Přejít na obsah

čirá světla bez faceliftu


forrest

Doporučené příspěvky

Pánové jaké jsou možnosti k tomu abych měl čiré světla a přitom bych zachoval nárazník, který má spodní díl černý(1.9 TDI slx r.v 99) Mám totíž bílé auto a ten nárazník se mi líbí nehledě k tomu že spousta patníku je větších než bychom si přáli.Napadá mě L&K ale nevím jestli to pujde a jestli jo tak jestli to jen vyměním nebo musím ještě něco upravovat. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jestly by šli nacpat na starší model nové světla upravit ten přední nosník a trošku přiříznout nárazník a snad by to šlo?

Jo, jde to s lehkou úpravou. Sám jsem to nedělal, ale o ulici dál s tíém parkuje jakýsi vietnamec, a zdálky to vůbec není poznat. Má tam xenony....

jinak k prvnímu příspěvku - nový nárazník je stejně vysoký, ale pravdou je, že ten černý plast na spodku je celkem praktický....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jestly by šli nacpat na starší model nové světla upravit ten přední nosník a trošku přiříznout nárazník a snad by to šlo?

Jo, jde to s lehkou úpravou. Sám jsem to nedělal, ale o ulici dál s tíém parkuje jakýsi vietnamec, a zdálky to vůbec není poznat. Má tam xenony....

jinak k prvnímu příspěvku - nový nárazník je stejně vysoký, ale pravdou je, že ten černý plast na spodku je celkem praktický....

Já jsem jednou taky podkal auto a zdálo se mi, že to tak má. Tak se mi to nezdálo. Prosím jestly pudeš okolo s fotákem tak mi to blejskni chtěl bych vidět jak to vypadá docela bych o tom uvažoval. Nebo nemáte to někdo udělaný?? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam starej model předělanej na facelift ale měnit jen světla znamená si s tim pohrát, na novym modelu je trochu jinak nárazník,výztuha nárazníku, maska, a myslim že i čelo, každopádně nejlepší je to vyměnit takhle všechno třeba po bouračce (nějaký lehčí) když máš havarijku a všechno bude sedět tak jak má a budeš mít klidný spaní, asi tak jako já :t a výsledek viz foto

post-24-1145439284.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam starej model předělanej na facelift ale měnit jen světla znamená si s tim pohrát, na novym modelu je trochu jinak nárazník,výztuha nárazníku, maska, a myslim že i čelo, každopádně nejlepší je to vyměnit takhle všechno třeba po bouračce (nějaký lehčí) když máš havarijku a všechno bude sedět tak jak má a budeš mít klidný spaní, asi tak jako já :t a výsledek viz foto

Asi by to bylo jednoduší jak to máš ty. Ale já chci právě přední nárazník ponechat ten starý mám tam totiž ten spoiler pod přední nárazník a ten mě stál dost a navíc ještě na newnárazník nemám. Máte někdo foto nové světla se starým nárazníkem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlape. -_- To je vono to je paráda. Do toho jdu. Nevíte kolik tak stojí světla použité?

Nejni zac, sam sem to chtel taky tak udelat, ale nakonec bude rovnou facelift. Svetla se daj kolem 4000-4500 dle stavu, ted nedavno byly jedny v bazaru na klubu, ale nakonec sem je odrek, ale uz to tak 3 tydny bude. Sem tam jsou -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_--_--_- jéééé moje schvětýlka ;)

jj není nad L@K ;) to já chci zkusit oťukat jednoho člena jestli by si nechtěl trošku pustit uzdu fantazii a vyčarovat něco jako má on sám ještě jednou.

Tak bych si tak typnul, že to bude Spidi a jeho úprava RS nárazníku na stará světla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_--_--_- jéééé moje schvětýlka ;)

jj není nad L@K ;) to já chci zkusit oťukat jednoho člena jestli by si nechtěl trošku pustit uzdu fantazii a vyčarovat něco jako má on sám ještě jednou.

Tak bych si tak typnul, že to bude Spidi a jeho úprava RS nárazníku na stará světla :D

-_--_--_- no asi tak něco Tome ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_--_--_- jéééé moje schvětýlka ;)

jj není nad L@K ;) to já chci zkusit oťukat jednoho člena jestli by si nechtěl trošku pustit uzdu fantazii a vyčarovat něco jako má on sám ještě jednou.

Tak bych si tak typnul, že to bude Spidi a jeho úprava RS nárazníku na stará světla :D

-_--_--_- no asi tak něco Tome ;);)

Tak držím palec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...