Přejít na obsah

Centrál


Lala

Doporučené příspěvky

Asi před půl rokem mi začal blbnout centrál (origo škoda a vystřelovací klíče) a to tím způsobem, že mi přestal vyskakovat čudlík řidiče přes dalkač a po nějaké době mi přestal reagovat i dalkač a když odemykám klíčem tak mi vyskočí všechny čudlíky jen řidičův musím mechanický vytlačit!?! Tak jsem byl v servise a řekli mi že to může být zámkem a nebo něco jinéhé třeba nějaký drátek! Už jsem to s nima jednou řešil a to mi řekli že mám špatně zapojené rádio a tak to přes vag zrušili chybu a měsíc to fungovalo a tak jsem se rozhodl nechat přepoji rádio a už to nepomohlo a centrál nejde??

Nemáte někdo s tím zkušenosti?? Nebo nemůžete mi někdo zjistit jaký zámek tam přijde (prý jsou různé dle čísla karoserie??)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím všechny,

mám F1 a koupil jsem ji s DO. Podle toho co jsem koukal, je to DO pro O1. Fábku mám od února a zatím vše fungovalo ok, ale teď se začaly projevovat problémy. Často se stává, že když chci auto odemknout, nebo zamknout, musím tlačítko držet delší dobu, třeba 2 - 3 vteřiny, než se odemkne/zamkne. Autem jezdím každý den a baterie jsou v ovladači nové. Včera jsem auto nechal stát celý den (víe než 24h). Když jsem k němu dnes přišel, nešlo odemnkout pomocí DO. Připadne mi to, jako kdyby si auto nepamatovalo kód z DO.

Má někdo nějakou radu ? dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Je to jakýsi neorigo.. jsou dvě možnosti, buď máš v autě origo centrál a je tam jenom dodělaný dálkový modul, který pošle signál pro odemčení/zamčení a nebo máš celý centrál dodělávaný. Co to máš za výbavu auta? pokud by byl celý dodělávaný, může být problém v nízkém napětí baterie, pokud jenom jednotka, tak může být problém třeba v anténě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...