Přejít na obsah

Žárovky s xenonovým plynem


Pepsi Octavia

Doporučené příspěvky

sám mám COOL BLUE, svítí líp, ale xenon je xenon jo akorád C.B. maj životnost pouze 200 hodin normální žárovky maj 400 a víš :D určitě bych tam nedával nic ze supermarketů pokud u tebe nerozhoduje cena. Pokud sou zabarveny do modra tak se ti musi při vyplém světle zabarvovat parabola a to asi není pěknej pohled :o jinak mě stálz C.B. se slevou na firmu 14% 530,- sou to H7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám mám COOL BLUE, svítí líp, ale xenon je xenon jo akorád C.B. maj životnost pouze 200 hodin normální žárovky maj 400 a víš :D určitě bych tam nedával nic ze supermarketů pokud u tebe nerozhoduje cena. Pokud sou zabarveny do modra tak se ti musi při vyplém světle zabarvovat parabola a to asi není pěknej pohled :o jinak mě stálz C.B. se slevou na firmu 14% 530,- sou to H7

Hele, a do fábie jde h4 i h7? proč někdo kupuje tu a někdo tu? mám rok 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal dneska opravovat tekoucí ventil chladící kapaliny, a viděl jsem, že prodávají i žárovky phillips. Doporučovali mi power2night, ale mě zaujalo phillips power +80%, stálo asi o stovku víc než p2n. Tak jsem vzal ten phillips +80%. Svítí líp, více běleji, ale že by to bylo 80% víc, to se mi tedy nezdá. je to spíš tak 20-30%. Co se týče u některých proklamovaných +50%, tam bych to viděl (ale nemám s tím osobní zkušenost) tak +10-20%. Ale určitě svítí líp, mají homogennější světelný kužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal dneska opravovat tekoucí ventil chladící kapaliny, a viděl jsem, že prodávají i žárovky phillips. Doporučovali mi power2night, ale mě zaujalo phillips power +80%, stálo asi o stovku víc než p2n. Tak jsem vzal ten phillips +80%. Svítí líp, více běleji, ale že by to bylo 80% víc, to se mi tedy nezdá. je to spíš tak 20-30%. Co se týče u některých proklamovaných +50%, tam bych to viděl (ale nemám s tím osobní zkušenost) tak +10-20%. Ale určitě svítí líp, mají homogennější světelný kužel

Tak jsem to vyzkoušel v noci a je to bomba, svítí mnohem lépe než to předtím ...

// ještě se chci zeptat, třeba tady na eshopu (tuším) jsem viděl světla na fábii angeleyes, co mají projektory. V čem je lepší projektorová technologie? že se neodráží světlo od paraboly, ale směřuje přímo? A u těch parabol se taky používá H7 nebo H4 nebo je za nimi úplně jiná žárovka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projektory maji obdobny tok jako xenony, proste jde svetlo prez cocku. U projektoru tam je tusim H7 ale nekdo tam dava xenonovou vybojku, ale jak to nevim. U xenonu je to jasne svetlo jde z vybojky prez cocku. Cili jak prez anlgel tak prez xenonovku nedojde k rusivym, blundym odrazum od paraboly. Ale ja osobne si myslim ze projektor s H7 sviti mene, nez s xenonovou vybojkou. Zkus se trebas podivat na superba s xenonem a jen H7.

Editováno: , autor: Eflik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projektory maji obdobny tok jako xenony, proste jde svetlo prez cocku. U projektoru tam je tusim H7 ale nekdo tam dava xenonovou vybojku, ale jak to nevim. U xenonu je to jasne svetlo jde z vybojky prez cocku. Cili jak prez anlgel tak prez xenonovku nedojde k rusivym, blundym odrazum od paraboly. Ale ja osobne si myslim ze projektor s H7 sviti mene, nez s xenonovou vybojkou. Zkus se trebas podivat na superba s xenonem a jen H7.

Já si totiž taky podvědomně myslím, že ta čočka lépe rozprostře světlo, ale je to další věc, přes kterou musí světlo rponikat, tudíž bude svítit méně. Tak tu nehci :D:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) to nejde jen tak rict :) Cocka je cira, takze tolik svetla nepojme. Navic trebas xenonova vybojka sviti ac ma jen 35W mnohem vic nez halogenova zarovka, byt 100W. A co je hodne podstatna vec, prez cocku jde vsechno svetlo tam kam ma, cili na cestu, kdezto prez parabolu ti dost svetla sviti nekam na stromy, nebo kdo vi kam jeste :smich:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

opat ozivim tuto temu.

mam angel eyes a povodne som tam chcel dat hid xenony, ale po problemoch ake ma losky83 (podobne su aj v roomstri) kaslem na to a radsej kupim nejake "lepsie" ziarovky. ide mi hlavne o to aby svietili na bielo, k tym kruzkom ;)

teraz mam tieto ==> link <==

a zboku sice vyzeraju bielo, ale spredu to nie je ono...

chcel by som nejake s modrou bankou, ale aby aj svietili.

na nete som nasiel tieto:

1. Philips Blue Vision Ultra

2. MTEC Super White (origo japan)

3. Osram Night Breaker

ich porovnanie je tu ==> link <==

a este porovnanie 1. a 2. tu ==> link <==

EDIT: a este jedny XD5 5800K tu ==>link <== a tu ==> link <==

PS cakam na vase nazory a ak mate s niektorymi aj skusenosti tak dufam ze sa podelite o ne aj s ostatnymi -_-

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opat ozivim tuto temu.

mam angel eyes a povodne som tam chcel dat hid xenony, ale po problemoch ake ma losky83 (podobne su aj v roomstri) kaslem na to a radsej kupim nejake "lepsie" ziarovky. ide mi hlavne o to aby svietili na bielo, k tym kruzkom ;)

teraz mam tieto ==> link <==

a zboku sice vyzeraju bielo, ale spredu to nie je ono...

chcel by som nejake s modrou bankou, ale aby aj svietili.

na nete som nasiel tieto:

1. Philips Blue Vision Ultra

2. MTEC Super White (origo japan)

3. Osram Night Breaker

ich porovnanie je tu ==> link <==

a este porovnanie 1. a 2. tu ==> link <==

PS cakam na vase nazory a ak mate s niektorymi aj skusenosti tak dufam ze sa podelite o ne aj s ostatnymi -_-

Tak už jediný problém s Angely je jen ten proužek před světly. Ale vůbec to v ničem nevadí, to mi věř. SVětla mám už nastavená a je to ok. Jen jsem si musel zvyknout, že hidky bez clonítka svítili 2x víc než čočky:) Ale dnes večer jsem stál na parkovišti a vedle mě fábka RS a měla zaplé xenony a musím říct, že mi to svítilo víc jak jí.

Jinak jsem se světlama spokojenej, zvláště lidi to dost zajímá a dívají se za tmy, co to je:) Vypadá to zkrátka bombasticky. Ale klasické žárovky ten design kazí. Xenony mají stejnou barvu jako kroužky.

Jinak zkusím ty výbojky nějak otočit a třeba se to povede. Ale to už jen z nudy, zvykl jsem si na ty lehké proužky. Jinak na stk při seřizování světel jsem byl úplně nadšenej z té super ostré kresby těch véček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je preto že clonka na origo xenach zasa ten lúč "ureže" narozdiel od štandardných svetiel ktoré proste ten lom majú vo väčšine donekonečna hore o čom sme s dominom debatovali. preto zdanlivo osvieti neorigo hid prestavba viac

domino kludne ich zober, teda HID, nikdy nedosiahneš tu istu farbu ako majú krúžky

Ale dnes večer jsem stál na parkovišti a vedle mě fábka RS a měla zaplé xenony a musím říct, že mi to svítilo víc jak jí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...