Přejít na obsah

Chrom paket pro OCT II


AlesioP

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
pěkně to má třebas vyřešený Superb.Má to v nějakém tmavším matném kovu a sice výdechy ventilace,dekor kolem otevírání dveří a dekor tapecírunků.Mohu když tak vyfotit

Presne tak superb to ma vyreseny nejlip ale uz sem ten chrom paket nekde videl - myslim ze to byly fotky z nemecka - zejtra az se dostanu do prace tak sem ty fotky hodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tedˇ jsem z toho magor. To jsou ty fotky z Německa ? Jestli je to stejný jako ta lišta, tak to nemá chybu. Pokud je to ale od Milotecu, a to se nedá z fotky poznat, je to o ničem.

Pánové, tedˇ na to znova koukám a vidím ty nerezy na pedálech a kroužky kolem klimačky. To bude tutově ta folie od Milotec. Ono to na fotkách vypadá moc dobře, ale ve skutečnosti je to úplně jiný. Koukněte na jejich web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drahej je víc než dost, ale měl jsem na něj v prasátku připravený mince, atˇ to stojí, co to stojí. Když jsem to ale viděl, rozhod jsem se tu sumu radši investovat do jednoho místního restauračního zařízení, :D protože špatný to opravdu není, je to jen úplně jiný, než ty lišty v autě. Je to hlinikovej dekor zalitej v poliuretanový samolepicí folii (snad jsem to pojmenoval dobře) a ta se leskne, jak psí koule.

Ale snad nám Alojsio konečně prozradí, jak vypadá a co stojí ten boleslavskej dekor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jedna - stred. panel - myslim ze tady uz to tak oslnujici neni ale .....

jinac to jeste nema dodelany - daval si tam DVDcko ale pro predstavu......

timto se ptam AlesiaP - je to ta imitace chromu co nabizis ty?

vypadá to dobře jen asi parkuješ auto doma z aplotem co?, že je to dvd tak vidět ;)

nebylo by lepší dát ho do kaslíku (sorry za OT) ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...