Přejít na obsah

Co vadí policajtům


Aidolon

Doporučené příspěvky

aha, tak ty pak piš něco o typickych čechach...zatim jsem mel v 95% kontrol stesti na lidi, vzdycky se chovali oni slusne, pak i ja jednam ferove, navic oni maj narizeno chovat se asertivne za kazdy situace...

parkrat jsem se opravnene branil a zadny problemy jsem nemel, ten policajt vetsinou vi, ze prestrelil a ja holt nejsem typ, kterej kdyz na nej nekdo "zakrici", tak skloni hlavu a soupe nohama...jinak za pet let co ridim sem pokutu platil jenom jednou, 200 za spatny svetla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řídim 12 let ,pokuta jedna 200,- při vykládání jsem zastavil na cca. 1 minutu na místě pro tělesně postižený .Jinak bych chtěl vydět jak to bude probíhat až tě zastaví policajt .Dobrý vaše doklady a ukažte mi prosím povinnou výbavu .Kde prosím tě vznikne prostor pro agresy nebo pro nějaké povyšování ?Ale určitě máš pravdu ,můžeš narazit i na totálního dementa ,ale to chce přejít a nasereš ho ještě víc když nedáš na sobě znát jak tě sere .A jestli máš v autě vše v pohodě tak ho ještě podusíš ty .Já třeba jednou hledal trojúhelník tak dlouho ,že už mi řekl " to je jasný pne řidič vy ho nemáte " já řek že mam .A on šel psát pokutu , no a když už to skoro měl napsané tak jsem mu ho ukázal ,a ještě jsem se omlivil ,že ho dala manželka jinam než ho mívám .Tak nasranýho policajta jsem neviděl .Ale to jsem mu udělal schválně protože opruzoval kvůli kolům ( v té době jsem je ještě neměl zapsaný v TP )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take nejake zname mezi oblibenci :D a kecali jsme o tomto bodovem systemu. Rikali mi, ze lidi se zacali chovat strasne strasne, ze najednou vsichni dodrzuji zakony, ne ze je dodrzuji, jezdi jak se tu pise na 50 snad 30 a na rychlostnich silnicich ci magistralach, kde je napr. 70 tak 50-60... A delaji to proto, ze jsou zesrani, aby nejeli o 1km/h vice nez je povoleno. Co se tyce mereni od statni policie, tak udajne oni nechytaji na 50 za 53km/h, ale az treba od 59km/h, jelikoz kazdy z nas snad vi, ze auto nejede presne to co tachometr ukazuje a proste hlidat stale tu rucicku neni zadna velka zabava, tudiz nechavaji rezervu. Spise jim vadi takovi ti dobrodruzi, co na to kaleji uplne a tem davaji prednost pred nami slusnymi. :t To, co si nyni dovoluji zkurveni polotovary tak to nema obdoby, strasna radost ze mohou merit, maji to snad i na desetiny a radost prekracuje meze.... Pane ridici, jel jste na znacce, ktera dovoluje jet max. 50km/h 51,112 km/h a zaplatite pokutu 2000kc a prichazite o 2 trestne body. Nezni to jako PARADOX??? Bych blil... :ble:ble

Pokuta za 53 km/h v obci je protiprávní

http://aktualne.centrum.cz/domaci/bezpecno...phtml?id=193390 :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece ja fakt nevim, ale z hodne duveryhodnyho zdroje jsem slysel, ze ten certifikat maj mit u sebe

Nesmysl. Buď s přestupkem a pokutou souhlasíš a pak už neexistuje odvolání a nebo prostě nesouhlasíš, udělá se zápis a vše se řeší AŽ ve správním řízení, tj. na silnici se s tebou asi o tom nikdo bavit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od policajtů vím že to má nastarosti někdo kdo se o to stará ,certifikát sebou nevozej .A ani ti nemusej dát fotku jak mi tu někdo psal

Musí ti jasným způsobem prokázat porušení zákona, pokud ti neukáže foto, tak ti to neprokazuje. No na to osvědčení od metrologického ústavu se přeptám, samotného mne to zajímá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece ja fakt nevim, ale z hodne duveryhodnyho zdroje jsem slysel, ze ten certifikat maj mit u sebe

Nesmysl. Buď s přestupkem a pokutou souhlasíš a pak už neexistuje odvolání a nebo prostě nesouhlasíš, udělá se zápis a vše se řeší AŽ ve správním řízení, tj. na silnici se s tebou asi o tom nikdo bavit nebude.

Nemáš pravdu, pokutu můžeš zaplatit na místě, přesto existuje odvolání. Je to málo známé, ale dá se odvolat podle OSŘ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece ja fakt nevim, ale z hodne duveryhodnyho zdroje jsem slysel, ze ten certifikat maj mit u sebe

Nesmysl. Buď s přestupkem a pokutou souhlasíš a pak už neexistuje odvolání a nebo prostě nesouhlasíš, udělá se zápis a vše se řeší AŽ ve správním řízení, tj. na silnici se s tebou asi o tom nikdo bavit nebude.

dobre, tak polopaticky, nebudu souhlasit s prestupkem, protoze mi nebyla dokazana presnost radaru a ja tvrdim, ze jsem jel do limitu. na 98% to ten policajt vubec na dalsi rizeni nepreda a ve chvili kdy preda, tak se prokaze, ze jejich radar meri s odchylkou +-3km/h...

jinak to s tim sepsanim protokolu a naslednym dopsanim, ze hlidka pusobi podnapile...mno, jednak neverim, ze by se na to bral nejakej zretel, protoze to slysim od kazdyho druhyho, ze mam udelat tohle, takze by na silnicich byl kazdej policajt dle tehle prohlaseni vozralej a druhak mi to prijde jako naprosta ubohost. sam se branim jak jenom muzu, ale nikdy bych nenapsal, ze mam pocit, ze policajt je pod vlivem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen s podivem sleduji tuto diskusi a dodal bych jen že osobni zkusenost s PČR je za mych 18let jezdeni (ŘP skup.D)pouze pozitivni.Nikdy jsem nebyl byt naznakem sikanovan a kdyz jsem zaplatil tak byli v pravu.Co se tyce MP,jsem presvedcen ze v novem silnicnim zakone doslo k chybe a to v tom ze jim tyto pravomoce vubec dali.Nestaci na svou praci.Staci se podivat do mesta!Spalene kontejnery na trideny papir v blizkosti sluzeben i mimo ne,rozbite nahrobky na hritovech,denne rozbijene zastavky a v noci je pesky nevidite.Snad jen dnes a to ve voze s radarem.HRUZA!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem taky nikdy nemel problem, a ze me uz staveli hodnekrat ;) I kdyz sem neco proved, taxem to priznal a v pohode. Rikam si, kdyz uz prasim, tak ok, a ze to casto nedelam. Jednou jedinkrat sem jel na cervenou, samozrejme stali z bocni prvni na svetlech, tak hned houkacka a pokecali sme. No, vylez sem z auta, byli tri, ja v aute jeste mamu a segru, no taxe ptali, co sem proved a tak, tak rikam, ze bych to na tech kostkach nedobrzdil a ze vim, ze uz tam cervena byla, kdyz sem projel. Tak v pohode jednani, a jestli souhlasim za 500, ja se osival a ze na slozenku jo, v ten moment vylezla mama a presvedcive povidala, jak jeste byla oranzova a kdesi cosi, no, taxem byl za vola a kluci potom asi tu slozenku roztrhali, nikdy sem to neplatil :)

Vlastne me napadaji jen dve veci, kdy prudili, jednou za Narodnim divadlem, kde je o vikendu zakaz vjezdu a ja tam vjel jak ve vsedni den, to byla madam arogantni az beda, tak to bylo po pul hodine cekani za 300. No a druha, jen rutinni kontrola tri mladasu ve Stribre, no a taxi prazaka podali, snad jen tlak v pneumatikach nekontrolovali. Arogantni nechutne, ale nakonec se uklidnili a byli docela rozumny. Kdyby tenkrat vedeli, ze sem mel 2 dny propadlou technickou, asi bych neodjel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nás tady v práci hlídaj policajti (většina bude vědět proč) a kdžy jsem se ptal proč nemaj čepice tak prej maj povoleno, že pokud je teplota přes 30st tak čepici nemusej mít ;)

ja teda netusim kde delas, ale mozna ze maj nejakou vyjimku, kdyz vas hlidaj nejak dyl, ale pokud me chytne silnicni hlidka a nesplnuje predpis o ustrojeni, pak neni ve sluzbe...

jinak ano, souhlas a jak uz jsem psal, vetsinou je jednani naprosto korektni, ale obcas clovek narazi na vola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dneska me nekolik lidi tvrdilo, ze reflexni vesta je povinna jiz i u nefiremnich vozidel -

mate o tom nekdo nejake informace??? Na www.novapravidla.cz jsem o tom nic nenasel...

Taky o tom nic nevim, stale je to si myslim jen dobrovolny, ale za ty penize to stoji. Mam v obouch prednich dverich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím ustrojením je to asi složitější, protože to není jednotný v celý ČR já vím, že v Brně musí nosit pořád reflexní vesty a to i když auta nestaví, takže dle tvého v Brně každéj policajt, který memá reflexní vestu není ve službě, což je blbost . Jinak každej policajt má povinnost zakročit, i když není ve službě, pokud to okolnosti dovolují a on ví, že zákrok dotahne k uspěšnýmu konci, při tom se dle okolností představuje ústně, služebním průkazem, nebo odznakem, toto se samozřejmě netýká stavění a kontroly řidičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad vesty - vozím sebou

Dneska jedu z práce, předjíždím kamion, kterej jel asi tak 80-90 a najednou před kamionem policajti začali otáčet. No já zrovna vyrazil z poza kamionu a dal jsem tomu 3 a plnej knedlík(to už je trošku těch 92kW znát ;) ). Ten šok vám nepřeju zažít. Brzdil jsem i ušima. To jako opravdu hoši nějak nedomysleli. Dyť ta cesta z Jičína do HK mezi 16-17 hod. je zaflákaná autama v obou směrech a bezpečných míst, kde se můžou otočit mimo cestu je mraky, stejně maj hovno co na práci, co by jim mohlo utýct.

Fakt humáč, to jsem zas měl tlak 200/300. No, myslím, že většina z vás ten pocit zná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...