Přejít na obsah

Kdo už boural s OII?


jirkaK

Doporučené příspěvky

zakládám toto téma ne proto, že bych měl já tu smůlu (probůh, rychle to zaklepat), ani snad proto, že bych to někomu z Vás přál, ale v poslední době se mi zdá, že se už nějak vyčerpal repertoár a stále se tu omílají starý věci a začíná to bejt trochu nezáživný. Ani se nepamatuju, kdy naposledy jsem se něco opravdu zajímavýho dověděl. Takže v tomhle tématu se bavme o tom, co se může stát každýmu z nás. Je dobře vědět, jak bezpečný to auto v reálu je, kolik co stojí, jaký jsou zkušenosti s asistenční službou, servisama atd.. Před časem jsem někde četl nářek jakýhosi neštastníka, kterej to s "dvojkou" někam napálil a prohlašoval, že už tuhle značku nikdy. Tak co vy, pardi ? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ses tam dostal ? A co všechno šlo kukat ?

No před tou zatáčkou jsem předjížděl a vylítlo tam auto ze zatáčky tak jsem udělal myšku a zadní kola se dostaly na krajnici do štěrku a pak to šlo ze strany na stranu a dál už jsem nemohl protože proti jelo další auto tak jsem zaparkoval do příkopa :unsure:

Kukat? Co to je? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ses tam dostal ?  A co všechno šlo kukat ?

No před tou zatáčkou jsem předjížděl a vylítlo tam auto ze zatáčky tak jsem udělal myšku a zadní kola se dostaly na krajnici do štěrku a pak to šlo ze strany na stranu a dál už jsem nemohl protože proti jelo další auto tak jsem zaparkoval do příkopa :unsure:

Kukat? Co to je? ;)

Panáček pospíchal co... :palec2: ... a předjížděl kde neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá jezdit jak kokot! Dobře mu tak frajírkovi... Asi si auta vůbec neváží, když tak jezdí

uz jsem si zacinal myslet, ze lide, co maji jistou zivotni uroven(a predpokladam, ze kdyz si vozime zadky v OII, tak ji mame) uz trosku mysli hlavou. koukam, ze jsem stale naivni a neustale mezi ceskym lidem vladne takova ta nalada "hele, dobře mu tak".

vim o spouste pripadu, kdy lidi bourali, protoze jim vlitlo do cesty zvire, clovek, byl v zatacce pisek. dobry, jel rychlejc, uklouznul, nikoho nezranil, tak to akorat bolelo financne(pokud to mel pojisteny tak ani tak ne)

takze mily Mariosi, k**** jses ty a to ten nejvetsi! zkus obcas nejdriv myslet, nez napises takovouhle zavistivou pi******! a preju ti mnoho km bez nehody!

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem pridam dalsi tukanec Octavky.

Neni muj, ale je na nasem "drobeckovy".

Moje draha pulka si to hasila na krizovatku v Braniku, kde se dalo smerem doprava odbocit bez semaforu, byla tam jen znacka prednost v jizde. Po hlavni jel Patrol ona strhla volant a sejmula zabradli u chodniku B) . Tvrdi, ze malo slapla na brzdu a slo to do zbradli.

Ja tvrdim (jsem tam taky sedel), ze se ritila jako blazen do krizovatky a podvedomne to strhla do zabradli, kdyz videla ten Patrol.

Kdyz jsem z toho lezl, jsem si myslel, ze je svetlo v prdeli, odrene pul auta...

Jen je dole podreny plast a trosku, velmi jemne promackly. Nic puknuteho.

Zatim to stalo 160 Kc :), za korekcni tuzku,ale jakmile se vzpamatuju z nejakych vetsich vydaju co mam ted, tak to prijde na 5000 (demontaz+ kyt + strik do barvy) nebo 12 000 (demontaz + novy blatnik + strik).

Fotku pridam, az auto umyju, ted je jak prase nebylo by nic videt B) .

Hany

To LUKE: K tem komentarum, kdyz si nekdo vozi prdel v aute od pul mega , mohl by se vyjadrovat kulturne... bohuzel jsme v Cechach a tady je porad divoky vychod <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vis, ja zas naopak rikam, ze clovek, kterej mluvi trosku jadrne pusobi daleko srdecneji nez ten, co mluvi jako kniha...

a pokud se ti nelibi to, jak jsem reagoval na Mariose, timto se ti omlouvam, ale tyhle reakce me rozpalujou do běla...tebe ne? :angry:

jinak s tim divokym vychodem...myslis, ze jako na zapad od nas se mluvi slusnejc? nemci? italove? spanele? :smich:

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUKE: Ne, to jsem blbe napsal, tvoje reakce se mne vice nez libila -_- .

Pardon, jadrne vyjadrovani je mne hoodne blizske :D

A Slova do pr... se u nas v praci v "openspejsu" z me casti casto rozlehaji :D

Reakce Mariose na to, ze MadMike to strhnul do prikopu se mne nelibila.

Osobne jsem uz taky parkrat malem lestil prikop, kdyz se proti mne vyritil tahac v mistech, kde nemel co delat.

Spanale ani Italove nemluvi slusnejc, ale lide, kteri tam jsou trochu na urovni se chovaji jinak ;)

Hany

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ai bych použil jiná slova, ale víceméně souhlasím s Mariosem! Mám za to, že Mad Mike O2 sám dost podrobně vylíčil, jak se to stalo, ne? Zaplať pánbůh, že "rozbil hubu" jen sám sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá jezdit jak k****! Dobře mu tak frajírkovi... Asi si auta vůbec neváží, když tak jezdí

No už dlouho se tu neukázal žádnej chytrák, tak už ho tu máme, jo byla to chyba to jo ale když přesně nevíš jak to bylo tak radši drž hubu frajírku !

Jo a "aka" ty si taky nějakej chytráček ne?......

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...