Přejít na obsah

Škoda octavia combi 1,8 4x4


snekac

Doporučené příspěvky

Dne 25.1 2008 byla v Úžicích u Kralup nad Vltavou odcizena škoda octavia combi 1.8 T

SPZ : 3P53562

VIN: TMBKL21U428531008

barva černá metalíza,přední maska černá mřížka bez znaku

zabezpečení: jen imobilizér

výbava:ABS,ESP,tempomat,vyhřívané sedačky,parkovací asistent,střešní nosiče ,erbeg přední i boční,4x4,klimaktronic

Měl jsem ji pouze měsíc

Kontakt :Zdeněk 605 886 537

Editováno: , autor: rolbar
upraven VIN a popisek příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem s toho ještě rozklepanej tak jsem ten VIN napsal blbě,skutečně je TMBKL21U428531008

V registru odcizených vozidel opravdu není,zdřejmě až při další aktualizaci.Ptal jsem se na policii a řekli mi že to tam už je že jsem se jen špoatně díval,vědí houby.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dne 25.1 2008 byla v Úžicích u Kralup nad Vltavou odcizena škoda octavia combi 1.8 T

SPZ : 3P53562

VIN: TMBKL21U428531008

barva černá metalíza,přední maska černá mřížka bez znaku

zabezpečení: jen imobilizér

výbava:ABS,ESP,tempomat,vyhřívané sedačky,parkovací asistent,střešní nosiče ,erbeg přední i boční,4x4,klimaktronic

Měl jsem ji pouze měsíc

Kontakt :Zdeněk 605 886 537

Ahoj tak to zamrzí...Máš ji asi z bazaru viď??Tak to bych docela viděl na další klíče...Kamarádce takhle přesně po půl roce ukradli Forda Galaxy za 340tis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak to zamrzí...Máš ji asi z bazaru viď??Tak to bych docela viděl na další klíče...Kamarádce takhle přesně po půl roce ukradli Forda Galaxy za 340tis...

Ahoj

Máš pravdu byla s bazaru,pořád si to vyčítám že jsem hned nevyměnil komplet zámky.Naštěstí jsem ji pojistil takže alespon nějaká útěcha.Kluci v práci si se mě dělaj srandu,že až mi pojištovna dá peníze skočím si ji do áček koupit znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Máš pravdu byla s bazaru,pořád si to vyčítám že jsem hned nevyměnil komplet zámky.Naštěstí jsem ji pojistil takže alespon nějaká útěcha.Kluci v práci si se mě dělaj srandu,že až mi pojištovna dá peníze skočím si ji do áček koupit znova.

bohužel je to smutná realita, jak se koupí auto z druhé ruky, tak se musí vyměnit zámky, změnit PIN imma a udělat zabezpečení, bez toho jsme v rodině takové auto nechávali vždy zabarikádované na dvorku a nesmělo do provozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...