Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

koukam na ty kola mas fakt chut... :)

musim uznat ze vcera jsem byl za svoje kolecka neskonale vdecny, najeto pres 1000km na jeden zatah, cesta z brna vnoci do prahy probehla uz v celkem desivem tempu a kolecka sedela jak kdyby je k silnici nekdo prilepil... ;)

proste mensi nez 17" 225/45 uz na leto nechci lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 17" na Octě jsou dobrá volba, na fábce asi taky, ale myslím, že na ní 16" bohatě stačí, zase se to nemá s velikostí přehánět :smich: a Rommstr na 16" vypadá moc pěkně

jinak včera to byl finálový zápas jak se patří. napínák až do poslední vteřiny ;) viděl sem poslední třetinu a stačilo mi to. nervy napnutý jak špagát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je dobrej postup Ozi, tak to mě už jen čeká povýšení na Oll a 17"

škoda, že člověk nevěděl už dřív, že 14" je málo a že je lepší rovnou vzít větší

co ríkáte na tyto??

http://www.alukola.com/eshop/3650-rs

no myslim že za tuhle cenu by jsi sehnal pěkný s límcema. To bych radši ty co jsem ti posílal. Rozdíl 400kč. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel když tak pro tebe, jestli se ti nějaký nebou líbit ( krom 3. to je cena z akolo, ale nevypadají špatně)

jinak, koukal jsem na Roomstra a ty přední sloupky ti nepůjdou polepit folií, je tak divně dělaný, že by to vypadal divně

zítra posílám gumy na reklamaci, hážou jak sviň a budu čekat 30 dní jak to dopadne, takže svatba bude na zimních a ještě s poklicema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel když tak pro tebe, jestli se ti nějaký nebou líbit ( krom 3. to je cena z akolo, ale nevypadají špatně)

jinak, koukal jsem na Roomstra a ty přední sloupky ti nepůjdou polepit folií, je tak divně dělaný, že by to vypadal divně

zítra posílám gumy na reklamaci, hážou jak sviň a budu čekat 30 dní jak to dopadne, takže svatba bude na zimních a ještě s poklicema

tak to já mám úplně jiný nároky :)

tak to je pešek s těma gumama tak hold budeš kurvit zimáky. To bude spotřeba :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...