Přejít na obsah

zamraceni kapoty


Schlumpf

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
jooo tak se tu zas všichni začneme roztejkat nad zeleným :doh  :doh  :doh

Pochvalte taky nekdo Klacu :D

-_- ale vo to mi vubec nejde!!!!se zeleňákem se srovnavat nemužu!!!!de mi o něco jinýho co už jsem parkrát psal a rozebírat to dál nebudu ;)-_- , tamten příspěvek asi blbě vyzněl ;)

jo na klacu bych měl jinej dotaz, ta maska co máš na autě (viz avatar) tak nevim jestli vidim dobře, ale ty žebra tam máš vodorovně, jestli to tak je, kde se to dá splašit? Moc se mi to libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tenhle dotaz uz tu taky dlouho nebyl

a me stale prekvapuje ze se lidi ptaji na masku ktera se na fabku vyrabi skoro nejdyl :-)

ty voee amoghu, co to máš za masku??ta se mi líbí, asi ji koupim taky -_- , odkud ji máš a za kolik?? a zdá se mi to, nebo tam jsou jakoby jinak žebra?? lol:smich::smich::smich::smich:

ne dělám si prdel, je to dovoz z USA, puvodně je to výdech kapoty z camara a u mattiga vo pak nazakázku předělali na masku fábie ;)-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...