Přejít na obsah

Tečení do Fabky


f4lcon

Doporučené příspěvky

F4lcon:Posledne 2 fotky. Musis sa zamerat na miesto okolo lanka prednej kapoty a pantu. Skontroluj tesniacu hmotu UBS ci niekde nie je porusena-poskodena. ak nic nevidis tak zacni liat vodu do toho priestoru. Najlepsie sa netesnost robi ked ste DVAJA!!! Jeden je v aute a druhy leje vodu. Ked sa objavi voda v interieri tak ti pomocnik povie ze uz tecie. Zameraj a polievaj aj na miesto kde sa spaja-napaja A stlpik s blatnikom pri spetnom zrkadle. :) Nepolievaj auto a tie miesta krizom -krazom- Jak kytky na zahrade. :)

Urcite miesto odhalis. Miesto zatesnis UBS hmotou alebo silikonom. Potom sem napis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak už sem to pořešil. Snažil jsem se hledat a nenacházel, tak sem se sebral a vyrazil ke klempíři, zda by mi neporadil a nepomohl.. ten mě dost překvapil, když mi řekl, že na tohle nemá čas, že neví co s tim autem kdy bylo a že to nebude rozebírat a přetmelovat apod. Nakonec sem vzal kartáč vodu a pořádně vydrbal špínu z levé poloviny vnitřku motoru a blatníku a našel popraskaný tmel kterým byl přitmelený blaník ke kostře... No normálně by mě nenapadlo že to bude tudy.. místo sem přetmelil karosářským tmelem, přestříkal sprejem a zatím (14 dnů a třídenní déšť) je v autě sucho... Přesněji šlo o spoj který začíná u vedení lanka kapoty směrem dolů k odtokovým otvorům....

Tímto děkuji všem za pomoc, omlouvám se za prvotní dohady a nepříjemnosti.. nechtěl jsem se hádat jen sem hledal pomoc v zoufalosti.. DIKY VŠEM!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...