Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Michal B.

Uživatel
 • Počet příspěvků

  177
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

11 Dobrá

O uživateli Michal B.

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 21.3.1987

Návštěvy profilu

497 zobrazení profilu
 1. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Máme Kodiaqa 1,5Tsi manuál a také jsem párkrát registroval pro nastartování u studeného motoru rozjezd s cukáním. Vždy startnu a nechám 10-15s volnoběh až spadnou otáčky jedu. Žena říkala: co děláš ? vypadal jsem jako kdybych se neuměl rozjet. Ale stalo se mi to i na semaforu při rozjezdu. Dělalo to hop hop hop ........ještě to nechám, máme syrový motor, snad to časem sedne. Zeptám se prodejce co s tím. Update řj by to měl vyřešit ?
 2. Michal B.

  1,5 TSI OPF

  Po cca.300km co máme naježděno se syrovým motorem tak se pohybujeme od 6-8l, průměr 7,5l/100km. Máme manuál a jezdíme plně naloženi v 6-ti lidech nebo ve čtyřech. Motor jede krásně, až na ten dvouválcový režim, trošku duní motor nebo spíše se ozývá takový pazvuk.
 3. Michal B.

  Dodací lhůty Superb III - výroba, svoz k prodejci

  Ja lítám jako drak. Ano u mě si pospíšili o tři týdny.
 4. Michal B.

  Zamrzání infotainmentu

  U mě zatím OK,mám Amundsena. Startnu auto a do 1s se zapne i infotatment. Reakce infotaitmentu rychlé bez záseku. Při zařazení zpátečky ihned se zapne kamera.
 5. Michal B.

  Vrzající madla

  Mám MR2019 a zde již by madla vrzat neměly, pokud bodou časem tak reklamace. Prodejce tvrdil že MR2019 tento neduh řeší. Do MR2019 reklamace-výměna.
 6. Michal B.

  MR 2019 - Kodiaq

  Taky jsem nad nimi uvažoval, na netu stojí jinak jeden 10 000x 2 = 20 000kč což je OK ,ale za 18,900kč od ŠKODY to budeš mít i namontované. Jako dizajnovej prvek fajn.
 7. Michal B.

  Dodací lhůty Superb III - výroba, svoz k prodejci

  WoW....příští týden už budeš jezdit a užívat. Krásnej Prosím dej pak zprávu zda při dvouválcovém režimu cítíš drobné dunění.
 8. Michal B.

  Dodací lhůty Superb III - výroba, svoz k prodejci

  A lidé taky asi čekají na FL S3. I tak je to fofr, 18dní od objednávky. Teďka budeš jen čekat na telefon od prodejce. Ty termíny co tam píší v tom dokumentu asi budou nahozené s rezervou že ? Tipuji že do týdne od výroby musíš mít auto doma né ?
 9. Michal B.

  Dodací lhůta

  Jak dlouho trvá expedice a doručení vozidla na prodejnu?
 10. Michal B.

  Čítanie znaciek

  Já budu mít travel asisist+auto light asist také a lane asisist prej není problém dokodovat.
 11. Michal B.

  Čítanie znaciek

  Myslím že to funguje paralelně. Navigace ví kde jsi a kde jedeš a háže to v navigaci. Maxidot dle mě čte značky přes kameru a kontroluje to s navigací.
 12. Michal B.

  Dodací lhůta

  Od Nového roku by mělo u všech motorizací dojít k výraznému zkrácení termínů dodání.
 13. Michal B.

  1,5 TSI OPF

  mrkni : http://cc-cloud.skoda-auto.com/deu/deu/de-de/ns7/67119#!cc-instance=DEU&cc-salesprogram=DEU&cc-culture=de-de&cc-model=NS7&cc-carline=67119&cc-equipment=&cc-motor=200906&cc-color=2Y2Y&cc-interior=AD&cc-packages=&cc-view=step2&cc-configurationId=0&cc-viewstate={"lastConfigurationHash"%3A"2_N5_AD_2Y2Y_"} a dej u toho motoru na to zelene i - najedou ti info o motoru
 14. Michal B.

  1,5 tsi s dsg

  Krouťák ti chybět bude, ale budeš odměněn kultivaností s tichem a tichem. Zase ten benzín můžeš drtit do 5000ot/min a bude stále táhnout. Chrochtadlo je od 3500ot/min většinou mrtvé. Jiná priorita :-) Já čekám od září a ještě si chvíli počkám. Dopředu jsem věděl že je 1,5TSi problém s termínem dodání, ale prostě ho chci a bude mi stačit. Priorita je superb pro celou škodu, neboť prodeje jdou dolů, tak to zachraňují krátkou dobou dodání. FL za dveřmi a každej čeká. Založ si ve vlákně Váš superb téma, dej konfiguraci objednanou :-) Se máš, pod stromeček bude dáreček.
 15. Michal B.

  1,5 TSI OPF

  Takže kombi spotřeba 6,5l dle NEDC a dle reality 7,3L. Já jsem zvědav :-)
×