Přejít na obsah

a je o tady


free.hacker

Doporučené příspěvky

Tak přátelé a je to tady!Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru že jdu do toho.Mám octu 1.6 55kw bez jakékoliv klimy.Už nechcu koukat na malou jak v tech vedrech trpí a rozhodl jsem se rovnou na přestavbu na klimatronik,pro díly si jedu příští sobotu.Podařilo se mi sehnat vše krom chladiče a sahar za 7700,- Prostudoval jsem vše možné pro přestavbu a už asi vím co mě čeká a nemine.PŘEDEM UPOZORŇUJI ŽE NEJSEM AUTOMECHANIK,ale auto si dávám do kupy svépomoci pomocí servisního manuálu co má servis ve škodě :-)).Tak touto cestou chci připravit defakto fotoseriál pro zájemce co bude čekat každého kdo má zájem o přestavbu na klimu.Možná budu mít několik dotazu na členy fora při přestavbě,ale doufám.......

Editováno: , autor: free.hacker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry,ale nechtěl jsem zákládat nové téma chtěl jsem vložit příspěvek do rozjetého tematu,ale ono to kecá na mě anglicky ............ :-))

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky Kam si to chtěl dát? Hoď odkaz a já ti to přesunu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...