Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

tak toto tam ozzy nemal, zaujimavé

..caw :) ,ale mal!!!...no vlastne u teba ked som bol tak to tam už nebolo!...vyhodil som to stadial...a!..zohnal som cervenu!!..horko tazko...lenže nič moc oproti tomu ako to je teraz spravene...teda vysvietene!..zachvilku ti poslem tie fotky matic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda,tak jsem si tu přečetl celé téma a zjišťuji,že jste tu hlavičky moc a moc šikovný.Proto bych rád oslovil někoho,kdo se zabýval výměnou MAXI DOTU.Mám MR01,ještě bez něho.Rád bych věděl,na kolik to přijde a jestli by to popřípadě někdo udělal.Předem moc díky.
Čus hoši, potřeboval bych poradit s podsvícením interiéru a to konkrétně s diodami, kde je sehnat a nejlépe ještě jaké(já nevim velikost, svítivost...v životě jsem diody nekupoval tak fakt nevim:-)))) aby to třeba málo nesvílilo:-))))))) nebo se mi tam vešli:-)))

Kdyžtak icq: 331709165

dík moc za pomoc

určitě jste vášniví čtenáři že jo?

vše je v tomto tématu a né jenom jednou

maxidot do starejch budíků nedáš jen nový budíky - popsáno v tématu přestavba na 3. generaci

LED 1206 koupíš v GM elektronik www.gme.cz

když si to tu pročteš najdeš typi a dával jsem tu i počty v různých palubkách atd

Zdravím,ještě tedy jeden dotaz-číst docela umím,ale o tom MAXI DOTU se mi nedaří moc najít.Mám hledat v interiéru nebo v elektrice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapi,

mám 2 otázky:

1) koupil jsem smd diody jak tu posal Vaša ,tj.LED SMD White 110mcd/130st ,ale vprodejně jich měli málo tak mi dal 230mcd/130st ale neví jestli to bude při použití v pdsvětlení s kombiancí těch 110mcd znatelný rozdíl.myslí že ne!co vy na to?

2)už jsem tu popisoval a konzultoval s Vašou diody v přepínači světel kde mne zajímala otázka kontrolky mlhovky v tom přepínači,nevím kde se stala chyba ale když zapnu mlhy v předu,tak se rozsvítí v tom přepínači oranžová dioda a na zadní tam prý není.vyměnil jsem diodu za zelenou a při detailnějším prohlédnutí jsem narazil na místo pro diodu pod tou poslední osvětlovací.nacpal jsemtam tedy červenou,oranžovou jsem neměl,a v domění že bude svítit při zapnutí zadní mlhy.po připojení a zkoušce se tato nerozsvítila,nevíte tedy k čemu nylo to místo pro tu poslední diodu?nebo proč mi to nesvítí?

děkuju!

děkuji i proforovi za zveřejnění podsvětlení ovladačů topení,přemýšlel jsem kvůli místu tam nacpat LED SMD,šlo by to do serie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapi,

mám 2 otázky:

1) koupil jsem smd diody jak tu posal Vaša ,tj.LED SMD White 110mcd/130st ,ale vprodejně jich měli málo tak mi dal 230mcd/130st ale neví jestli to bude při použití v pdsvětlení s kombiancí těch 110mcd znatelný rozdíl.myslí že ne!co vy na to?

2)už jsem tu popisoval a konzultoval s Vašou diody v přepínači světel kde mne zajímala otázka kontrolky mlhovky v tom přepínači,nevím kde se stala chyba ale když zapnu mlhy v předu,tak se rozsvítí v tom přepínači oranžová dioda a na zadní tam prý není.vyměnil jsem diodu za zelenou a při detailnějším prohlédnutí jsem narazil na místo pro diodu pod tou poslední osvětlovací.nacpal jsemtam tedy červenou,oranžovou jsem neměl,a v domění že bude svítit při zapnutí zadní mlhy.po připojení a zkoušce se tato nerozsvítila,nevíte tedy k čemu nylo to místo pro tu poslední diodu?nebo proč mi to nesvítí?

děkuju!

děkuji i proforovi za zveřejnění podsvětlení ovladačů topení,přemýšlel jsem kvůli místu tam nacpat LED SMD,šlo by to do serie?

ad2, pokud chceš zprovoznit tu druhou diodu, musíš nejprve doplnit klemu, která propojuje tišťák a ovladač světel, je to kus drátu, který se na straně přepínače světel vklíní do takového "V" a ještě musíš dodat odpor 1K na desku, jsou dvě verze těch tišťálů, jeden, kde je regulátor jasu přístrojů a druhý bez, na každém se liší umístění toho odporu, napiš, jakou verzi máš a já ti to kdyžtak nafotím ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad2, pokud chceš zprovoznit tu druhou diodu, musíš nejprve doplnit klemu, která propojuje tišťák a ovladač světel, je to kus drátu, který se na straně přepínače světel vklíní do takového "V" a ještě musíš dodat odpor 1,0K na desku, jsou dvě verze těch tišťálů, jeden, kde je regulátor jasu přístrojů a druhý bez, na každém se liší umístění toho odporu, napiš, jakou verzi máš a já ti to kdyžtak nafotím ;)

No tak to by aj mna zaujimalo :) Prerabal som to na modro, carku na knofliku som dal cervenu a tu origo oranzovu som vymenil za zlttu (oranzovu nemali a ta povodna sa mi zdala slaba :) )

Takze ak to dobre chapem, tak pri zapnutych svetlach, mi svietia modre, ked prepnem na prednu hmlu, tak modra zhasne a svieti tam oranzova (u mna zltta, takto mi to teraz funguje) A po uprave ked zapnem zadnu hmlu, tak vypne modra ledka co tam svieti teraz a zapne sa ta pridana (trebars cervena) ??? ;)

Ak je to tak, tak by som to este dorobil. Hod sem foto, kde co treba prepojit, aky odpor si tam dal a kam dat ledku. Dal by som tam cervenu, aby ma to upozornovalo, ze mam zadnu hmlu pustenu.

Mam prepinac s tym zacvakavacim regulatorom. Takyto: :)

post-9889-1193608092_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad2, pokud chceš zprovoznit tu druhou diodu, musíš nejprve doplnit klemu, která propojuje tišťák a ovladač světel, je to kus drátu, který se na straně přepínače světel vklíní do takového "V" a ještě musíš dodat odpor 1,0K na desku, jsou dvě verze těch tišťálů, jeden, kde je regulátor jasu přístrojů a druhý bez, na každém se liší umístění toho odporu, napiš, jakou verzi máš a já ti to kdyžtak nafotím ;)

No tak to by aj mna zaujimalo :) Prerabal som to na modro, carku na knofliku som dal cervenu a tu origo oranzovu som vymenil za zlttu (oranzovu nemali a ta povodna sa mi zdala slaba :) )

Takze ak to dobre chapem, tak pri zapnutych svetlach, mi svietia modre, ked prepnem na prednu hmlu, tak modra zhasne a svieti tam oranzova (u mna zltta, takto mi to teraz funguje) A po uprave ked zapnem zadnu hmlu, tak vypne modra ledka co tam svieti teraz a zapne sa ta pridana (trebars cervena) ??? ;)

Ak je to tak, tak by som to este dorobil. Hod sem foto, kde co treba prepojit, aky odpor si tam dal a kam dat ledku. Dal by som tam cervenu, aby ma to upozornovalo, ze mam zadnu hmlu pustenu.

Mam prepinac s tym zacvakavacim regulatorom. Takyto: :)

post-9889-1193608092_thumb.jpg

na obrázku máš naznačeno, kde má být odpor R, dioda D + polarita a ta poslední dlouhá čára je propojka, stačí udělat z 1mm měděného drátu, přesně, jako jsou ostatní.

odpor SMD vel. 1206 1K 0,25W

dioda 3mm

post-6604-1193609525_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapi,

mám 2 otázky:

1) koupil jsem smd diody jak tu posal Vaša ,tj.LED SMD White 110mcd/130st ,ale vprodejně jich měli málo tak mi dal 230mcd/130st ale neví jestli to bude při použití v pdsvětlení s kombiancí těch 110mcd znatelný rozdíl.myslí že ne!co vy na to?

2)už jsem tu popisoval a konzultoval s Vašou diody v přepínači světel kde mne zajímala otázka kontrolky mlhovky v tom přepínači,nevím kde se stala chyba ale když zapnu mlhy v předu,tak se rozsvítí v tom přepínači oranžová dioda a na zadní tam prý není.vyměnil jsem diodu za zelenou a při detailnějším prohlédnutí jsem narazil na místo pro diodu pod tou poslední osvětlovací.nacpal jsemtam tedy červenou,oranžovou jsem neměl,a v domění že bude svítit při zapnutí zadní mlhy.po připojení a zkoušce se tato nerozsvítila,nevíte tedy k čemu nylo to místo pro tu poslední diodu?nebo proč mi to nesvítí?

děkuju!

děkuji i proforovi za zveřejnění podsvětlení ovladačů topení,přemýšlel jsem kvůli místu tam nacpat LED SMD,šlo by to do serie?

AD 1 bude to poznat a dost

já jednou měl stejný hodnoty a snad jinou sérii a už to mělo trošku jinej odstín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapi,

mám 2 otázky:

1) koupil jsem smd diody jak tu posal Vaša ,tj.LED SMD White 110mcd/130st ,ale vprodejně jich měli málo tak mi dal 230mcd/130st ale neví jestli to bude při použití v pdsvětlení s kombiancí těch 110mcd znatelný rozdíl.myslí že ne!co vy na to?

2)už jsem tu popisoval a konzultoval s Vašou diody v přepínači světel kde mne zajímala otázka kontrolky mlhovky v tom přepínači,nevím kde se stala chyba ale když zapnu mlhy v předu,tak se rozsvítí v tom přepínači oranžová dioda a na zadní tam prý není.vyměnil jsem diodu za zelenou a při detailnějším prohlédnutí jsem narazil na místo pro diodu pod tou poslední osvětlovací.nacpal jsemtam tedy červenou,oranžovou jsem neměl,a v domění že bude svítit při zapnutí zadní mlhy.po připojení a zkoušce se tato nerozsvítila,nevíte tedy k čemu nylo to místo pro tu poslední diodu?nebo proč mi to nesvítí?

děkuju!

děkuji i proforovi za zveřejnění podsvětlení ovladačů topení,přemýšlel jsem kvůli místu tam nacpat LED SMD,šlo by to do serie?

ad2, pokud chceš zprovoznit tu druhou diodu, musíš nejprve doplnit klemu, která propojuje tišťák a ovladač světel, je to kus drátu, který se na straně přepínače světel vklíní do takového "V" a ještě musíš dodat odpor 1K na desku, jsou dvě verze těch tišťálů, jeden, kde je regulátor jasu přístrojů a druhý bez, na každém se liší umístění toho odporu, napiš, jakou verzi máš a já ti to kdyžtak nafotím ;)

mám s reostatem.DĚKUJI!ČAU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapi,

mám 2 otázky:

1) koupil jsem smd diody jak tu posal Vaša ,tj.LED SMD White 110mcd/130st ,ale vprodejně jich měli málo tak mi dal 230mcd/130st ale neví jestli to bude při použití v pdsvětlení s kombiancí těch 110mcd znatelný rozdíl.myslí že ne!co vy na to?

2)už jsem tu popisoval a konzultoval s Vašou diody v přepínači světel kde mne zajímala otázka kontrolky mlhovky v tom přepínači,nevím kde se stala chyba ale když zapnu mlhy v předu,tak se rozsvítí v tom přepínači oranžová dioda a na zadní tam prý není.vyměnil jsem diodu za zelenou a při detailnějším prohlédnutí jsem narazil na místo pro diodu pod tou poslední osvětlovací.nacpal jsemtam tedy červenou,oranžovou jsem neměl,a v domění že bude svítit při zapnutí zadní mlhy.po připojení a zkoušce se tato nerozsvítila,nevíte tedy k čemu nylo to místo pro tu poslední diodu?nebo proč mi to nesvítí?

děkuju!

děkuji i proforovi za zveřejnění podsvětlení ovladačů topení,přemýšlel jsem kvůli místu tam nacpat LED SMD,šlo by to do serie?

ad2, pokud chceš zprovoznit tu druhou diodu, musíš nejprve doplnit klemu, která propojuje tišťák a ovladač světel, je to kus drátu, který se na straně přepínače světel vklíní do takového "V" a ještě musíš dodat odpor 1K na desku, jsou dvě verze těch tišťálů, jeden, kde je regulátor jasu přístrojů a druhý bez, na každém se liší umístění toho odporu, napiš, jakou verzi máš a já ti to kdyžtak nafotím ;)

mám s reostatem.DĚKUJI!ČAU

tak tento jsem již popsal výše ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné, co si nějak nevybavuju, tak jestli zhasne ta původní ledka, mám pocit, že jo, ale 100% to nevím

Tak som to dorobil aj ja, Pridal som cervenu LED do ovladaca na kontrolu zadnej hmlovky.

Treba dat 3mm-LED, odpor- SMD/1206 ( 1K 0,25W) a prepojovaci drat (Cu-0,8mm) ako napisal "rolbar" :palec2:

post-9889-1193775471_thumb.jpg

No a takto to vyzerazapnute:

post-9889-1193775642_thumb.jpg

Pri zapnuti prednej hmlovky sa rozsvieti žlta(alebo oranžova) LEDka a modra zhasne (aspon si myslim, lebo to svieti pekne žlte ;). Pri zapnuti zadnej hmlovky zasvieti červená, ale modrá ostane svietit tiež, tak sa tieto dve farby miešajú a vysledok je Fialova, ako vidiet na foto, ale to mi nevadi, hlavne že je rozoznat zapnutie zadnej hmlovky :p . Ja nam ten kryt v miestach symbolov hmloviek dost poskrabaný, asi od nechtov. Čierna farba je zošúchaná a svetlo LEDky to presvieti ;) Musim zistit či sa da kupit novy ten kryt- kruh, so symbolmi svetiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné, co si nějak nevybavuju, tak jestli zhasne ta původní ledka, mám pocit, že jo, ale 100% to nevím

Tak som to dorobil aj ja, Pridal som cervenu LED do ovladaca na kontrolu zadnej hmlovky.

Treba dat 3mm-LED, odpor- SMD/1206 ( 1K 0,25W) a prepojovaci drat (Cu-0,8mm) ako napisal "rolbar" :palec2:

post-9889-1193775471_thumb.jpg

No a takto to vyzerazapnute:

post-9889-1193775642_thumb.jpg

Pri zapnuti prednej hmlovky sa rozsvieti žlta(alebo oranžova) LEDka a modra zhasne (aspon si myslim, lebo to svieti pekne žlte ;). Pri zapnuti zadnej hmlovky zasvieti červená, ale modrá ostane svietit tiež, tak sa tieto dve farby miešajú a vysledok je Fialova, ako vidiet na foto, ale to mi nevadi, hlavne že je rozoznat zapnutie zadnej hmlovky :p . Ja nam ten kryt v miestach symbolov hmloviek dost poskrabaný, asi od nechtov. Čierna farba je zošúchaná a svetlo LEDky to presvieti ;) Musim zistit či sa da kupit novy ten kryt- kruh, so symbolmi svetiel.

:palec2: povedlo, škoda, že nezhasne ta druhá.

včera jsem nad tím dumal a už vím, jak by zhasla, musel by se dodat SMD tranzistor a ještě 5x odpor, pak to bude zapojené stejně, jako přední mlha ;)

ale nevím, jaký ten tranzistor a jaký odpory, tak kdo chce bádat, má možnost :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaues,

chlapci,mámproblém,při změně podsvícení v přepínači světel jsemněkde udělal chybu a nesvítí mi ledky ty nahoře,drobet víc jsem se do toho zamotal a po konzultaci s elektrikářem v práci jsem je překlemoval s těmi co svítí,když jsem usadil vypínač tak mi prdla jedna ledka a nefunguje podsvícení budíků a ovladače oken na dveřích.pojistky jsou O.K.

mohl by ste mi někdo popsat jakým směrem je + a - abych to měl dobře?popř.vyfotit a označit a ještě když to proměřím podle těch propojovacích spojů,jak která svítí když dám - tam a + tam.nikdy totiž nedosáhnu toho aby se mi rozsvítily i ty ledky nahoře a když to kombinuji po těch propojovacích spojích tak mi třeba ty uprostřed svítí jasně a ty dvě vlevo jen mírně.prosím kdo to máte na stole jukněte na to Děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaues,

chlapci,mámproblém,při změně podsvícení v přepínači světel jsemněkde udělal chybu a nesvítí mi ledky ty nahoře,drobet víc jsem se do toho zamotal a po konzultaci s elektrikářem v práci jsem je překlemoval s těmi co svítí,když jsem usadil vypínač tak mi prdla jedna ledka a nefunguje podsvícení budíků a ovladače oken na dveřích.pojistky jsou O.K.

mohl by ste mi někdo popsat jakým směrem je + a - abych to měl dobře?popř.vyfotit a označit a ještě když to proměřím podle těch propojovacích spojů,jak která svítí když dám - tam a + tam.nikdy totiž nedosáhnu toho aby se mi rozsvítily i ty ledky nahoře a když to kombinuji po těch propojovacích spojích tak mi třeba ty uprostřed svítí jasně a ty dvě vlevo jen mírně.prosím kdo to máte na stole jukněte na to Děkuju!

Když se podíváš na obrázek od Beduina, tak ten má u - pólu černé tečky :), jinak ty tři horný jsou do serie, ostatní jsou paralelně

S tím, že ti to nesvítí ti neporadím, snad jen zásadu, na kterou je už pozdě, vždycky zkoušem mimo auto :(

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podíváš na obrázek od Beduina, tak ten má u - pólu černé tečky :), jinak ty tři horný jsou do serie, ostatní jsou paralelně

:p JJ tak tie bodky si davam vždy na desku skor než odletujem, aby som potom nemal problem s polaritou lol

post-9889-1193803229_thumb.jpg

A začal som si tak znacit aj samotne LEDky ;) Pokial davaš nepoužitu, tak neni problem, jedna noha je kratšia :) , ale ked sa mi stalo, ze mi nieco nešlapalo a ledky som musel odletovat a nožičky boli už obidve mrnave, tak ledku otačat proti svetlu a hladat tu zrazenu hranu... hmm... U tych čirych lediek a s horši zrakom je to na nerwy :) Tak teraz ako beriem novu ledku do ruky, hned na nu s fixkou na CeDčka urobim bodku na tu zrezanu hranu. Tak farba nevadi a vidim aj z polmetra kde je (-) lol

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaues,

chlapci,mámproblém,při změně podsvícení v přepínači světel jsemněkde udělal chybu a nesvítí mi ledky ty nahoře,drobet víc jsem se do toho zamotal a po konzultaci s elektrikářem v práci jsem je překlemoval s těmi co svítí,když jsem usadil vypínač tak mi prdla jedna ledka a nefunguje podsvícení budíků a ovladače oken na dveřích.pojistky jsou O.K.

mohl by ste mi někdo popsat jakým směrem je + a - abych to měl dobře?popř.vyfotit a označit a ještě když to proměřím podle těch propojovacích spojů,jak která svítí když dám - tam a + tam.nikdy totiž nedosáhnu toho aby se mi rozsvítily i ty ledky nahoře a když to kombinuji po těch propojovacích spojích tak mi třeba ty uprostřed svítí jasně a ty dvě vlevo jen mírně.prosím kdo to máte na stole jukněte na to Děkuju!

No tak podobný problém som mal aj ja. Nie sice s ovladačom svetiel, ale s budikami a ovladačom okien u šofera. Trapil som sa s tym tyžden kým som to spojazdnil, ale to je nadlho a chystam fotky a niečo k tomu napíšem. Hlavne tie fotky ako som to vyriešil, tak to tu asi nikto nema :smich: no masaker :smich: ved uvidite.

Ty budeš mat niečo take, ako som mal ja u ovladača okien. Po prehodeni LED na modru farbu mi ledky zhasinali, niekedy žmurkala jedna, inokedy zhasla ta čo predtym svietila a naopak. Preletovaval som to asi 5x, či nejaky studak, aj Ledky menil ci nieje prdnuta a stale to blblo. Urcite ti tam ide niečo do skratu ako u mna. Ja si myslim, že u mna to blblo pod LEDkami. Tie diery na nožičky su dost blizko seba a ta doska okien je obojstranna a niektore diery kde ide nožičky robia aj prechod na druhu stranu dosky. Pri letovani sa mi tam asi dostal cin a islo to do skratu.

Ale u ovladaču svetiel je doska jednostranna, tak popozeraj či niekde cin nepretiekol na spoj kde by nemal byt. Ak ti nesvietia ledky čo su v serii tak možeš mat jednu opačne a nezasvieti ani jedna. Skušaj ledky odletovat a odsavačkou daj cin preč zo spojov a potom lupou popozeraj či v tych miestach kde sa letuju ledky nieje nejaky dotyk. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, kde tady na tom obrazku je umistena ta dioda? safra? vzdyt to zkousim nema to ten spravny efekt, proste nemuzu najit tu sprvnou pozici pro tu diodu - poradi te? a aby jste me nenadali , tak jsem zkousel ruzny uhel umisteny, aj co se tu resilo, ale proste to neni vono - neslane, nemastne :wacko:

post-8151-1193839228_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, kde tady na tom obrazku je umistena ta dioda? safra? vzdyt to zkousim nema to ten spravny efekt, proste nemuzu najit tu sprvnou pozici pro tu diodu - poradi te? a aby jste me nenadali , tak jsem zkousel ruzny uhel umisteny, aj co se tu resilo, ale proste to neni vono - neslane, nemastne :wacko:

post-8151-1193839228_thumb.jpg

myslíš pod klikou?dal jsem ji z pohledu na kliku vpravo dolu těsně za kliku.málo svítí je příčina spíše použitého odporu než umístění,původně jsem měl zelenou na odpor 470,bylo to akrát,ted jsem měnil za bílou a už je to ostřejší,u řidiče i když je hned za kličkou tak spíše obtěžuje,bílá dost stahuje oči,ale už si zvykám,tak to tak nechám.

pokud myslíš ty diody pod tím ovládáním zrcátek,tak u OI jsou 4 SMD,odpor neznám,na bílou mi stačil stávající,je to lepší než u zelené kde byl osvit takový mdlý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci díky,ten tišták jsem zjevně někde poj...l,nechci už v tom moc štourat aby to vůbec ještě šlo,koupím na vrakáči starší,na tomto je už stejně ta barva nějak sedřená a bílá to ukazuje víc než zelená a mne to se...!dám si tedy asi 2 pokus,pak se pochlubím,jinak podsvětlovat SMDečkem ovladání zrcátek u řidiče je taky na vopich,ale na první pokus jsem to zmáknul,ostatní už byla hračka,jsem zvědav na budíky :o

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci díky,ten tišták jsem zjevně někde poj...l,nechci už v tom moc štourat aby to vůbec ještě šlo,koupím na vrakáči starší,na tomto je už stejně ta barva nějak sedřená a bílá to ukazuje víc než zelená a mne to se...!dám si tedy asi 2 pokus,pak se pochlubím,jinak podsvětlovat SMDečkem ovladání zrcátek u řidiče je taky na vopich,ale na první pokus jsem to zmáknul,ostatní už byla hračka,jsem zvědav na budíky :o

na budíky bacha a s co nevětší opatrností a pečlivosti, tišťák je tam dost nahuštěnej, takže kapička cínu, kterou neodstraníš a máš zaděláno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci díky,ten tišták jsem zjevně někde poj...l,nechci už v tom moc štourat aby to vůbec ještě šlo,koupím na vrakáči starší,na tomto je už stejně ta barva nějak sedřená a bílá to ukazuje víc než zelená a mne to se...!dám si tedy asi 2 pokus,pak se pochlubím,jinak podsvětlovat SMDečkem ovladání zrcátek u řidiče je taky na vopich,ale na první pokus jsem to zmáknul,ostatní už byla hračka,jsem zvědav na budíky :o

na budíky bacha a s co nevětší opatrností a pečlivosti, tišťák je tam dost nahuštěnej, takže kapička cínu, kterou neodstraníš a máš zaděláno ;)

jj,otevřu,mrknu,poleje mne pot,zavřu a budu jak od kolotočů,vše bílé jen budíky zelené :o

uvidím,snad nejsem taková lama .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dam nejake fotky z finále :p

Budiky:

post-9889-1193945964_thumb.jpg

elektr. okna, zrkadla, podsvit klučiek:

post-9889-1193946198_thumb.jpg post-9889-1193946290_thumb.jpg

ovladač svetiel

post-9889-1193946479_thumb.jpg post-9889-1193946568_thumb.jpg

No dalších asi 40 fotiek a popisov som dal do Inštalačných návodov, tak kto má záujem moze íst kuk lol sem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry584058

hmmmmmmm,pěkná prácička :palec2::palec2::palec2:

okouknul jsem to podsvětlení na dveřích,že máš autí zeleně a klíč červeně,to dám taky ale dám červeně i tu dětskou pojistku!

kličky se taky povedly - inspirace u mne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...