Jump to content

Michal B.

Uživatel
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Michal B. last won the day on April 5

Michal B. had the most liked content!

Community Reputation

50 Excellent

About Michal B.

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/21/1987

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  🙄 Chtěl jsem. Měli jsme 1,4tsi půjčenou v létě a super. Objednávali jsme z kraje září a již 1,5tsi s OPF. Tu 1,4tsi co jsme měli půjčenou byla v nižší výbavě a měla jen 4500km najeto. My jsme měli další požadavky na výbavu. Za druhé tak drahé auto jsme chtěli mít dle našich představ. Sorry za OT mimo téma.
 2. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  🙄 Teďka to bude fajn, bude teplo, nic nepůjde vidět a cítit. Začne zima a snad do té doby snad jeden update vypustí a šmitec - víc s tím dělat nebudou si taky myslím, komu to bude dělat ať se s tím smíří. Jako já jsem spokojený, je to fajn , ale co přinese zima to uvidíme. 😃
 3. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Já měl zakázkový list hotový-ukončený. No zkusím se na to poptat u sebe v servise. Hlavně že mi říkali v servise, dejte po 14-ti dnech vědět jak se to chová. Ach jo🤨
 4. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  No tak uvidíme co přinese ten další soft. Neřekli +- kdy bude vypuštěn do světa ?
 5. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Tak pánové, mám po updatu SW najeto cca.700km a chladný víkend. Vystřízlivění proběhlo 😴. Já nevím co to auto bude dělat v zimě. To cukání se v tom chladu bohužel projevilo ale né tak moc jako kdysik na začátku. V pátek jsme popojížděli ve špičce přes Opavu,Krnov a PL a zde všechno OK. V sobotu jsme měli poježdění v Jeseníku tam bylo přes den kolem jednoho stupně a sem tam to hupslo i když motor byl zahřátý. Jak říkám nebylo to tak výrazné ale trošku bohužel to šlo cítit. Žena hned namítla, oni s tím nic neudělali?🤐 Třeba to ještě sedne a nebo se s tím musíme smířit. Já myslím že ty novější motory co to nedělají již mají i technicky v motoru něco jinak. Dokonce mi to v tom chladu i jednou zdechlo, nevím proč 🙄 Zdechlo to stylem, že auto při parkování neragovalo na nic a po 3s to sam naskočil motor znova, bez zmáčknutí startu, hleděl jsem. No co nás ještě čeká 😬
 6. Michal B.

  Dodací lhůta

  Upsss tak to je fičák. Hlavně že se ŠA kochala jak po novém roce dojde k výraznému zkrácení dodacích dob u Kodiaqa.
 7. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Já kupuji od začátku Vervu 100 od Benziny po předchozí dobré zkušenosti s Yetim, do kterého jsem to dával pět let a vše šlapalo jak po drátkách. Teďka o víkendu bude chladno a vyzkoušíme jak se auto chová. Dnes opět cesta Opava-Jeseník ve špičce, v neděli po obědě zpět.
 8. Michal B.

  Dodací lhůta

  @ Poly29 : Jaká motorizace ? Já měl to stejné u 1,5tsi taky, objednáno na začátku září a dodání v květnu dalšího roku a nakonec začátkem prosince dodání.
 9. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Včera a předevčírem lítání kolem komína a u mě je klid. Já jsem taky zvědav jak to bude v zimě, ale myslím že po zahřátí bude klid. Uvidíme v pátek a sobotu se má dost ochladit.A Co další karokové?
 10. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  To jen a jen dobře.👍 Byl by to průser kdyby nově vyrobené vozy to dělaly. Možná bude i konstrukčně drobek upravena nějaká část, ale to už fantazíruji.
 11. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Takže zdá se že to cukání je pryč. Včera cesta Jeseník - Opava, provoz celkem hustý ve městech, množství rozjezdů a vše na pohodu. Já se jen bojím zimy, ale to je daleko, radujme se. Ano byly náznaky cuknutí, ale nijak jsem to ani nepostřehl. . Až se žena vrátí z lázní tak uvidíme až se projede ona co řekne.Za mě tedy zdá se vyřešeno. Jsem zvědav jak dopadnou kolegové s karokem. Já mám od čtvrtečního updatu nalítáno cca.300km. Spotřeba +- stejná, při akceleraci rychle spotřeba leze nahoru a dolu se jí moc nechce. Jinak cesta zpět ve čtyřech lidech, dvě kola v kufru a plný kufr věcí a 5,8l/100km a průměr 55km/h. Jenom drobnost co jsem postřehl při předjíždění když člověk zadepne plyn tak několikrát se zdálo že to pocuklo v té akceleraci a zvedajících se otáčkách.
 12. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  cca.150km s novy softem. Ve špičce jsme projeli opavu,krnov,prudnik a glucholazy a nakonec jesenik. Mnoho rozjezdu,popojizdeni a vypadá to ze to bude v pořádku. odpoledne rozjezd se studenym motorem a v pohodě,žádný klokan. Celkove se mi zda ze rozjezdy jsou jakoby takové hladsi a pro auto lehci.i nízké otáčky nevadí,předtím to skoro zdechlo a ted se zda ze ok. Nebudeme dělat ukvapene zavery,ještě nějaké kilometry nalitame a pak budeme hodnotit. Spotřeba bude stejna. Opava-jesenik pres polsko za 6,3l/100km ve čtyřech lidech a plny kufr vc.kola od staršího syna. Minuly týden jsem mel 6,2l spotrebu. Co se tyka predjizdeni,akcelerace vse stejne jako předtím, auto živé.
 13. Michal B.

  Exkurze ve Škodě v Kvasinách

  No to je sranda, jak musí mít tu logistiku připravenou aby vše jelo jak po drátkách. Jediné zdržení tam snad není ani možné. Na hromadě kupa dílů a pás jede bez zastavení.
 14. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  ŠA si mne ruce, tolik testovacích jezdců nemá žádná automobilka😀 Jen jezdětě a pokud se zase část ozve tak zkusíme ten soft poladit.
 15. Michal B.

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  ☺️ No nemohu za to že to dříve nejde. Ale na první dobou to vypadá OK. Odpoledne uvidíme více a po víkendu taky. Takže budu zde průběžně posílat pocity. To mi řekněte že jsem první zde co má nový soft řj ? Karoků je zde více a zatím nikdo ? V servise jsem dostal jen toto:
×