Přejít na obsah

Ktere alu 17"


JasteR

Doporučené příspěvky

1.) Muzu mit nove ORS Spidery v sade s Continetalkama  (205/50) za 5625,-ks -sada tedy za 25500,-

obr:

to na obrázkou sou snad moje kola :o , tak doufám, že to nejsou konkrétně ty na kerý máš nabídku -chi :t , jinak názor-mě se SPIDERy líběj ale asi bych za ně nedal ty peníze co tam píšeš :unsure:

No pokud mas zname ve skode a prodaji ti i 17" Spidery tak cena je min 3800,-ks a pneu Continetal taky min 3800,-ks dohromady bych se nevesel pod 30tis. s pneu pres skodu jeste vice, tak pres 30tis. me rekli <_< ...tohle bych mel primo skoda skladu, ktery se pak davaj primo na auta, jako ted treba ORSII.

Foto jsem si propujcil od tebe tak snad to neva ;)

Fak nevim ktere vybrat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Muzu mit nove ORS Spidery v sade s Continetalkama  (205/50) za 5625,-ks -sada tedy za 25500,-

obr:

to na obrázkou sou snad moje kola :o , tak doufám, že to nejsou konkrétně ty na kerý máš nabídku -chi :t , jinak názor-mě se SPIDERy líběj ale asi bych za ně nedal ty peníze co tam píšeš :unsure:

No pokud mas zname ve skode a prodaji ti i 17" Spidery tak cena je min 3800,-ks a pneu Continetal taky min 3800,-ks dohromady bych se nevesel pod 30tis. s pneu pres skodu jeste vice, tak pres 30tis. me rekli <_< ...tohle bych mel primo skoda skladu, ktery se pak davaj primo na auta, jako ted treba ORSII.

Foto jsem si propujcil od tebe tak snad to neva ;)

Fak nevim ktere vybrat :(

samo ze my to neva ;) , to melo bejt jako ftííípný :D

jooo na nový je ta cena dobrá - vo tom žádná, já sem kupoval na zimu 16´SPIDER na inzerát (jetý jednu sezónu a obutý na zimních continentalech se super vzorkem) a esli se dobře pamatuju tak sem prodávajícího stáhnul na 16 tisíc - ale je pravda že u jetejch je dycky riziko - já sem koupil dobře B) . Poradit si nech, ale kecat do toho ne, fakt by to chtělo udělat na autí VT a hlavně-vem co se ti líbí na první pohled -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.) v titanove uprave Dezent F 2900,-ks k nim bych dal pneu Pirelli P ZeroNero (215/45) 3000,-ks takze to dela 23600,-

obr:

já bych asi volil tyhle DEZENTy - ňák se mí líbí míň loukotí - a tyhle sou výrazný-na první pohled fajný :ph34r: , navíc budou pěkně vidět brzdiče a kotouče a líp se budou mejt než SPIDER (věř mi - umejt dobře SPIDERy je pakárna) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.) v titanove uprave Dezent F 2900,-ks k nim bych dal pneu Pirelli P ZeroNero (215/45) 3000,-ks takze to dela 23600,-

obr:

já bych asi volil tyhle DEZENTy - ňák se mí líbí míň loukotí - a tyhle sou výrazný-na první pohled fajný :ph34r: , navíc budou pěkně vidět brzdiče a kotouče a líp se budou mejt než SPIDER (věř mi - umejt dobře SPIDERy je pakárna) :(

...na tom asi neco je, ted mam 16" Ronal R41 libej se me, ale v 17" silene drahy a udrzba celkem ok, ale zase Spidery co stalo vedle ORS je delaj opticky vetsi.

Taky se me zamlovaly drazssi Toora T 670 ale udrzba prej taky pakarna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chce to udelat VT na auto, takhle to muze bejt dost zavadejici. me se treba libi ty repliky, ale na oktavce nevim jak budou vypadat

Asi takhle, ale jsou to 18" +

kua to je pecka! takze zapomen na 17ky a sup 18ky. jezdit na nich jde, taky jsem na tu svoji holku hodil kola z ORSII a pohoda

18" je na OI uz zbytecnej luxus, nemusim mit vse, a ceny pneu jsou sileny.

U OII to je jina, tam je vzadu velka dira, proto taky vipadaj treba Pegasusy dobre, oproti jinejm 17tkam, protoze maj sport podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud muzu mit zde svuj nazor, tak nasledovny:

Doporucuji Dezent F, ne proto, ze je mam, libi se mi treba i ty Repliky, ale Dezent F maji jednu obrovskou prednost a to takovou, ze je bez problemu zapises do TP, coz se u ostatnich vyobrazenych nedockas. Take se dobre mejou a titanova uprava je moc hezka... Ale je to tva vec. Spidery ma dnes moooc Octavek, je to jako RS naraznik... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud muzu mit zde svuj nazor, tak nasledovny:

Doporucuji Dezent F, ne proto, ze je mam, libi se mi treba i ty Repliky, ale Dezent F maji jednu obrovskou prednost a to takovou, ze je bez problemu zapises do TP, coz se u ostatnich vyobrazenych nedockas. Take se dobre mejou a titanova uprava je moc hezka... Ale je to tva vec. Spidery ma dnes moooc Octavek, je to jako RS naraznik... ;)

17" uz v TP mam, akorat je tam pneu 205/50, ta udrzba ma taky neco do sebe, dneska jsem na ty Dezenty koukal na pasiku v 16tkach a vypadali dobre.

Ted co mam ty Ronal R41 ty jsou lakovany jako snad jediny Ronaly v uprave HyperSilver, ty Dezenty budou asi jako HyperBlack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud muzu mit zde svuj nazor, tak nasledovny:

Doporucuji Dezent F, ne proto, ze je mam, libi se mi treba i ty Repliky, ale Dezent F maji jednu obrovskou prednost a to takovou, ze je bez problemu zapises do  TP, coz se u ostatnich vyobrazenych nedockas. Take se dobre mejou a titanova uprava je moc hezka... Ale je to tva vec. Spidery ma dnes moooc Octavek, je to jako RS naraznik... ;)

17" uz v TP mam, akorat je tam pneu 205/50, ta udrzba ma taky neco do sebe, dneska jsem na ty Dezenty koukal na pasiku v 16tkach a vypadali dobre.

Ted co mam ty Ronal R41 ty jsou lakovany jako snad jediny Ronaly v uprave HyperSilver, ty Dezenty budou asi jako HyperBlack.

V 16" jsou hezka, co pak 17"? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...