Přejít na obsah

Co uděláme s mlhou?


inya

Co navrhujete udělat s mlhou:  

17 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jj, v pátek místo 1 hod jízdy do práce z toho byla 1,5 hod. Všici jeli jak zesraní, i když mlha tak hrozná nebyla. A mezi Konecchlumím a Jičínem byla asi nějaká větší havárka, protože tam byla kolona jak prase, a tak jsem to objížděl přes Bělohrad, protože jsem nechtěl bejt v koloně 2 hodiny jako loni. Do toho nevím, co se děje, protože poslední dobou je nějak moc kamionů, náklaďáků, traktorů a všecko to jede hrozně pomalu a kolikkrát se to vůbec nedá předjet, protože je moc hustej provoz. Je za něčím kus cesty 20-60km/h nic moc. Pak už to hodně řidičů psychicky nezvládá a velmi riskantně předjíždí. Jen včera se mi cestou domů stalo 3x, že někdo z protisměru těsně předemnou vypálil proti mně a já to strhával do škarpy, aby jsme se nesčutli. Na jednu stranu se nedivím, že hodně řidičům povolují nervy, ale zase se divím, že mají chuť se zabít... Pak jsem taky pěkně vytočenej a domů dorazím podrážděnej jak kobra, který někdo stopl na ocas :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, v pátek místo 1 hod jízdy do práce z toho byla 1,5 hod. Všici jeli jak zesraní, i když mlha tak hrozná nebyla. A mezi Konecchlumím a Jičínem byla asi nějaká větší havárka, protože tam byla kolona jak prase, a tak jsem to objížděl přes Bělohrad, protože jsem nechtěl bejt v koloně 2 hodiny jako loni. Do toho nevím, co se děje, protože poslední dobou je nějak moc kamionů, náklaďáků, traktorů a všecko to jede hrozně pomalu a kolikkrát se to vůbec nedá předjet, protože je moc hustej provoz. Je za něčím kus cesty 20-60km/h nic moc. Pak už to hodně řidičů psychicky nezvládá a velmi riskantně předjíždí. Jen včera se mi cestou domů stalo 3x, že někdo z protisměru těsně předemnou vypálil proti mně a já to strhával do škarpy, aby jsme se nesčutli. Na jednu stranu se nedivím, že hodně řidičům povolují nervy, ale zase se divím, že mají chuť se zabít... Pak jsem taky pěkně vytočenej a domů dorazím podrážděnej jak kobra, který někdo stopl na ocas :angry:

Jj, to znám taky - hlavně na silnici I.třídy, která připomíná svým povrchem a šířkou kdejakou okresku. To mám pak traktory a kamiony velice v oblibě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlhy je letos nejak moc, asi ji nekde vari vodník Kebule....

ale berte to pozitivne, jestli je to mlha, ze by se dala krajet, tak vyskocte z autaa jdete hledat, na 100% tam nekde bude Rakosnicek - ten preci bydlel za mlhou hustou, ze by se dala krajet ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlhy je letos nejak moc, asi ji nekde vari vodník Kebule....

ale berte to pozitivne, jestli je to mlha, ze by se dala krajet, tak vyskocte z autaa jdete hledat, na 100% tam nekde bude Rakosnicek - ten preci bydlel za mlhou hustou, ze by se dala krajet ne?

jako myslíš, že Kebule s Rákosníčkem hodili spářku a hádají se, kdo umí lepší počas lol:Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emanuel už umrzl a Maková panenka se odstěhovala do teplých krajin s cizokrajným motýlem Ibrahimem... lollollol

Na jakej večerníček si ještě vzpomeneš... :D:D:D

A dneska se mi ta mlha nějak zkoncentrovala na čelní sklo a nechtěla se pustit. Asi budu muset vstávat do práce jak ty kol11-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brum brum brum

o cem se zda medvedum

hlavu zadek nohu

shovej do brlohu

cestu znam jen ja

ale Vam prozradim rad

jak se chodi z te chaloupky k nam

tahle bitva trpaslika s obrem

neskonci se ve zlem ale v dobrem

zoologicky zahrada neni zadne zahada

v pralese skotacit tu chut nelze potlacit

ci a ci a cicici jsou to kluci kocici

chces-li chodit na hloubku

uc se plavat holoubku

na policku v jetelicku

tam kde potok prameni

dobre je nam po telicku

podej kladu kamaradu

svetlusce dej marmeladu

a ty dojdi pro piti

mi jsme zaci treti bééé

bereme vsak na sebe

podobu zajice

zirafy ci krabice

polem hajem

sirym krajem

jak jde cesticka

ze silaka slabocha

snadno udela

staci, nebo mam patrat v pameti jeste vic? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brum brum brum

o cem se zda medvedum

hlavu zadek nohu

shovej do brlohu

cestu znam jen ja

ale Vam prozradim rad

jak se chodi z te chaloupky k nam

tahle bitva trpaslika s obrem

neskonci se ve zlem ale v dobrem

zoologicky zahrada neni zadne zahada

v pralese skotacit tu chut nelze potlacit

ci a ci a cicici jsou to kluci kocici

chces-li chodit na hloubku

uc se plavat holoubku

na policku v jetelicku

tam kde potok prameni

dobre je nam po telicku

podej kladu kamaradu

svetlusce dej marmeladu

a ty dojdi pro piti

mi jsme zaci treti bééé

bereme vsak na sebe

podobu zajice

zirafy ci krabice

polem hajem

sirym krajem

jak jde cesticka

ze silaka slabocha

snadno udela

staci, nebo mam patrat v pameti jeste vic? :D

Hezky Bobík, pěkně válíš :worthy:worthy:worthy

Já na takový kraviny paměť nemám... ...vzpomněl bych si tak akorát na "Jen počkej, zajíci" a to ještě v polštině... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...