o:feve:

No a ten v těch skoro švédských barvách mi už vůbec neučaroval :doh

Kurva pomooooc :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no coment  :angry:

Nějak nemohu přijít na to, co to tam má? To je radlice na sníh, věšák na prádlo, anténa na příjem signálu z vesmíru a nebo píčovina prvního kalibru?

Jestli se tohle někomu líbí, pak dobře, ale asi by měl dělat minimálně zástupce Knižákovi v Národní Galerii.

No a co se týká toho předku, tak to si myslím, že někde projížděl stavbou a pod nárazníkem mu uvíz kus IPY nebo dehtové lepenky nebo ne? :o:feve:

No a ten v těch skoro švédských barvách mi už vůbec neučaroval :doh

Kurva pomooooc :help:

mluvíš mi z duše :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no coment  :angry:

Nějak nemohu přijít na to, co to tam má? To je radlice na sníh, věšák na prádlo, anténa na příjem signálu z vesmíru a nebo píčovina prvního kalibru?

Jestli se tohle někomu líbí, pak dobře, ale asi by měl dělat minimálně zástupce Knižákovi v Národní Galerii.

No a co se týká toho předku, tak to si myslím, že někde projížděl stavbou a pod nárazníkem mu uvíz kus IPY nebo dehtové lepenky nebo ne? :o:feve:

No a ten v těch skoro švédských barvách mi už vůbec neučaroval :doh

Kurva pomooooc :help:

Tak tohle je komentar roku... :smich::smich::smich:

Mam stejny pocity... ::'-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady křídlo z dvojplošníka. Jinak bez toho křídla by byla pěkná.

hm, Lúďova Octa, on si dal tak záležet a vy takhle :D

ikdyž je pár věcí, který se mě na ní nelíbí, jako celek nevypadá špatně a má něco do sebe, což se o hodně " tuning" autech říct nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, Lúďova Octa, on si dal tak záležet a vy takhle :D

ikdyž je pár věcí, který se mě na ní nelíbí, jako celek nevypadá špatně a má něco do sebe, což se o hodně " tuning" autech říct nedá

Dyt řikám ta octávka je udělaná jinak libově jen to křídlo s tím myslím trošku ulítl :)

Přihazuji rostomilou fialovou octávku zepředu:

post-24-1148975888.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, Lúďova Octa, on si dal tak záležet a vy takhle  :D

ikdyž je pár věcí, který se mě na ní nelíbí, jako celek nevypadá špatně a má něco do sebe, což se o hodně " tuning" autech říct nedá

Dyt řikám ta octávka je udělaná jinak libově jen to křídlo s tím myslím trošku ulítl :)

Přihazuji rostomilou fialovou octávku zepředu:

jj, díky moc, to je mazílek roztomilej ::' ::' ::'

jinak s křídlem souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No....

Ta první....sebrat kola a zbytek tak možná na náhradní díly (i když karoserie je komplet zku***ná). Tak alespoň ten zbytek.

Vzadu na kufru satelit, vyrvanej znáček, sundaný lišty pod světlama a výfuk z malýho tryskovýho letadla asi.

Boky udělaný základovkou (i když žádné markantní změny jsem si nevšiml, že by měl např.vytažený blatníky). A předek? To je prostě mazec. Pod nárazníkem nějakej kus urvanýho nějakýho obalu nebo co to jako je a před světlama vyrvaný ostřikovače.

No...nemam slov. Já mam sice Octu skoro v základu (jen pár kravin) a lak poškrábanej od myčky (ale bude novej z pojišťovny :) ), ale to auto vypadá asi tisíckrát lépe než tohle vozidlo.

Jinak tak Octávka ala BMW se mi celkem líbí, jen má šíleně masivní nárazník a ty černý rohy na kapotě bych tam taky nedělal. Ale je to naprosto první Octa na který se mi líběj takový ty "oči" na předních světlech. Fakt je to poprvé co se mi to tak nějak alespoň trochu líbí.

No....a ta stříbrná s fialovýma doplňkama....tak ta se mi líbí celá. Sice bych z ní chtěl vidět vystupovat spíše nějakou dívku nežli muže, ale líbí se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou taky chybyčky:

to je hruza kdy ty lidi dostanou rozum je mu 15 ze na tu octu naplacal kosmicky narazniky a spoustu vsemoznejch plastu ktere s toho auta udelali naprostej patvor . nezlobte se na me ale stale vice nez vkusnej tuning prevladaji otresne slataniny nevkusnych kridel typu lzice z bagru a narazniky o tom ani nemluve copak nikdo nema cit to ti lidi nevidi co jsou schopni vytvorit za prisernost.nenic nic jednodusiho nes sladene linie vozu pretvorit na armadni transporter. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...