Přejít na obsah

Chrom paket pro OCT II


AlesioP

Doporučené příspěvky

myslím, že je u Milotecu základní rabat 20%. Klidně to za to nechám, ale museli bysme se tam nějak šikovně sejít. Já bych si je asi vzal taky, ale musím zjistit, jestli jsou na skladě. Každou chvíli totiž něco nemaj. Jestli se chce někdo připojit, není problém. Ale kdyby se někde válely za slušný peníze ty origo RS pedály, tak tak bych je taky radši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co Luku, je po týdnu něco novýho ?

Já jsem jen zvědav, jestli sem mistr Aloisio dá taky nějaký seriozní info o tom proklamovaným dekoru. Jednou už taky něco nabízel a když jsem projevil vážnej zájem, tak to bylo pořád: tedˇ to zrovna není, bude za tejden, za další a další, až mě to přestalo bavit a objednal jsem to od dealera. Samozřejmě to bylo dražší, ale pro mně do nákladů a s odpočtem, takže ve finále zase ne o tolik a hlavně jsem to měl druhej den. Já se taky živím obchodem, ale nabízím vždycky věci, který mužu v nějakým reálným čase dodat. Tohle mi příjde jak takový sondování, jestli by to vůbec někdo chtěl a když teda jo, tak to teprv začnu někde honit. Na můj vkus prostě divnej bussines.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AlesioP je ted na 8 týdnů v austrálii,teda to mi poslal emailem,protože jsem si u něj objednal nějaké věci,tak se mi omlouval že to bude až se vrátí.

Moje zkušenost s ním je zatím dobrá,vždy co jsem chtěl mi zatím dodal co nejdříve.

V sobotu jsem jel kolem dealera AutoJarov tak jsem tam zašel že si prolezu Roomstera a zrovna tam měli vystavenou OII a ta měla ten origo chrom paket,tak jsem to viděl na vlastní oči a musím říct že na můj vkus nic moc,připadá mi to dost přeplácaně,kýčovitě,jako když to tam nepatří,obzvláštale ten horní kastlíček na přístrojovce ten mi vadil nejvíc,ale každý jsme jiný,třeba já bych za to nedal ani 500kč a někdo s toho bude uchvácenej.Připadalo mi to stejné jako u Fábie kterou má syn mého souseda a ten si ty rámečky výdechů ventilace a rámečky klik dveří stříkal nějakou stříbrnou matovkou.

Mě osobně by se líbil dekor NICRO co má superb na rámečkách klik dveří a výdechu ventilace od výbavy comfort, to vypadá velmi dobře,tím se ten interiér dost pozdvedne,ale to na OII neexistuje tak můžu superbu jen závidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci uz jsem je poptaval pred trema dnema(uplne jsem na to zapomnel), zjistuje se, jestli budou k mani. jakmile budu vedet, dam hlasku, ale nic neslibuju. ja si je vezmu urcite, ale nijak na to zatim nechvatam, takze jestli jirkoK spechas, objednej si asi radsi ty Milotecy.

ja si vezmu bud RS nebo nic...

ted odjizdim na tejden pryc, tak az se vratim, snad budu chytrejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě tohle maskování a la Passat nic neříká...

el Sí.

me taktez ne :disgust: - radeji toto od milotecu + milotec mracitka kol11 - to je mooc libovy :w00t1:- oni to maj nafoceny na svetly barve - to tak nevynikne - pokud tohle nekdo mate na tmavsi pleti hodte sem pro inspiraci foto - moc dik -_-

post-37-1154951603.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...