Přejít na obsah

Xenony fuč


rej

Doporučené příspěvky

Jo, jo! Mám normální starý lampy. Ty jdou rozdělat. Odepneš ty spony a sklo máš v ruce! Ale vnitřek jsem nevydělával! Musel bych pak světla nechat znovu seřídit. Skla byli zaprášené od takového mléčného prachu a zrcátka to samo. Po očistě je do lamp kráásně vidět. Já jsem si taky myslel, že už je po nich! Jednoduše stačí vyčistit zrcátko a sklo...

-_--_-

Paráda díky. Pustím se do toho. Já tam mám prach a nějakej bordel fakt vrstva. Já se bál aby to šlo pak dát dohromady, aby tam třeba neteklo. Tak to je supr pořádně je vyleštím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se dá otevřít kapota? Koukal jsem na to a snad háčkem skrz přední mřížku chytit bowden a zatáhnout. Je to tak? Abych toto znesnadnil, přišrouboval jsem na ty díry v předním čelu síť z tahokovu.

Jinak pozor při čištění reflektorů, to zrcadlo je jen velmi slabá vrstvička napařeného hliníku, která se dost snadno setře a je to v ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Kucí,

asi je možný,že tam vlezou drátkem přes mřížku,jenže podle mýho kdybych jim to nějak znesnadnil,vzali by zk..venej šroubovák a rozjebali mi zámek a otevřeli si zevnitř.Na garáž v centru fakt nemám,na to jebu.Prostě tady neparkuju.Jsem zvědavej,jak dlouho mi to vydrží.... <_<

Akorát,jak už jsem tady někde uvedl,po montáži novejch xenonů mi nejdou směrovky při otvírání,zavírání dálkou.Už jsem s tím byl v servisu zpátky,ale nic mu to neukázalo,kabeláž je ok.Prej by na to musel mít víc času.Jenže to jsem zase neměl já.

Obávám se,že tím,že mi je čmajzli,poškodili kabely a já pak dálkou ráno otvíral auto,něco jsem tím rozjebal.Asi komfortku,nevim.Kdyby byla na výměnu,tak na to kašlu na nějaký blikání.

p.s.za dveřma mám doma pěknej klacek a jakmile někoho uvidim,že se v něčem dole hrabe,tak se už fakt neznám... :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo! Mám normální starý lampy. Ty jdou rozdělat. Odepneš ty spony a sklo máš v ruce! Ale vnitřek jsem nevydělával! Musel bych pak světla nechat znovu seřídit. Skla byli zaprášené od takového mléčného prachu a zrcátka to samo. Po očistě je do lamp kráásně vidět. Já jsem si taky myslel, že už je po nich! Jednoduše stačí vyčistit zrcátko a sklo...

-_-  -_-

Paráda díky. Pustím se do toho. Já tam mám prach a nějakej bordel fakt vrstva. Já se bál aby to šlo pak dát dohromady, aby tam třeba neteklo. Tak to je supr pořádně je vyleštím lol

Tak jsem vyčistil ty světla a výsledek je opravdu super. Světla jako nové paráda. Vše jsem nafotil tak až to zpracuji tak z toho udělám návod. Díky Milane za super nápad -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim panstvo,

se mirne pridam, bydlim na Luzinach, mel jsem 14 dnu novou O II 4x4 a sel jsem rano do prace, draha pulka dva kroky prede mnou. Jeste jsem k ni ani neprisel a krici, ani sem nechot... bylo vymlete okno... Nejaka pi*a mne rozbyla okno a ani nic nevzala. Bylo to zrovna rano po tom co jsme nejak prohrali hokej, si nejakej zm*d hasil bolest. Na poldy jsem cekal u auta 3 hodiny, prijel borec a s usmevem mne rekl, jste uz treti, pak jsem jeste asi pres hodinu sedel na sluzebne, pribyli dalsi 4, tedy uz sedum rozbitych oken. Odpoledne jsem se tam vracel, policajti neco zvrtali na protokolu a uz nas bylo 13. 13 aut s rozbitym sklem v okoli a vybranym radiem... mne nevzali nic, udajne mne rikala jedna sousedka, ze nejake tmave auto zacalo v noci rvat a vybehla na balkon... vyplasila je...

Kazdopadne, dneska vstavam v noci u kazdeho alarmu a nedej boze, abych nejakeho rmr*a chytil, jakoze mam dost pres metrak zabil bych ho.

Hany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panstvo,

se mirne pridam, bydlim na Luzinach, mel jsem 14 dnu novou O II 4x4 a sel jsem rano do prace, draha pulka dva kroky prede mnou. Jeste jsem k ni ani neprisel a krici, ani sem nechot... bylo vymlete okno... Nejaka pi*a mne rozbyla okno a ani nic nevzala. Bylo to zrovna rano po tom co jsme nejak prohrali hokej, si nejakej zm*d hasil bolest. Na poldy jsem cekal u auta 3 hodiny, prijel borec a s usmevem mne rekl, jste uz treti, pak jsem jeste asi pres hodinu sedel na sluzebne, pribyli dalsi 4, tedy uz sedum rozbitych oken. Odpoledne jsem se tam vracel, policajti neco zvrtali na protokolu a uz nas bylo 13. 13 aut s rozbitym sklem v okoli a vybranym radiem... mne nevzali nic, udajne mne rikala jedna sousedka, ze nejake tmave auto zacalo v noci rvat a vybehla na balkon... vyplasila je...

Kazdopadne, dneska vstavam v noci u kazdeho alarmu a nedej boze, abych nejakeho rmr*a chytil, jakoze mam dost pres metrak zabil bych ho.

Hany

a hele soused njn Lužiny jsou rájem pro čorkaře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panstvo,

se mirne pridam, bydlim na Luzinach, mel jsem 14 dnu novou O II 4x4 a sel jsem rano do prace, draha pulka dva kroky prede mnou. Jeste jsem k ni ani neprisel a krici, ani sem nechot... bylo vymlete okno... Nejaka pi*a mne rozbyla okno a ani nic nevzala. Bylo to zrovna rano po tom co jsme nejak prohrali hokej, si nejakej zm*d hasil bolest. Na poldy jsem cekal u auta 3 hodiny, prijel borec a s usmevem mne rekl, jste uz treti, pak jsem jeste asi pres hodinu sedel na sluzebne, pribyli dalsi 4, tedy uz sedum rozbitych oken. Odpoledne jsem se tam vracel, policajti neco zvrtali na protokolu a uz nas bylo 13. 13 aut s rozbitym sklem v okoli a vybranym radiem... mne nevzali nic, udajne mne rikala jedna sousedka, ze nejake tmave auto zacalo v noci rvat a vybehla na balkon... vyplasila je...

Kazdopadne, dneska vstavam v noci u kazdeho alarmu a nedej boze, abych nejakeho rmr*a chytil, jakoze mam dost pres metrak zabil bych ho.

Hany

a hele soused njn Lužiny jsou rájem pro čorkaře

A ktera zkurvena prazska ctvrt, nejen Prazska neni rajem? Pro ty zmrdy lehkozivky! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...