Přejít na obsah

Jak na Rapidshare


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Jinak na chycení free premium accountu je dobrý tenhle soft. Každou minutu to kontroluje a v případě, že je právě rozdávají upozorní zvukem.

Chuapi nemozete hodit este raz nazov toho suboru na chytanie acc.?Mna ten rapid sere ,ale mam tam vacsinu veci ,takze musim byt trpezlivy.Typek mi poradil programm Hide IP Platinum na menenie IP ale dako mi to nefacha.Ma s tym niekto skusenosti?

Btw. keby mal este niekto volny acc. na rapide ,kludne sa moze on podelit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo tu je kolem 0:00 az do 4 do rana tak si hlidejte web rapidshare a davaj accounty zadarmo ale jen par a na 48 hod z trafficem ale to je fuk:D hlavne ze to jede ... :D:t

UZ 3 den nonstop stahujem 23 filov z rapidu.Stiahnute to mam za 5 min rychlostou 436kb/s a potom musim povinne cakat 80min. na dalsi download a to ma strasne sere.Ako si zaistit tie volne acc.?CO treba spravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo: Tady je znovu ten RapidCheck.

Kodemi: Fakt je teď v ranních hodinách rozdávají? Již delší dobu jsem žádný nechytil  :(

Diki moc bratku, i ked su vsetky sloty na Slovensko obsadene,ja si pockam kol3

Megaupload se dá velmi snadno obejít. Stačí přidat pár informací do registru a pak se dá stahovat neomezeně (opíšeš třímístný kód, počkáš 45 vteřin a jede to). Pokud o to máš zájem, pošlu Ti to emailem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...