Přejít na obsah

Sound system OII FL


Doporučené příspěvky

Ahoj klubáci,

instaluji si do vozu soundsystem s 12 repro z OII FL, vše mám nataháno, zapojeno dle schématu v ElsaWin, mám dost problémů s kódováním systému v navigaci, už jsme vyzkoušel všechny varianty kodování a stále mi to nehraje a když to začne hrát tak mi hraje jen LP hlubokotón, LP vysokotón a PP středotón

sestavu montuju do svého vozu VW Touran s navigací RNS510, její sw je 1120

z RNS mi jde po vedení signál od repro v pořádku, ale ze zesilovače soundystemu ani kdybych se rozkrájel, vedení jsou v pořádku, proměřená a vyzkoušená, podařilo se mi sehnal komplet system i s kabelizací

Má s tímto případem někdo zkušenosti? Umí vůbec RNSka fungovat s novým soundsystémem z OII FL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrovský dík uživateli czjunge , pomohl mi to celé dát dohromady a jako jediný znal tento problém a dokázal jej vyřešit

Zakopaný pes byl v tom že zesilovač neměl část software, nikdy neběhal v autě a byl úplně nový , montuje se do více druhů aut a svoji náplň dostvává online VASem v autorizáku po montáži do vozu kam patří, NEDÁ kodovat, nikde se nedá zjistit jestli je SW nahraný nebo ne běžnými prostředky, žádná chyba v paměti, prostě slepá ulička - Kódováním se NIC nedá vyřešit

rada pro budoucí montéry - kupujte použitý zesiky :D , pokud se někomu při montáži stěne tento problém kontaktovat uživatele czjunge

Tento sound systém by měl po instalaci zobrazit další menu v RNS510 - nastavení DSP , to se mi ještě nepovedlo - kdyby někdo věděl jak na to rád uvítám radu

nyní sounsystem z OII L s 12repro perfektně maká ve vozu VW Touran - hraje to fakt parádně, jen doporučuju komplet vytlumit všechny dveře a to dokonale, protože po montáži začne všechno rezonovat, ale za tu pěknou muziku to stojí :o)

kdyby byl zájem je možno dofotit komplet instalaci , ještě je auto rozebrané, čekám až mi přijde tlumící materiál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...