Přejít na obsah

Protisluneční pruh


...GeOrGe...

Doporučené příspěvky

No tento týden jezdím do práce s kámošem co má dost dobře natuněnou OII s foliemi, pruhem a jiné a když nás stavěla hlídka tak chtěli vidět jen ty blbosti - lékarnička, žárovky atd. Ale nedalo mi to a zeptal jsem se na folie i sluneční pruh na skle a oni mi odpověděli, že v tomto případě nevidí důvod jakkoliv reagovat...

By ti kámoš poděkoval, kdyby mu kuli tobě dali pokutu. :smich: Ještě si měl říct, že jezdí každou chvíli nalitej :smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tento týden jezdím do práce s kámošem co má dost dobře natuněnou OII  s foliemi, pruhem a jiné a když nás stavěla hlídka tak chtěli vidět jen ty blbosti - lékarnička, žárovky atd. Ale nedalo mi to a zeptal jsem se na folie i sluneční pruh na skle a oni mi odpověděli, že v tomto případě nevidí důvod jakkoliv reagovat...

By ti kámoš poděkoval, kdyby mu kuli tobě dali pokutu. :smich: Ještě si měl říct, že jezdí každou chvíli nalitej :smich:-_-

lol No... v koncové fázi by to skončili přátelskou domluvou s úsměvem. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...