Přejít na obsah

RS koncovka


Davon

Doporučené příspěvky

http://www.schon-tuning.cz/vyprodej-4.html

je to ona, nebo je to nejaka nekvalitni kopie a za par tydnu to zasedne atd? A sla by tato v pohode navarit nebo bude nejaky problem u 1,6 75kW? Prosim radu... :unsure:

Popripade prosim nekdo napiste, jaka by mela byt, aby tam zarucene sla a vypadalo to trochu normalne :t rozmery, prumer atd... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta koncovka je normalně origo tak jako by jsi ji koupil u škodovky,ale jak piše capo byl jsem z prvních kdo ji kupoval a po mě myslím taky hodně lidiček a ti hlásili že už snad nemaj...chce jim to zavolat.. ;)

Na autě ji mam od srpna a vzhledově stále stejná :)

a tema o tom je zde ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1574

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta koncovka je normalně origo tak jako by jsi ji koupil u škodovky,ale jak piše capo byl jsem z prvních kdo ji kupoval a po mě myslím taky hodně lidiček a ti hlásili že už snad nemaj...chce jim to zavolat.. ;)

Na autě ji mam od srpna a vzhledově stále stejná :)

a tema o tom je zde ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1574

Když jsem měl sundaný zadní nárazník, tak jsem koukal, že už v té zadní příčce mám připravený výřez z fabriky :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta koncovka je normalně origo tak jako by jsi ji koupil u škodovky,ale jak piše capo byl jsem z prvních kdo ji kupoval a po mě myslím taky hodně lidiček a ti hlásili že už snad nemaj...chce jim to zavolat.. ;)

Na autě ji mam od srpna a vzhledově stále stejná :)

a tema o tom je zde ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1574

Když jsem měl sundaný zadní nárazník, tak jsem koukal, že už v té zadní příčce mám připravený výřez z fabriky :huh:

Jo jo mame to vsichni po faceliftu... Tim by byla montaz jednodussi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi sem nekdo hodit nejake odkazy na koncovky, ktere jsou primo pripravene navarit na Octu, tzn. maji pripravu na 2 roury? Diky moc ;)

Mate nekdo zkusenosti s firmou SPEI a jejich vyfuky?

2BadyS: Pokud se koupi koncovka vcetne trubek jiz primo na Octu, musi se to take tak naohybat ty trubky nebo se to navari rovne? :unsure:

A jeste co je lepsi, koupit koncovku kolem treba 2tis. nebo radeji nejaky cely zadni dil ladeneho vyfuku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon: na koktu myslím dělá koncovky spei a tuším že baurak a spidi má od nich jednu pěknou koncovku oválnou,jejiž montáž je myslím na svorky a nemusi se vařit....jinak pokud to chceš mit v tom mistě jako RSo tak ohýbat nebo vařit trubky budeš...je to uplně mimo ...je to vidět na těch mých fotkách...a ladaček za rozumnou cenu těžko říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi sem nekdo hodit nejake odkazy na koncovky, ktere jsou primo pripravene navarit na Octu, tzn. maji pripravu na 2 roury? Diky moc ;)

Mate nekdo zkusenosti s firmou SPEI a jejich vyfuky?

2BadyS: Pokud se koupi koncovka vcetne trubek jiz primo na Octu, musi se to take tak naohybat ty trubky nebo se to navari rovne? :unsure:

A jeste co je lepsi, koupit koncovku kolem treba 2tis. nebo radeji nejaky cely zadni dil ladeneho vyfuku?

Ahoj Dane,mám udělanej výfuk od Spie a pohoda, udělají ti to přesne jak budeš chtít. Videl si to v Mimoni. Mám 2x ovál. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi sem nekdo hodit nejake odkazy na koncovky, ktere jsou primo pripravene navarit na Octu, tzn. maji pripravu na 2 roury? Diky moc ;)

Mate nekdo zkusenosti s firmou SPEI a jejich vyfuky?

2BadyS: Pokud se koupi koncovka vcetne trubek jiz primo na Octu, musi se to take tak naohybat ty trubky nebo se to navari rovne? :unsure:

A jeste co je lepsi, koupit koncovku kolem treba 2tis. nebo radeji nejaky cely zadni dil ladeneho vyfuku?

Ahoj Dane,mám udělanej výfuk od Spie a pohoda, udělají ti to přesne jak budeš chtít. Videl si to v Mimoni. Mám 2x ovál. -_-

Co to stalo Robe? Myslim ze jsi rikal ze je to jen koncovka, ze? Ladena, ma to jiny zvuk, nebo stejny? Zitra tam jedu se dohodnout... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjá má mtaky výfuck od spei ;)

Tak mam taky vyfuk (koncovku) od spei. Nasrali me, uvedomil jsem si to az po prijezdu domu, kdy uz meli zavreno, nevratili mi me puvodni koncovky od Askokovo!!! :angry: Jinak mam to nejak nakrivo, ale je to asi puvodnim zadnim dilem od vyrobce, u ktereho byla jedna trubka trosku vyse nez druha a tim to vzniklo... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjá má mtaky výfuck od spei ;)

Tak mam taky vyfuk (koncovku) od spei. Nasrali me, uvedomil jsem si to az po prijezdu domu, kdy uz meli zavreno, nevratili mi me puvodni koncovky od Askokovo!!! :angry: Jinak mam to nejak nakrivo, ale je to asi puvodnim zadnim dilem od vyrobce, u ktereho byla jedna trubka trosku vyse nez druha a tim to vzniklo... :(

Co si Dane pořídil?? hoď sem fotku.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjá má mtaky výfuck od spei ;)

Tak mam taky vyfuk (koncovku) od spei. Nasrali me, uvedomil jsem si to az po prijezdu domu, kdy uz meli zavreno, nevratili mi me puvodni koncovky od Askokovo!!! :angry: Jinak mam to nejak nakrivo, ale je to asi puvodnim zadnim dilem od vyrobce, u ktereho byla jedna trubka trosku vyse nez druha a tim to vzniklo... :(

Co si Dane pořídil?? hoď sem fotku.... -_-

Koukal jsem na foto z Mimone a mam asi to co ty, ale nevim zda mas zkosene ci rovne ty konce??? Jinak me samozrejme lamali do koncoveho dilu toho polskeho, udelali mi cenu 4500,- vcetne montaze, nechtel jsem... ;) Foto nemam, strasne chcalo tak jsem utikal domu... Zitra vyfotim, nahodim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjá má mtaky výfuck od spei ;)

Tak mam taky vyfuk (koncovku) od spei. Nasrali me, uvedomil jsem si to az po prijezdu domu, kdy uz meli zavreno, nevratili mi me puvodni koncovky od Askokovo!!! :angry: Jinak mam to nejak nakrivo, ale je to asi puvodnim zadnim dilem od vyrobce, u ktereho byla jedna trubka trosku vyse nez druha a tim to vzniklo... :(

Co si Dane pořídil?? hoď sem fotku.... -_-

Koukal jsem na foto z Mimone a mam asi to co ty, ale nevim zda mas zkosene ci rovne ty konce??? Jinak me samozrejme lamali do koncoveho dilu toho polskeho, udelali mi cenu 4500,- vcetne montaze, nechtel jsem... ;) Foto nemam, strasne chcalo tak jsem utikal domu... Zitra vyfotim, nahodim...

Jasan, nahoď. Mám skosené.... :D:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...