Přejít na obsah

Karcher WAP 2.02


NoiseR

Doporučené příspěvky

Karcher je v tomhle profik, rozhodne bych se te wapky nebal. Take o nejake uvazuju a tahle se mi libi a cena, ta je oproti noname wapkam luxusni -_-

Dekuji, akce Carrefour :) No nic, jedu pro ni a po vikendu poreferuju - diky za utlumeni me pochybovacnosti takovou rychlosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o vikendu vyzkouseno, byl jsem fakt mile prekvapenej, jakej takova "mala svine" vyvine tlak :) V baleni jsou dva nastavce, jeden jakoby toci prod vody dokola, ten je dost ostrej (zkouseno rukou) a druhej je klasickej proud vody "do plochy", to je prijemny na oplach nebo tak - je tam v tom dost vzduchu a tlak celkem solidni. Shrnuti: spokojenost - za malo penez super....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o vikendu vyzkouseno, byl jsem fakt mile prekvapenej, jakej takova "mala svine" vyvine tlak :) V baleni jsou dva nastavce, jeden jakoby toci prod vody dokola, ten je dost ostrej (zkouseno rukou) a druhej je klasickej proud vody "do plochy", to je prijemny na oplach nebo tak - je tam v tom dost vzduchu a tlak celkem solidni. Shrnuti: spokojenost - za malo penez super....

jak je to s nadrzkou na saponaty? vsechny ostatni cistice ji maj, u tohodle sem to v popisu nenasel, pouze ze ma hadici na nasavani cisticich prostredku..je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o vikendu vyzkouseno, byl jsem fakt mile prekvapenej, jakej takova "mala svine" vyvine tlak :) V baleni jsou dva nastavce, jeden jakoby toci prod vody dokola, ten je dost ostrej (zkouseno rukou) a druhej je klasickej proud vody "do plochy", to je prijemny na oplach nebo tak - je tam v tom dost vzduchu a tlak celkem solidni. Shrnuti: spokojenost - za malo penez super....

jak je to s nadrzkou na saponaty? vsechny ostatni cistice ji maj, u tohodle sem to v popisu nenasel, pouze ze ma hadici na nasavani cisticich prostredku..je to tak?

Jo, je to tak, je tam takova hadicka, na konci ma filter, na tu musis nasadit vlastni nadobu a z ty si to pak saje... Neni to dokonaly, ale funguje to prekvapive a za ty penize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ju mam uz pol roka a spokojnost. len ked casom zistite na co vsetko sa to da pouzit tak vam zacne chybat dlhsia hadica, bude vam vadit ze to nema kolecka, ze sa to zle prenasa, ze to nema tu nadobku a ze sa neda regulovat mnozstvo saponatu a x-prkotin... :D ale inak je to v pohode, za tu cenu nie je o com. ale uz by som rozmyslal o nejakej lepsej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...