Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Michal B.

Uživatel
 • Počet příspěvků

  223
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

16 Dobrá

O uživateli Michal B.

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 21.3.1987

Návštěvy profilu

640 zobrazení profilu
 1. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Zeptám se technicky zdatnějších, to cukání-škubání nebude to mít špatný vliv na rozvoďák ? Nevytahá se? Ostatní části motoru to nejspíše tímto efektem taky postihne. Aby po pár letech motor neřekl papá, nebo spíše některé části.
 2. Michal B.

  Virtual Cockpit

  Při rozhodování jestli virtuál nebo klasiku jsme šli do klasiky. Já jsem byl pro virtuál moc se mi líbil ale žena z toho nebyla odvázaná a rozhodlo se pro klasiku. Časem si člověk zvykne. Nám stačí barevný maxidot :-)
 3. Michal B.

  Testovací jízda

  V létě jak jsme řešili Kodiaqa, tak prodejce mi nabídl sám zkušební jízdu a pak mi řekl, nechcete ho na víkend ? Byli jsme omezeni nájezdem 250km, pojištění si vyřídili a my nic neplatili krom benzínu. Za víkend jsme zjistili vše co jsme chtěli a v pondělí jsme objednávali. Neměli problém půjčit nám jakékoliv auto co měli na škodaplus. Vzorový přístup.
 4. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Kodiaq 1,5Tsi manuál MR 2019 dostane update řj do 2Q 2019
 5. Michal B.

  Vaše spotřeba

  😀 heh dobrý
 6. Michal B.

  Zamrzání infotainmentu Amundsen

  Takže dva týdny zpět provedli update fw od mého Amundsenu a tedka o víkendu opět 2x restart amundsenu. Neměl jsem nic připojeného (ani telefon ani USB) a u rádia reset sám od sebe z ničeho nic. Zatím nechávám ležet a běžět, ale divné.
 7. Michal B.

  Vaše spotřeba

  IME1980: Hledím na tu průměrnou rychlost v tomto počasí 😀 123km/h je celkem dost, to jsi pod 130km/h nešel ani ve zůžení.
 8. Michal B.

  1,5 tsi s dsg

  Ono i když jedu po městě a rychlost 50-60 na trojku a mám tam 2000ot/min a nebo jedu na čtyřku a je tam 1600ot/min tak drnění a dunění jde slyšet. Snažím se nepustit motor do nižších otáček a do dvouválců. U 1,4Tsi ACT kdysik byl vydán soft řj a tohle se mělo omezit, někde jsem to tady na foru četl. Životnosti motoru tato technologie dle mě určitě nepřidá.
 9. Michal B.

  1,5 tsi s dsg

  Toto někdo napsal do diskuze pod článkem: Ale teď vážně. Otázka - vypínají se stále ty stejné dva válce? Nebo se prostřídají? Protože pokud se budou systematicky vypínat dva stejné, tak pracovní je pouze jeden ze 4 cyklů Tím logicky dva ze 4 pracovních cyklů vypadnou. Tím musí v motoru vznikat rázy o určité frekvenci, zvyšuje se namáhání ojnice atp. ... Prvních 100 tis. km to snad vydrží, ale co pak??? To mě taky zajímá, ale těžko někdo odpoví. Ale ten kdo to popisuje se přesně děje v mém 1,5Tsi Kodiaq, při dvou válcích je motor hlučnější a duní,drní......celkem nepříjemně
 10. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  banicek: já jsem kousek od Opavy a mám Kodiaqa 1,5Tsi, bohužel cukáni také se projevuje.
 11. Michal B.

  Jaký benzín do 1,5TSI ?

  Lepší jízdní vlastnosti myšleno reakce na plyn, opravdu i u 1,2tsi to bylo znát. Asi to ještě zvážím, neboť ročně najezdíme jen cca.15000km.
 12. Michal B.

  Jaký benzín do 1,5TSI ?

  Zdravím, jeden dotaz. Já beru nyní VERVA 100 do svého kokodáka. U předchozí Yetiny 1,2tsi byl rozdíl mezi 95 a vervou 100 citelný rozdíl v jízdních vlastnostech. U 1,5TSI se mi zdá že to je celkem jedno. Jakého jste názoru a co tankujete vy ?
 13. Michal B.

  pocení oken

  No když naložím plné auto tak se mi vždy začnou potit zadní všechny okna a během jízdy se to odpotí Nejvíc se asi potí panorama, ta je vždy první celá orosená. Ano po zapnutí klimy se to rychle odmlží. Ten AIRCARE je automaticky zapnutý nebo jak to funguje ?
 14. Michal B.

  1,5 tsi s dsg

  Patrik1971: to je rád slyším že vše šlape jak má. Mi se cukání projevovalo od začátku a nyní máme skoro 2000km.....a buhužel pořád......
 15. Michal B.

  1,5 tsi s dsg

  Spotřeba si bude sedat neboj. Já s Kodiaqem 1,5TSI jsem mezi 6-8l, vetšina tras kolem komína do 7,5l/100km a delší trasy mezi 6-7l/100km. Žádné cukání při startu nepozoruješ ?
×