Přejít na obsah

Flocking


Fredy

Doporučené příspěvky

Jaký mám názor na flocking? No, asi takový, že bych si to do auta v životě nedal. Podle mého je otázka času, kdy se to začne loupat, kdy se to zašpiní, musí se to šíleně udržovat, na tuty to bude super lapač prachu a roztočů, zkrátka optimální věc pro alergiky a čistotu milující lidi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna firma mi písala, že je to antistatická úprava ktorá sa dobre a lahko čistí, nelúpe sa a je na to 5rokov záruka. Flockovanie dverí stojí od 450kč- 500kč, celá prístrojovka 1450kč. Chcel by som vedieť ako je to v skutočnosti, či sú to není len žvásty?? Ak to niekto má, ukážte fotky a napíšte niečo k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký mám názor na flocking? No, asi takový, že bych si to do auta v životě nedal. Podle mého je otázka času, kdy se to začne loupat, kdy se to zašpiní, musí se to šíleně udržovat, na tuty to bude super lapač prachu a roztočů, zkrátka optimální věc pro alergiky a čistotu milující lidi... ;)

flocking vytvari antistaticke pole tudiz prach odpuzuje aspon to me rikal kamos kterej to ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastnosti

Tepelná izolace - udržuje termickou stabilitu

Zvuková izolace - upravené plochy flockem absorbují zvuk i hluk

Barevná stálost - minimální barevná stálost je 5 - 6 let dle DIN 54004

Odolnost vůči navlhnutí - při použití flocku 2 mm vzniká mezi vlákny vzduchový polštář a nedochází ke kondenzování vody.

Odolnost proti vzplanutí - flock je hodnocen jako těžce hořlavý materiál C1

Odolnost vůči povětrnostním vlivům - flock si zachovává své vlastnosti i při působení vnějších činitelů.

Odolnost vůči prachu a dýmu - pernanentní statický náboj znemožňuje usazování prachu a dalších částic.

Protismykové a protiskluzové vlastnosti

Odolnost vůči otěru

Údržba - nenáročná běžnými čistícími prostředky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastnosti

Tepelná izolace - udržuje termickou stabilitu

Zvuková izolace - upravené plochy flockem absorbují zvuk i hluk

Barevná stálost - minimální barevná stálost je 5 - 6 let dle DIN 54004

Odolnost vůči navlhnutí - při použití flocku 2 mm vzniká mezi vlákny vzduchový polštář a nedochází ke kondenzování vody.

Odolnost proti vzplanutí - flock je hodnocen jako těžce hořlavý materiál C1

Odolnost vůči povětrnostním vlivům - flock si zachovává své vlastnosti i při působení vnějších činitelů.

Odolnost vůči prachu a dýmu - pernanentní statický náboj znemožňuje usazování prachu a dalších částic.

Protismykové a protiskluzové vlastnosti

Odolnost vůči otěru

Údržba - nenáročná běžnými čistícími prostředky.

A teď tu O perníkové chaloupce, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi dnes som bol na zraze v trencine a jeden manik tym mal uroben kopletn interierm no krasa, nakoniec som zistil ze to ten chlapik aj robi, takze dost uvazujem ze si to dam

Inak udrzba je normalna ako pred tym este skor jednoduchsia, bezne saponaty a pod. kuknite foto

Asi změním názor. Má to fakt nádherně udělané. Nejvíce se mi líbí ten dřevěný dekor v modro - černém flocku. Opravdu krásně sladěné....

P.S.: Nějak se mi pořádně nezdá, že když to někdo zapatlá (kafem, čokoládou, čímkoliv) tak prostě vezmu hadřík a setřu to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi dnes som bol na zraze v trencine a jeden manik tym mal uroben kopletn interierm no krasa, nakoniec som zistil ze to ten chlapik aj robi, takze dost uvazujem ze si to dam

Inak udrzba je normalna ako pred tym este skor jednoduchsia, bezne saponaty a pod. kuknite foto

Asi změním názor. Má to fakt nádherně udělané. Nejvíce se mi líbí ten dřevěný dekor v modro - černém flocku. Opravdu krásně sladěné....

:smich::smich: takhle nejak jsi to chtel, ze? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ved mi niekto poradte

Čao pohodový dedo... -_-

No hele taky mám stříbrnou kočku a touhle otázkou jsem se taky dlouho a intenzivně zabýval. Pokud jde o tu stříbrnou, tak by asi měla být dominantní barva v interiéru pouze jedna a to nejlépe černá. Další variantou by byl béžový interiér (Laurin&Klement nebo Karneol), doplněný opět o kombinaci s dominantní barvou - černou. Takže dám příklad, ve stříbrným autě s béžovým interiérem necháš naflokovat původní černé plastové díly (horní díl palubky, rámeček středového panelu, části tapeců kolem kliček, madla) černým flokem...

Zásada je asi dodržet tu vyváženost barev v interiéru a dělení línií...

Ideální je flok v barvě vozu, jako v tomto případě...

post-25-1149281738.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...