Přejít na obsah

climatronic - eco režim vibrace


bartasek

Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska se mi nějak pokazila klimatizace. Co se stalo. Pokud zapnu na climatronicu řežim ECO, nastavím třeba 20 °C, tak to normálně nabíhá od nejnižšího výkonu ventilátoru na nejvyšší. Pokud dosáhnu předposledního a posledního stupně výkonu, tak mi začne "zvuk ventilátoru vibrovat-dunět" jako by se zapojila druhá vrtule ve ventilátoru, která byla trochu mimo osu. Pokud položím ruku na střed palubní desky, tak jsou cítit znatelné vybrace.

Pokud zapínám na Climatronicu směr na nohy, na střed, vnitřní okruh, tak to vibruje stále.

Při klasickém zapnutí na Auto to nedělá, tedy tam se mi podařilo dostat ventilátor na daný výkon (nejvyšší a druhý nejvyšší).

Předcházelo tomu nechtělené zapnutí ventilátoru na plný výkon při zavřených výdecích vzduchu (cca 5 sekund), tak jestli tlak vzduchu s nečím nepohnul.Nevim.

Děkuji za jakékoliv info, Martin

Jedná se o O I TDI 81 kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...