Přejít na obsah

Co vadí policajtům


Aidolon

Doporučené příspěvky

Protože mám množství známých mezi nepopulární státní složkou, tj. Policií ČR zeptal jsem se jich, co jim nejvíce vadí na upravených autech. Je to opravdu celkem dost rozsáhlý průzkum a vypadly z toho následující věci: tmavé folie na předních bočních sklech a modrá světýlka kdekoliv. Další věci je už tolik nežerou a když je řidič zbytečně neprovokuje jsou ochotni je přejít. Ale prej ne extrémy jako 19-ti palcová kola na 1.4 atd... -_--_- Pokud vás něco z tohoto ještě zajímá dejte vědět a já se optám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jim vadi po 1.7. detektory radaru po vyroku Bambase?

a copak řekl zajímavého?

No ze zakon se o tzv. pasivnich antiraderech nezminuje, ale Bambas tvrdi ze jim to rusi radary ::' takze za to budou postihy...

Mno - co tvrdi nejakej bambas je mi docela u bambasa - vyklad zakona je pomerne jasny a i na oficialnim webu ministerstva dopravy je to jasne napsany - je povoleny, protoze neni zakazany - samozrejme, ze ti nesmi vadit ve vyhledu, ale jinak maj panove smulu. Vozim s sebou v aute vytistenou stranku z jejich webu a pokud se to nebude nejakymu zelenymu panackovi libit, ma docela peska... Me spis SERE chovani ridicu po 1.7, to ze jedou na 50tce 35 a na 90ti 75 (nevim proc, asi aby nahodou neprekrocili rychlost?), tak z toho FAKT tecu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jim vadi po 1.7. detektory radaru po vyroku Bambase?

a copak řekl zajímavého?

No ze zakon se o tzv. pasivnich antiraderech nezminuje, ale Bambas tvrdi ze jim to rusi radary ::' takze za to budou postihy...

Bimbas toho tvrdi ... ten clovek zamerne lze ve vice pripadech, detektory radaru jsou jenom jeden z nich. Rekl bych, ze cajti to proste zkusi a kdyz se nedas tak zmlknou. A kdyby ne porad se to da dohnat do spravniho rizeni, s nejakym nastvanym blbem se bavit proste nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jim vadi po 1.7. detektory radaru po vyroku Bambase?

a copak řekl zajímavého?

No ze zakon se o tzv. pasivnich antiraderech nezminuje, ale Bambas tvrdi ze jim to rusi radary ::' takze za to budou postihy...

jak říkáme my (tj. studenti práv) "nullum crime sinne lege" aneb česky není zločinu bez zákona. A pokud to není zakazené je to povolené. Hotovo tečka a nějakej Huml si může kecat co chce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jim vadi po 1.7. detektory radaru po vyroku Bambase?

a copak řekl zajímavého?

No ze zakon se o tzv. pasivnich antiraderech nezminuje, ale Bambas tvrdi ze jim to rusi radary ::' takze za to budou postihy...

Mno - co tvrdi nejakej bambas je mi docela u bambasa - vyklad zakona je pomerne jasny a i na oficialnim webu ministerstva dopravy je to jasne napsany - je povoleny, protoze neni zakazany - samozrejme, ze ti nesmi vadit ve vyhledu, ale jinak maj panove smulu. Vozim s sebou v aute vytistenou stranku z jejich webu a pokud se to nebude nejakymu zelenymu panackovi libit, ma docela peska... Me spis SERE chovani ridicu po 1.7, to ze jedou na 50tce 35 a na 90ti 75 (nevim proc, asi aby nahodou neprekrocili rychlost?), tak z toho FAKT tecu...

JJ naprostý souhlas, každej je asi vybobkovanej jako svině a je to fakt strašný! Taky jsem si všiml, že v některých obcích sundali místní úpravu rychlosti (tj. zrušili povolenou vyšší rychlost) a platí všude 50-tka. A proč? Aby si Městská policie rychle vydělala na zakoupené radary. To je sviňárna!!!! Už se mi taky donesl příběh řidiče oflastrovaného za 53 km/h v obci. A samozřejmě od městské. Léčej si mindráky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take nejake zname mezi oblibenci :D a kecali jsme o tomto bodovem systemu. Rikali mi, ze lidi se zacali chovat strasne strasne, ze najednou vsichni dodrzuji zakony, ne ze je dodrzuji, jezdi jak se tu pise na 50 snad 30 a na rychlostnich silnicich ci magistralach, kde je napr. 70 tak 50-60... A delaji to proto, ze jsou zesrani, aby nejeli o 1km/h vice nez je povoleno. Co se tyce mereni od statni policie, tak udajne oni nechytaji na 50 za 53km/h, ale az treba od 59km/h, jelikoz kazdy z nas snad vi, ze auto nejede presne to co tachometr ukazuje a proste hlidat stale tu rucicku neni zadna velka zabava, tudiz nechavaji rezervu. Spise jim vadi takovi ti dobrodruzi, co na to kaleji uplne a tem davaji prednost pred nami slusnymi. :t To, co si nyni dovoluji zkurveni polotovary tak to nema obdoby, strasna radost ze mohou merit, maji to snad i na desetiny a radost prekracuje meze.... Pane ridici, jel jste na znacce, ktera dovoluje jet max. 50km/h 51,112 km/h a zaplatite pokutu 2000kc a prichazite o 2 trestne body. Nezni to jako PARADOX??? Bych blil... :ble:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste navazu na predchozi prispevek a podelim se s vami, co se mi vcera ve 2:20h. rano stalo v Praze na Jiznim Meste. Normalne jedu z hokny a jelikoz to mam asi 15 km domu, 90% po magistrale 70km/h tak prumerna spotreba se neda az zase tak ovladnout, mel jsem na PP 7,3l/100, proste me spatrila hlidka na kruh. objezdu jsme se mijeli, otocili to hbyte za mnou, predjeli a spustili houkacky a STOP. Zastavim, vse jak ma byt, prisel mistr sveta a rika - silnicni kontrola, vystupte si z vozu. Rikam, co jsem jako udelal ze musim vystupovat z vozu? Na to, ze situaci vyhodnocuje on, ne ja jsem si vystoupil, odevzdal vse zadane a cekal. Probehlo overovani pres PC a vysilacku a pristoupil druhy MS(mistr sveta) a rika - jak dlouho jedu? Rikam ze asi 13km a on - koukam, ze asi nejezdite dle predpisu, musite to pekne honit, protoze kdyby jste jel jak mate, nemuzete mit spotrebu 7,3l/100km. V tu chvili jsem se uvnitr vytocil a rikam, jestli je to vse co mi chteli rici, zda ano, ze bych zase jel, jelikoz jsem unaven z prace. On, ze to vse neni, ze by chtel vedet co je ma profese. Rekl jsem mu, ze dalam v gastronomii, on na to, ze urcite jsem si dal dnes nejakou sklenicku, kdyz k tomu mam tak blizko, jestli mu dejchnu. Rikam, ze no problem, ze jsem nic nepil, nakloni se blize a rika, ze citi alkohol a at si to rozmyslim, zda jim nelzu. Tak jsem mu vazne vytocenej uz rekl, zda to neni treba z nekoho jineho a ze po 12-ti hodinach v praci nemam nejak moc naladu na vtipky. Podivali se na sebe a rika jeden druhemu, ze pan ridic si mysli, ze oni by snad ve sluzbe byli v opojeni? Umali se na sebe, a rikaji, muzete nam jeste ukazat lekarnu a jiji obsah... TEKL JSEM UZ! Ukazal jsem jim i spinaci spendlik, vratili mi doklady a jel jsem doprdele totalne vycuclej... Jejich cisla jsem si nevzal, jelikoz si myslim, ze bych se stejne nikde niceho nedovolal a nemel jsem naladu se s tim zabyvat.

MEJTE PEVNE NERVY. Nevim co sledovali, ale prijemne to nebylo. Napadali me uz ruzne myslenky, ze to snad ani benga nejsou...atd :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste navazu na predchozi prispevek a podelim se s vami, co se mi vcera ve 2:20h. rano stalo v Praze na Jiznim Meste. Normalne jedu z hokny a jelikoz to mam asi 15 km domu, 90% po magistrale 70km/h tak prumerna spotreba se neda az zase tak ovladnout, mel jsem na PP 7,3l/100, proste me spatrila hlidka na kruh. objezdu jsme se mijeli, otocili to hbyte za mnou, predjeli a spustili houkacky a STOP. Zastavim, vse jak ma byt, prisel mistr sveta a rika - silnicni kontrola, vystupte si z vozu. Rikam, co jsem jako udelal ze musim vystupovat z vozu? Na to, ze situaci vyhodnocuje on, ne ja jsem si vystoupil, odevzdal vse zadane a cekal. Probehlo overovani pres PC a vysilacku a pristoupil druhy MS(mistr sveta) a rika - jak dlouho jedu? Rikam ze asi 13km a on - koukam, ze asi nejezdite dle predpisu, musite to pekne honit, protoze kdyby jste jel jak mate, nemuzete mit spotrebu 7,3l/100km. V tu chvili jsem se uvnitr vytocil a rikam, jestli je to vse co mi chteli rici, zda ano, ze bych zase jel, jelikoz jsem unaven z prace. On, ze to vse neni, ze by chtel vedet co je ma profese. Rekl jsem mu, ze dalam v gastronomii, on na to, ze urcite jsem si dal dnes nejakou sklenicku, kdyz k tomu mam tak blizko, jestli mu dejchnu. Rikam, ze no problem, ze jsem nic nepil, nakloni se blize a rika, ze citi alkohol a at si to rozmyslim, zda jim nelzu. Tak jsem mu vazne vytocenej uz rekl, zda to neni treba z nekoho jineho a ze po 12-ti hodinach v praci nemam nejak moc naladu na vtipky. Podivali se na sebe a rika jeden druhemu, ze pan ridic si mysli, ze oni by snad ve sluzbe byli v opojeni? Umali se na sebe, a rikaji, muzete nam jeste ukazat lekarnu a jiji obsah... TEKL JSEM UZ! Ukazal jsem jim i spinaci spendlik, vratili mi doklady a jel jsem doprdele totalne vycuclej... Jejich cisla jsem si nevzal, jelikoz si myslim, ze bych se stejne nikde niceho nedovolal a nemel jsem naladu se s tim zabyvat.

MEJTE PEVNE NERVY. Nevim co sledovali, ale prijemne to nebylo. Napadali me uz ruzne myslenky, ze to snad ani benga nejsou...atd :(:(

Na to je jedina reakce - prohlasit, ze ti hlidka pripada agresivni a opila a oni by museli okamzite na odber krve. A samozrejme by nasledovala stiznost na inspekci MV, tohle je fakt neskutecna drzost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jim vadi po 1.7. detektory radaru po vyroku Bambase?

a copak řekl zajímavého?

No ze zakon se o tzv. pasivnich antiraderech nezminuje, ale Bambas tvrdi ze jim to rusi radary ::' takze za to budou postihy...

Mno - co tvrdi nejakej bambas je mi docela u bambasa - vyklad zakona je pomerne jasny a i na oficialnim webu ministerstva dopravy je to jasne napsany - je povoleny, protoze neni zakazany - samozrejme, ze ti nesmi vadit ve vyhledu, ale jinak maj panove smulu. Vozim s sebou v aute vytistenou stranku z jejich webu a pokud se to nebude nejakymu zelenymu panackovi libit, ma docela peska... Me spis SERE chovani ridicu po 1.7, to ze jedou na 50tce 35 a na 90ti 75 (nevim proc, asi aby nahodou neprekrocili rychlost?), tak z toho FAKT tecu...

Oni tě na silnicíh kontrolujou vojáci, jo? Ty jo, na to nemají pravomoce, řekl bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říkáme my (tj. studenti práv) "nullum crime sinne lege" aneb česky není zločinu bez zákona.

Prosím tě, ta práva studuješ v Jedličkárně? Než začneš dělat chytráka a všechny nás tady ohromovat, tak se to nauč psát správně, jo? Nulum crimen sine lege.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti nikdo nedokáže ,protože ten se nikam psát nemusí .Jen musíš říc ,že to máš povolený a že na technický jsi prošel ,no a emise máš taky ,to by problém bejt neměl .Ale oni budou hledat na co by tě udělali ,kola ,mračítka, zadní lampy a pozor nově i tlak na rezervě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti nikdo nedokáže ,protože ten se nikam psát nemusí .Jen musíš říc ,že to máš povolený a že na technický jsi prošel ,no a emise máš taky ,to by problém bejt neměl .Ale oni budou hledat na co by tě udělali ,kola ,mračítka, zadní lampy a pozor nově i tlak na rezervě  :D

Takže když budu na fabce mít "18tky, tak mi seberou techničák?! A čirý zadní lampy jim taky budou vadit?! :(

Jo. Emise mám v poho... :) I techniku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...