Přejít na obsah

Nocni navsteva...


Crake

Doporučené příspěvky

Protože vím, jak to v tomhle státě funguje, poškozený je na tom hůř než zloděj, tak jsem si do Fábie udělal signalizaci otevření dveří. Jakmile mi někdo otevře dveře, tak mi to doma zazvoní a já vezmu plynovku a jdu ven ho "načoudit". Než sjedu výtahem, zavolám "rychlou rotu", ti přijedou za půl hodiny, takže je všude už klid.

Je to z dálkového zvonku na 50 m, který upravím na dveřní spínač a doplním anténou. Pak to funguje i na 200 m na sídlišti. Jenom si musím už psát, komu jsem dal jaký kód, aby si sousedi nezvonili navzájem. Vřele doporučuji, moc to pomohlo a nejen mě.

moc pěkný nápad a tak jednoduchý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tema otiskama nevim, ale kdyz nam posledne vykradli auto, tak sice prijeli, ale stejne otiskyani nezkouseli, pac je to pry uplne zbytecne a z palubky by stejne pry nesly sejmout.....

ja si furt rkam, jestli mi ma nekdo vykrast auto, tak at je to profesional.... :angry:

:-)Profesionala asi malokdy potkas, to uz ti po nem nezbude nic .-)Myslim po aute......

Jinak ja sem nasel ve feline cihlu v zadnim okne kdyz se jim libily repraky v platu .))))a i radio bez tatranky se zdalo pro ne asi lakave tak ho vzali. Tehdy mi nezbylo nez se smat -_-

Rádio bez tatranky?Nenech se vysmát-v každým bazaru(aspoň v Praze) jich maj tolik,že si je tam snad vyráběj :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som tie svetlá zazichroval nejakými atypickými skrutkami, nech majú škodu aj oni, nie len ja. Aj kapota samotná sa dá zabezpečiť, existuje Defend Hook, ktorý nejako zaistí lanko tesne pred zámkom kapoty. Je aj verzia pre zabezpečenie kufra. Ale chcú za to nekresťanské prachy.

Na druhú stranu je otázne, či má vôbec zmysel kapotu nejako zabezpečovať, lebo takto ju zničia ešte viacej. A nejaké označenie na sklách, že kapota je nedostupná je asi zbytočné, magor s páčidlom si to asi neprečíta. Ale šlo by namontovať niekam pod kapotu slzák, ktorý by sa pi pokuse o vypáčenie kapoty spustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

to je teda pekne na picu. akoze naozaj ak mi to ma niekto vypacit, tak profesional, ze si to vsimnem az ked sadnem do auta.

pretoze to co tu ty popisujes nieje kradez, to je to najposlednejsie svinstvo takto rozjebat auto.

dobre je demokracia, ale ruky by som stinal zlodejom ako kedysi. nech mi nikto nevravi zeby sa nekradlo menej.

a to mi fakt hovorite novinku, takze sa moze v klude stat ze pridem k autu a tie spiny mi z neho vymontuju polovicu suciastok? skurvena doba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...