Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

MB RS280

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Vskutku jeto trochu neřešitelné ze.. ridci než je 5w 30 asi ne! Mě byl naopak doporučen MOTUL 300V 5W40,ale nevím.. nemá homologace pro vw . A človíček kteří děla celý život GO motoru.. říká ze do našich 2.0tsi leje po opravě 5w30 ,,je všude dřív" a měnit častěji po 15000 km.
  2. Led super věc, bohužel není schválena pro provoz oslňuje, když není v parabole pro ni primo určené. řešil jsem to v mlhovkách na RSIII ,jediné schůdné řešeni se svítivostí cca 4000Kelvin je to vice podobné xenonu . OSRAM Cool Blue Intense H16
  3. Ahoj vsem,bohuzel mě trápí také B sloupek. Mam pro všechny velmi nemilou zprávu. zvuky v B sloupku vznikají v navíječi pasu. Dochází k rezonanci nejspíše v mechanizmu pyropatroni ,jsou tam ocelové kuličky, dokáží se neuvěřitelné rozvibrovat, alespoň na mem RS ano ,kolem 2500ot .. mam 16000 km a zhoršuje se To ! Jsem zvědav, jak se k tomu postaví škoda auto, určíte o tom vědí! Je to konstrukci ,,používá se tento druh velmi často ",ale nikde se mi nestalo, aby to tvořilo nepříjemné zvuky, jako na OIII.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.