Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

ixo

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil ixo

  1. ixo odpověděl na ixo's téma v Elektrika
    ******************no jasne , diky********************
  2. ---------zdravim kolegov ,poradte mi prosim ,ako by sa dala z ineho jazyka nastavit cestina na Octavii 2 rv.07, na "velkom" PC, -dikes !
  3. ...... ...ZEDER VYSKUSANE A OVERENE A NEJAKY SKRYTY VYPINAC A PLAVAJUCI KOD KEBY HO CHCELI ODTIAHNUT !!!! V Cesku ho nemontuju musite na Slovensko !!!!!
  4. ixo odpověděl na ixo's téma v Motor 1.9 TDI PD
    ------------niekde od zadu ako je asi turbo ,ale to je tazko presne ,lebo sa to prenasa. A ozaj nejake spojkove lozisko popripade dvouhmotak atd...aky mas nazor ty,typ potesí ! dikes
  5. ixo odpověděl na ixo's téma v Motor 1.9 TDI PD
    alternator je po oprave a skuslali sme aj bez remena na alternatore a pri rozjazde to stale piska. inac dakujem za odpoved !!!
  6. Zdravim vsetkych kolegov skodovakov,poprosil by som o radu: -pri rozjazde mi niekedy piska, ale nevieme zistit co, vymenili sme na skusku turbo z inej oktavky,vymenene komplet rozvody,pumpa,kladky,remene,GO - alternatora atd. Hlavne pri prudsom pridani potom akoby jemnucke sklbnutie a prestane to. Zda sa ked je mokro akoby to bolo menej pocut.--inac OCTAVKA rv.2007 1,9 tdi pd naj cca 127 tis km. Kazda konstruktivna rada potesi dakujem!!! dakujem

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.