Jump to content

Michal B.

Uživatel
 • Content Count

  579
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Michal B. last won the day on April 5 2019

Michal B. had the most liked content!

Community Reputation

122 Excellent

About Michal B.

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/21/1987

Recent Profile Visitors

1,841 profile views
 1. Michal B.

  brzdy

  Zdravím všechny, my máme nalítáno kolem 13 000km, vyrobeno 06/2019. O víkendu výlet a seděl jsem vzadu ve třetí řadě a při brzdění strašný zvuk. Jak jsem řídil tak vepředu jsem nic od zadu neslyšel, ale sedět vzadu to byla hrůza. Brzdit brzdí dobře, ale ten rachot vzadu byl fakt hrozný. Auto parkujeme v suché garáži. Zatím to necháváme, tedka potřebujeme auto.
 2. Jen aby to měli komu prodávat , pak vyhlašují programy Restart apod a dávají Vám statisícové slevy. Opravdu nelogika.
 3. Michal B.

  koroze

  Něco obdobného nás kdysik potkalo na Yetim. Bylo to uplně stejné a bylo to na všech dveřích, pak následovalo týden bez auta, odstrojení všech dveří, a nový lak. Jak to ošetřili přesně nevím ale pak byl klid. Tenkrát to byla špatná šarže barvy. Vše na záruku, nic jsme neplatili. Já bych to asi nyní neřešil, ale časem pokud se to objeví tak hup za prodejcem, máte 12let na prorezivění karoserie, na to by se to dalo uhrát.
 4. Co se týká toho zahřívání a otáček tak to video je přesné, dlouho to trvá. Ale já vyjedu a seru na to, auto se chová normálně. No my máme cca.rok zkušeností s tímto motorem a jak zpočátku vše vypadalo super, tak poslední dobou se mi zdá (a nejenom mi) že ten klokan jde sem tam cítit. Je to náhodně u jednoho z deseti rozjezdů, někdy za celou jízdu klid a někdy každá křižovatka. Úplna eliminiace klokana je v tom, že se rozjedu jen přes spojku bez plynu. Jakmile se auto dá do pohybu přidám plyn a pohoda. Ale když člověk potřebuje vystřelit rychleji tak to nejde. No naštěstí ten drobný klokan není tak hrozný jako u předchozího kusu, je to fakt vyjímečně. Ve čtvrtek jdeme na první servis a zeptám se na novej soft zda není něco třeba.......Jinak spotřeba se nám točí od 6-8l/100km stále, takže spokojenost. Dynamika super. Sem tam jak vymetu pavouky tak auto pak jede líp-živěji. Máme 12 000km za sebou.
 5. Mělo by jít dokodovat, pokud máš light asisst tak dokoduješ čtení značek a lane asist.
 6. https://fdrive.cz/clanky/test-skoda-superb-iv-poprve-a-hned-v-poradku-4959?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu dalsi testik
 7. No velice zajímavé, shlédl jsem to celé a páčí se mi to , dává to smysl. Kdybych nyní kupoval auto, asi bych počkal na PHEV v Kodiaqu a šel bych do něj i za cenu vyšších pořizovacích nákladů. Od kolika najetých kilometrů za rok toto může být zajímavé pro rodiny ?
 8. @Kuchar7 no právě že to nebylo po myčce, na myčku nejezdím. Mi se to mlží za sucha i za vlhka.
 9. u mě po updatu softu vypíná válce určitě častěji a snaží se držet co nejvíce motor na dvou válcích. Opravdu až více sešlápnete plyn tak to pustí naplno.....
 10. Odlítáno 1000km s novým softem a vše šlape jako po drátkách. V chladnu auto bez sebemenšího náznaku škubání. I ta zahřívací fáze katu se někdy nekoná vůbec a to třeba auto stojí celou noc v garáži. No maximální spokojenost.
 11. Určitě to bude stejný soft jako při dílence 24EU, nic novějšího asi nebude. Nemám k těmto informacím přístup, tudíž nevím.
 12. takže s novým softem odjeto skoro 300km a.........za mě pecka, jakobychom dostali softem jinný motor. Úplně jinná reakce na plyn, motor tahá až brutálně, k neuvěření. No čumím jak puk. Auto fakt lítá jak z praku. Klokan je a snad i zůstane v Austrálii, u mě klid. Spotřeba se mi zdá stejná, možná malinko nižší. Při předjíždění ten motor jako by měl o sto koní víc......opravdu znatelný rozdíl. Předchozí soft nám sedl ,ale novější je o fous lepší. Zatím tedy max.spokojenost.
 13. Můj nynější Kodiaq neskáče vůbec. A když se rozjíždím a za mnou nikdo nestojí tak vždy jen lehce popouštím spojku a auto se krásně plynule rozjede, pak přidám plyn a jedem, takže se dá rozjet úplně bez plynu. Do kopečka asi to moc nepujde, ale z kopečka a po rovině pohoda. No jsem zvědav co novej soft až se zajede.......budu referovat
 14. Tak při dnešním servise - reklamací mi byl také přehrán soft - dilenska akce 24EU
 15. No to byl první Kodiaq, ten jsme vrátili a druhý kus je již ve dvouválcovém režimu neslyšitelný.
×
×
 • Create New...