Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

zase nějaký kolečka, kdyby se ti kamaráde líbily nějaký 16"

http://auto.bazos.cz/pneumatiky/30/?hledat=5x100+16%22&hlokalita=&cenaod=&cenado=&order=

a tyhle jsou celkem podobný mým, jen cenou ne, ale jen nepatrně a myslím, že jsou i víc vypouknutý

http://auto.bazos.cz/inzerat/6418663/ALU-16-5x100-Skoda-VW-atd.php

u těhlech je pěkná cena na to že jsou s gumama 60 %

http://auto.bazos.cz/inzerat/6404050/16-alu-sada-5x100-original-Audi-VW-Skoda-Seat.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omartinek: jedine prehodit denni sviceni do mlhovek, ale to by se ti asi nelibilo co? :)

standis: jedine ty druhe, ty treti pekna cena, ale styl moc nic dle meho

edit: jo a ten podvozek, to jsem ji rikal ze je to predbezne, ona taky chtela jen predbezne vedet cenu :)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jasny, akorat nevim proc mu to vadi

jinak pokud ty cornery se daji vypnout nakodovanim. trebas na leto a pak zase zapnout, to by podle me nemel bejt problem :) - akorat nevim jakou ridici jednotku ma roomster, jestli bych na to mel nejaky label, abych to mohl udelat ja ;)

no ja treba jezdim po praze kratsi vzdalenosti, takze mam nastaveny denni na mlhach a spokojenst

  • nastaveno 75% svitivosti a nahore mi sviti obrysovky + zadni
  • po Praze s tim vklidku jezdim i vnoci, pac ja videt jsem a vidim dostatecne
  • a hlavne si nekurvim xenonky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jasny, akorat nevim proc mu to vadi

jinak pokud ty cornery se daji vypnout nakodovanim. trebas na leto a pak zase zapnout, to by podle me nemel bejt problem :) - akorat nevim jakou ridici jednotku ma roomster, jestli bych na to mel nejaky label, abych to mohl udelat ja ;)

no ja treba jezdim po praze kratsi vzdalenosti, takze mam nastaveny denni na mlhach a spokojenst

  • nastaveno 75% svitivosti a nahore mi sviti obrysovky + zadni
  • po Praze s tim vklidku jezdim i vnoci, pac ja videt jsem a vidim dostatecne
  • a hlavne si nekurvim xenonky

oni právě vypnout kodovaním nejdou. měl jsem na mysli, odpojit je na konektorech. já bych si denní taky nechal nastavit na mlhy a měl by klid, teda pokud to u R jde nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vzhledem k tomu, ze to jde u Zlaticka (MR2007) tak novejsi roomster by to umet mel :)

a podle me to jde vypnout jen kodovanim, akorat pak nebudou cornery svitit vubec, ale vypnout pujdou

ja jsem vypninal na nasi OIIFL aby cornery nesli pri davani blinkru a sli jen na volant a vpoho ;)

ale stejne si myslim, nejlepsi dat denni sviceni na mlhy a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...