Přejít na obsah

Eva a Vašek mají konkurenci


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Cely video stoji fakt za to :smich: To by meli poustet zlobivym detem za trest :smich:

no nevim jestli by to pomohlo, jedno extremne zlobivy dite mi hodilo v sobotu telefon do popelnice a musel jsem ho lovit az ze spodu........ lahoda..... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si to asi pustim cely.... vypnul jsem to po par sekundach, chtel jsem usetrit repro...... :smich:lol

jj to prohlidni cely - taky sem to ted teprve shlidnul komplet a poznal kvalitu poradne hudby kol9- a to video k tomu nema chybu :w00t1:- sem z toho uplne v prde.i - luxus!!! a zaroven obdiv pro ty lidi co tam ze sebe delaj sasky jenom kvuli tem 2oum _br__ a ty strasidelny hudbe :) hned to frcim proposlat znamim - ty se zeser.u smichy lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem podlehl a postil si nejdriiiiiv kapučíííno, pak červenéé víííno...... jak kdyz taha kozu za vocas......strasny a ty krepcici lidi, des a bes......jdu blejt..... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó hoši to máte ještě dobrý, ale já jsem jednou podlehnul manželce a Evu s Vaškem jsem jí objednal.A to je síla, když si to pustí třeba při vaření.Ještě že mám sluchátka kam si pustím něco mojeho oblíbenýho. Jo a ještě větší pecka je to jejich DVD-čko, co bylo součástí dodávky CD-ček.Hlavně mě hned všichni nebombardujte žádostí o půjčení...je neustále v oběhu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó hoši to máte ještě dobrý, ale já jsem jednou podlehnul manželce a Evu s Vaškem jsem jí objednal.A to je síla, když si to pustí třeba při vaření.Ještě že mám sluchátka kam si pustím něco mojeho oblíbenýho. Jo a ještě větší pecka je to jejich DVD-čko, co bylo součástí dodávky CD-ček.Hlavně mě hned všichni nebombardujte žádostí o půjčení...je neustále v oběhu :D

tak tuto kolekci ti opravdu závidím....... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...