Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 2 17.a18. září 2011


riba

Doporučené příspěvky

A víš že si nejsem jistý.Buď tam je ten nápis jak jsi uvedl a nebo jen superb.Něco mi říká že tam je jen superb napsáno.Dneska jsem na to čuměl a neuvědomuju si to.Ale zítra kouknu.

:w00t1: Vicku,super to budu mít vymazlený :specool:

To žralok : Dojeď chlape ať nás je co nejvíc....já ztebou budu klíďo pít... :vamp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando. :clap: :clap:

Připravili jsme vespolek plán akce na sobotu 17.9.2011.

Plán je stejný jako na jaře a je upravený podle toho co jsme skutečně stihli.

10:00 – 12:30

Sraz v kempu (GPS: 48°54'52.647"N, 15°48'44.187"E)

Ubytování, pokec

12:30

Přesun do Lechovic cca 40Km

Oběd zajištěný v restauraci U Bazalů

http://www.restaurace-u-bazalu.cz/

Nákup vína u místních vinařů

http://www.vslechovice.cz

15:30 – 17:00

Přesun do kempu přes Znojmo

Zastávka ve Znojmě na nákup materiálu a potřeb pro úspěšný pobyt v kempu

17:00 – do skonání

Táborák a tak. Bude Ѿ (prdel) :kol-35: :kol-35:

Trasa: :kol-135:

Vranovská pláž - Lechovice

Lechovice - Znojmo

Znojmo - Vranovská páž

Celkem cca 80Km

Dobrou náladu sebou.

Kdo jede přes Jihlavu, můžeme dát sraz v sobotu mezi 8:45 a 9:15 na pumpě Slovnaftu, těsně před Jihlavou. Je to ve směru od D1.

(GPS: 49°25'16.976"N, 15°34'57.241"E)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.... Borci tak už jen 3 dny a všichni supi se sletíííííí...ve Vranově. Kdo jede přes Brno tak mužeme mezi 8:30-9:00 na ČS OMW ulice brněnská, před sjezdem na Rajhrad. dát sraz a společně vyrazit, ale dejte vědět semka kdo by tam dorazil...at tam kdyžtak nečekám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.... Borci tak už jen 3 dny a všichni supi se sletíííííí...ve Vranově. Kdo jede přes Brno tak mužeme mezi 8:30-9:00 na ČS OMW ulice brněnská, před sjezdem na Rajhrad. dát sraz a společně vyrazit, ale dejte vědět semka kdo by tam dorazil...at tam kdyžtak nečekám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky nováček :smich:

A všechny Vás vřele zvu.Nekoukej na to kdo je kde jak dlouho.Pokud máš zájem poznat nové lidi a poptat se na jejich zkušenosti a pobavit se tak neváhej a ukaž se.

Teď to znělo skoro jako inzerát nebo reklama,ale prostě každý je vítán.Není to o tom,že by tam bylo pár snobů a nikoho by nechtěli k sobě.

Kdyby to bylo jen pro vyvolené tak dostanou soukromou zprávu a nebude se to tu vyvěšovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...