Přejít na obsah

geometria?


vikino1

Doporučené příspěvky

Včera som mal smolny deň vletel som pravym prednym kolom do velkej diery.Pozrel som hneď gumu aj disk,ale žiadne poškodenie som nevidel.Došiel som domov v pohode/cca120km/ odstavil auto pri baraku asi o 15 min. kolo za 3sek. vyfučalo.Asi som mal velke šťastie.že sa to nestalo za jazdy.Čo je s gumou uvidim až zajtra v pneuservise ale čo myslite mal by som dať spraviť aj geometriu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Gil na pneu poznas az po dlouhe dobe....a to uz je vetsinou pozde a pneu muzes leda tak vyhodit :(

jinak ja mel volant mirne do leva a jel jsem rovne, to byl pro me signal, ze neni neco v poradku a take nebylo...... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem taky vletěl do díry, udělalo to dvakrát bum, nikam to moc netáhlo, jen se mi zdák volant trochu v jiný poloze, jen maličko, hodil jsem to na geošku a byla špatná sbíhavost, raději bych obětoval peníze a nechal to zkontrolovat, než ohoblovat gumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem taky vletěl do díry, udělalo to dvakrát bum, nikam to moc netáhlo, jen se mi zdák volant trochu v jiný poloze, jen maličko, hodil jsem to na geošku a byla špatná sbíhavost, raději bych obětoval peníze a nechal to zkontrolovat, než ohoblovat gumu.

Přesně jak říká JaKr, nijak moc se to hned nepozná jen při rovné jízdě (nejlíp třeba na dálnici) je volant šikmo jakoby trochu zatočeno :D. Po delší době je vidět že jde guma do kopru. Při větším rozhození už je cítit, že to táhne ke straně (zkušenosti z Favorita, ale myslím že na fábce jsou příznaky stejné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obyčejná stojí do 500kč to nemá cenu řešit...

Tom

V origo servise udělají za 500 kč jen sbíhavost, ne geometrii. Ale někdy i jen sbíhavost stačí.

Jinak v pneuservisech za zmiňovaných 500 kč udělají celou geometrii, tak bych jel rovnou tam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...