Přejít na obsah

Škoda Octavia Combi 1.9 TDI 81kW


Doporučené příspěvky

8A1 17 27

VIN: TMBGP 41U83 2811962

r.v.2004

barva: zelená agave metalíza

imobilizér+construct+zaslepené zámky

rádio/CD panasonic bez panelu

parkovací karta na Prahu 1 vedle dálniční známky

tempomat, vyhřívání sedadel 2x, elektr. obvládaná okna 4x, automatická klimatizace, loketní opěrka

nová zimní kola pneu GoodYear UG7+

nové čelní sklo (výměna 15.4.2008) TP 16.4.2008

96000 km

Ukradena před půlnocí 24.4.2008 z Renoirovy ulice, Praha 5

kontakt: 777 184 623

img_5610_e.jpg

Poznámka: Foto těsně po koupi před výměnou RZ/SPZ za pražskou a také před zaslepením zámků

Editováno: , autor: Neo Moucha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuji kontrolovat jak pocet nakodovanych dalkovych ovladacu, tak hlavne pocet klicu a taky Vam musi fungovat vsechny Vase dalky i klice!!!

Pokud ne, hned resit. Doporucuji kazdemu tajny vypinac, ktery si udela a umisti sam..

Nejhorsi vec ale je, ze mohou byt i dva prvni a jeden druhy klic(tomu se branit neumim..)..Tzn nakodovany dva klice a funkcni tri..

Zamek zpatecky byl zamcen??

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem asi bohužel sérii chyb, která vedla k tomu ukradení...

Například to, že jsem jim právě nechal klíč od Constructu... řekl kontaktní adresu, místo adresy trvalého bydliště, kde neparkuju...

I když, kdo by o tom uvažoval u tak velkého servisu - Tukas a.s.?

Jen doufám, že jim křivdím, v případě, že ne, je mi to stejně k ničemu, protože jim nikdo nic nedokáže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kurna ja kdyz koupil Fabku domu z bazaru tak taky sel jen jeden klicek a druhy ne, a kdyz jsem kupoval Octavii z bazaru tak tady pouze jeden nastartoval a druhy ne. Kluci kdyz jsem poprve kodoval vsechny klice tak tam bylo nastaveno v komfortce ze to bylo prizpusob. pro dva klice, ale to ze me fungoval jen jeden to je divne. Ted jsem jak u Octy tak i u Fabky vsechny prizpusobil doma sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
mě teda fungovaly oba klíče i dálky, ale přizpůsobený byl pouze jeden .

No tak mrkni do VAGU kolik klicku bylo prizp. a pokud 2 tak musim konstatovat ze kdyz ty mas jen jeden funkcni tak je nekde i ten 3 funkcni - ten tvuj 2 nebyl prizpusoben

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...