Přejít na obsah

Objednání palubního počítače


suchar

Doporučené příspěvky

Minulé téma mu nějaký luda zamkl, i když otázka změla úplně jinak, ne, jak dodělám PP ale jak ojednat.

Tak znovu:

Mám objednanou novou OII FL PRIMA FAMILY 1.9TDI a prodejce mi řekl, že tam nejde objednat PP ve verzi PRIMA (Toury to mají, prima ne).

O dodělávce PP je tu prý toho napsáno mraky, ale já se ptám , zda se nedá přiobjednat něco jiného (třeba zadní stěrač) co by mělo za důsledek, že tam musí dát již správnou podvolantovou jednotku, tak bych v budoucnu už jen vyměnil páčky nechal nakodovat.

doufám, že t jsou odborníci co umí poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem o čo Ti vlastne ide ,ale ak o to aby si neskor dorobil co najlacnejsie ten PP ,tak by som na tvojom mieste radšej riešil tuto otazku s predajcom pokial auto este nieje vyrobene.

Ale nechce sa mi verit že to nejde doobjednať,lebo ak si otvoriš stranku hociktoreho predajcu skodoviek na slovensku zistiš tam v katalogu výbavy že už Classic ma vo výbave PP ( MFA ),ale aj model Family L ho ma

takisto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže v ČR se Family neprodává, je teď Octavia Edition CZ, verze Family se oficiálně ani v konfigurátoru neobjevuje, protože je to jen dočasná akce Škodovky, kdy před koncem roku nachvili budou opět dávat motor 1.9tdi. Prodejce mi říkal, že je to shodné s výbavou Prima, jen tam budem motor 1.9.

Ve verzi Octavia Edition CZ nejde přiobjednat PP, proto mě zajímalo, jestli třeba nejde ovlivnit přidáním zadního stěrače verzi podvolantové jednotky, tak aby až mi skončí záruka, tak jen vyměním páčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak tam nebude od výroby dobrá podvolantovka ,tak jedine čo to môže ovplyvniť je iba prítomnosť multifunkčného volantu ,čo si myslím že je dosť nákladne pri doobjednávke .Najjednoduchšie je neskôr si zohnať podvolantovku a páčky ,vymeniť to a dať nakódovať .Ja som si tu cez fórum zohnal podvolantovku + pačky spolu 70 eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj musim rict ze je to tak tejden a delal sem na novym aute o2 fl jak tempomat tak palubni pc to auto nemelo ani zadni sterac a stacilo vymenit jenom packy(tedka uz to delaj ve stylu f2 proste vcelku) a nakodovat tot vse az me to prekvapilo jak to bylo jednoduchy jenomze sem koukal ze prislo hlaseni ze skodovky pokud se ruzne slektricke dodelavky neprodavaji jako originalni prislusenstvi tak se to nemuze montovat zajimavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj.Taky mám objednanou Primu Family.. Největší sranda je, že jsem teď koukal do konfigurátoru a už i u verze Prima je možnost za příplatek 3500 mít palubní počítač.. (před dvěma měsíci, kdy jsem měl už objednáno a přišli s novou Tourkou jsem psal na zákaznickou linku Škoda, proč pro Tour je možný objednat pal.pc a výhřev sedaček a pro Primu/Classic to nejde... odpověděli že to pro aktuální Octávii není technicky možné.. a teď najednou po dovu měsících to je nově v konfigurátoru.. je to prostě k nas.ání... Auto už mi stojí v prodejně, takže s tím beztak nic neudělám..

Jinak ohledně toho tempomatu - též jsem měl ten dotaz... řekli mi, že bez fyzického ohledání nejsou schopni říct, jaká podvolantovka v autě je (asi není pravidlem že se to váže na konkrétní stupeň výbavy).. Čili až auto přijde na krám, tak se můžou podívat a říct... pokud už bude vhodná podvolantovka v autě, tak stačí mít originální páčku (nejlépe od nich), oni provedou montáž a nemají problém se zárukou na auto, jinak se můžou kroutit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj musim rict ze je to tak tejden a delal sem na novym aute o2 fl jak tempomat tak palubni pc to auto nemelo ani zadni sterac a stacilo vymenit jenom packy(tedka uz to delaj ve stylu f2 proste vcelku) a nakodovat tot vse az me to prekvapilo jak to bylo jednoduchy jenomze sem koukal ze prislo hlaseni ze skodovky pokud se ruzne slektricke dodelavky neprodavaji jako originalni prislusenstvi tak se to nemuze montovat zajimavy...

Ahoj, muzu se zeptat co stalo dodelani PP a kde jsi sehnal dily? Mam novou O2 FC Family bez PP, ale nevim jak by to bylo se zarukou, nerad bych o ni prisel. Dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem měl objednané od 19.10 a přesně 23.12 jsem se ho dostal pod stromeček. Překrásný dáreček. Jsem s ním moc nadšený. Chtěl bych se zeptat, jestli jde pomocí VCDS (805) zjistit to číslo té podvolantové jednotky. Kdysi jsem čtečku použil jen na motor a jednou na pokaženou jednotku pravách zadních dveři, tak v ní nejsem moc zběhlý. Nevím na jaké záložce to mám hledat (mám to v angličtině, je tam 5 záložek, už si je přesně nepamatuji obecné, chassi, komfort, elektrika 1 a 2, ...). Předem dík za radu, jak vyčist tek kód jednotky. Pokud by uměl ten palubní počítač, nechal bych si to ještě ve škodovce dodělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...