Přejít na obsah

Nový přírustek do rodiny


TomasB

Doporučené příspěvky

Pěkná audinka...barvička :specool: po takové (2,8) jsem se taky ohlížel v D ale nakonec se jelo pro octu :) Vypadá hezky,snad má i dobrou minulost, at děla jen a jen radost ;) Jinak že to je tišší než okta je jasny když máš kadle kadle ne?:D

O tom ani snad tak né jako spíš o přenosu vnějšího hluku a pazvuků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná audinka...barvička :specool: po takové (2,8) jsem se taky ohlížel v D ale nakonec se jelo pro octu :) Vypadá hezky,snad má i dobrou minulost, at děla jen a jen radost ;) Jinak že to je tišší než okta je jasny když máš kadle kadle ne?:D

O tom ani snad tak né jako spíš o přenosu vnějšího hluku a pazvuků.

V tom jsou Audiny uz nekde jinde, u Octy I jsou hrozne blbe odizolovany hluk od kol a skrz dvere, a kraval co je pri jizde v kufru, uff! :) Octa II uz je na tom podstatne lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná audinka...barvička :specool: po takové (2,8) jsem se taky ohlížel v D ale nakonec se jelo pro octu :) Vypadá hezky,snad má i dobrou minulost, at děla jen a jen radost ;) Jinak že to je tišší než okta je jasny když máš kadle kadle ne?:D

O tom ani snad tak né jako spíš o přenosu vnějšího hluku a pazvuků.

V tom jsou Audiny uz nekde jinde, u Octy I jsou hrozne blbe odizolovany hluk od kol a skrz dvere, a kraval co je pri jizde v kufru, uff! :) Octa II uz je na tom podstatne lip...

ono třeba když zatroubím, tak to uvnitř téměř neslyším... Jsem si nejdřív myslel, že tomu nefunguje klakson :D

Ale zase posezení mi příjde v Octě mnohem lepší. V tý Audině nemůžu furt nějak najít tu správnou polohu, abych pohodlně dosáhl na pedály a při tom neměl volant až na hrudníku a neseděl jsem pomalu až na podlaze. Je ale fakt, že mám jen 170cm a krátké nohy :D Když zvednu sedačku nahoru, tak jak se mi to líbí, tak mám volant skoro až na hrudníku a neopřu si lokty. Takže musím dát sedačku skoro až na podlahu a spíš tam jakoby ležet. V octě se mi sedí suprově. Je to možná ale taky zvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím s tím, že se v ní blbě sedí. Je to vlastně obnovená AUDI 80. Boky se u střechy moc svírají a z to je ten blbej pocit, že se v tom blbě sedí. Okno ve dveřích je moc blízko u hlavy. Je to tak pro vietnamce, ti jsou malý.

málo místa na pravou nohu u řidiče a nedaří se mi najít správnou polohu, kde bych se cítil naprosto pohodlně jako v Octě.

Ale zase jízdní vlastnosti jsou, řekl bych, někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...